خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پیش بینی سوالات کنکور ۹۶

سلام خدمت دوستان عزیز
      تو این تاپیک پیش بینی های خودتون تو درس های مختلف از سوالات و تیپ ها و مباحث و درجه سختی که فک میکنید تو کنکور ۹۶ طرح بشه رو پست کنید تا بعد کنکور پست سوالات متشابه رو ریپلای
      کنیم یجورایی هم جالبه هم کسایی که از این تاپیک استفاده کردن نتیجه بهتری میگیرن

پ.ن: قصد از زدن تاپیک بالابردن بار علمی انجمنه و قصد بی احترامی به دبیران محترم رو نداریم

موفق باشید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ۱-باتوجه به کنکور های سال گذشته که از تشریح مغز سوال طرح شد من فکر میکنم امسال از تشریح چشم و کلیه یا دستگاه دیالیز سوالی طرح بشه یا حد اقل در گزینه ها استفاده بشه

۲-بنظرم مقایسه دو نظریه کششی-تعرقی و جریان توده ای میتونه سوال خوبی باشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من احتمال به وجود آمدن تغییر در ترتیب و ساختار سوالات عربی و انگلیسی رو میدم
      مثلا شروع شدن سوالات با ریدینگ و درک مطلب
      تغییر در تعداد سوالات ترجمه و لغت
      همچنین تغییر در تعداد سوالات از مباحث مختلف در ادبیات رو بسیار محتمل میدونم
      احتمال کم شدن قرابت و زیاد شدن زبان فارسی بسیار زیاده
      به احتمال بسیار زیادی از مباحث خواندنی زبان فارسی سوال خواهیم داشت
      در اختصاصی ها هم فوق تغییری که ایجاد بشه،سوالات شمارشی در فیزیکه
      احتمال تغییر سبک و سوالات جدید در اختصاصی کمه
      اما شاید سطح سوالات خصوصا ریاضی،
      کمی تغییر کنه
      ولی احتمال تغییر زیاد در سطح دشواری ریاضی،بعیده چون همین جوری هم اکثر دانش اموزا درصد پایینی دارند
      طراحا بیشتر به تغییر در دروسی که درصد داوطلبا بالاست،علاقه دارن
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 04 تیر 1396 در ساعت 18:38

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پیش بینی من در مورد زیست: حتما یه سوال از گوارش داریم احتمالا این بار طراح گنجشک و وال رو باهم مقایسه کنه یه سوال هم از روده بزرگ خواهیم داشت احتمالا روده بزرگ و اپاندیس و روده کوچک رو باهم مقایسه میکنه مثلا اپاندیس لنفوسیت داره و روده باریک proمکمل از نظر دفاع اختصاصی و غیر اختصاصی ...امسال یه سوال ازنوارقلب داریم و یه سوال هم از مقایسه خرچنگ و ماهی از فصل هفت یه سوال از لوله نفرون خواهیم داشت از فصل هشت هم احتمالا یه سوال از انقباض ماهیچه ها و یه سوال از اسب خواهیم داشت همون شکل که چند ماهیچه به ران و ستون فقرات وصله رو میگم تا حالا طراح سراغ این شکل نرفته...فصل دو دوم هم امسال سوالی ازش طرح نمیشه .. درمورد دروس عمومی تغییر چندانی ایجاد نمیشه در مورد ریاضی و فیزیک دوباره شاهد تست های تکراری خواهیم بود شاید ترتیب سوالات ریاضی و فیزیک تغییر کنه شیمی هم احتمالا هم سطح کنکور95 هس و یه سوال از تاریخچه اتم خواهیم داشت دیگه زیاد حوصله نوشتن ندارم هم غیب گو شدن گفتم ماهم یه پیش گویی کنیم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همون مث قبلیاس

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaee77 نمایش پست ها
      ۱-باتوجه به کنکور های سال گذشته که از تشریح مغز سوال طرح شد من فکر میکنم امسال از تشریح چشم و کلیه یا دستگاه دیالیز سوالی طرح بشه یا حد اقل در گزینه ها استفاده بشه

۲-بنظرم مقایسه دو نظریه کششی-تعرقی و جریان توده ای میتونه سوال خوبی باشه
      جریان توده ای فرضیه س

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا به امسال بین فصل 3 و 4 زیست پیش از کدوم سوال می یاد!؟سال پیش از فصل 3 دو تا تست اومد ولی از 4 هیچی نیومد!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من سوالات زشته انسانی رو پیش بینی میکنم به احتمال زیاد ادبیات سخترین درس خواهد شد عربی در همون سطح باقی خواهد ماند دینی به احتمال زیادآسون خواهد شد وبیشتر تاکید روی متن درس و متن آیات خواهد بود تا مفهوم آیه زبان انگلیسی به همان منوال خواهد بود شاید توجه بیشتری روی سال سوم بشه اقتصاد احتمالا سوالات متنی آسان ولی سوالات حل کردنی سخت و با تیپ متفاوت خواهند شد به احتمال زیاددر ادبیات اختصاصی سوالات تاریخ ادبیات ها آسان ولی سوالاتی که از ادبیات پیش طرح خواهد شد سخت خواهند بود سوالات قرابت و آرایه متوسط سوالات عربی اختصاصی متوسط به پایین با تاکید بیشتر بر عربی پیش دانشگاهی احتمالا شاهد سخترین سوالات در تاریخ و جغرافیا خواهیم بود با طرح مسایل از جغرافیا و تاریخ خصوصا درس زمان که تابه حال ازش سواال طرح نشده سوالات علوم اجتماعی آسان و بیشتر روی مباحث پایه و درس های آخر پیش مانور خواهد داد سوالات فلسفه آسان و حتملا از درس هایی که بودجه بندی کمی دارند طرح خواهد شد مانند درس فارابی یا دو درس اول پیش سوالات روانشناسی به احتمال زیاد مفهومی خواهند برخلاف سال های اخیر که به ندرت سوالات مفهومی دیده ایم
      آ

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیاد خودتون را با این پیش بینی ها مشغول نکنین و همه ی مطالب را بخونین.اون مطالبی که احساس میکنین سوال بیاد زیاد تمرکز نکنین....و در ضمن کتاب های پیش بینی سوالات کنکور یا سوالات دیگر بی فایده هستش و میخواین نتیجه ی خوب بگیرین فقط سوالات کنکور خارج و داخل را حل بکنین....همین

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیش بینی من
      شیمی همین مدله دیگه سخت تر از این نیس
      فک کنم فیزیک یا ریاضی سختتره
      زیست هم نمیشه گفت سخت بلاخره طرز سوال طراحا فرق داره
      وگرنه مطلب همون مطلبه

عمومیا هم من فک کنم
      عربی سختتر خواهد بود امسال

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یک سوال .. شما به راحتی می تونید با سوال چند تا غلط یا چند تا درست زیست کنار بیاید ؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhrnsam نمایش پست ها
      من هم پیش بینیم اینه ک تمام مواردی ک این دوستمون گفت اتفاق نمیوفته!
      شما لطف دارین

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها

شما لطف دارین
      راس میگه زبونت گاز بگیر : | قرابت 5تا بدن بعد بجاش زبان فارسی رو زیاد کنن میدونی من رسما بدبخت میشم ؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      راس میگه زبونت گاز بگیر : | قرابت 5تا بدن بعد بجاش زبان فارسی رو زیاد کنن میدونی من رسما بدبخت میشم ؟
      اصن امسال23تا قرابت میدن و دوتای بقیش رو هم باز قرابت میدن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پیش بینی سوالات شیمی...انقد آسون میدن که من راحت درست جواب میدم ولی بقیه جواب نمیدن
      ر.ا: تا بوده 70 درصد کنکور مثه سالای پیش بوده...پس به همون کنکورای گذشته توجه کنین
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن