خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.به نظر من یه ادبیات جامع خیلی سبز بگیر و تمام.چاپ جدیدش خیلی عالیه.درسنامه دار شده هم لغت هم تاریخ ادبیات هم مفاهیم مهم هر درس هم زبان فارسیش درسنامه داره با تستای کنکور و سنجش و تالیفیهای خوب.
      برای قرابت چه کتابی بجز هامون سبطی خوبه ؟
      ویرایش توسط arezoo_k : 04 تیر 1396 در ساعت 11:43

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بالای 90 زدن علاوه بر منبع خوب و مناسب نیازمند یک برنامه ریزی خوب هم هست !

ادبیات یکی از درسایی که خوندنش یکم پیچیدس !
      ینی 5 تا موضوع ! آدم نمیدونه از کجا شروع کنه !

ولی از اونجا که ادبیات یکی از دروس مهم هر جور شده باید بخونیش!

گاج موضوعی : تست های خوب واقعا کتاب خوبیه ! ولی خب واس کسی که نیاز به درسنامه و آموزش داره شاید بعضی جاها کفاف نکنه !

خیلی سبز : درسنامه + تست ! کتاب خوبیه ولی بازم کتابای جامع درسنامشون ظاهرا نکته محور تر باش !

5 تا کتاب الگو : درسنامه + تست ! یک سری از کتابایی که شاید در کنار کتابای خوب زیست الگو اسم انتشارات الگو انداخت سر زبون !

هر کدوم از این کتابا ویژگی هایی دارن ! ولی خب بازم اینو بدونین منبع اصلی کتاب درسی و اینا همه بر اساس همون کتاب نوشته شدن !
      شاد تو نوع نگارش و تغییراتی تو ابیات تستا متفاوت باشن!

ولی اگه بتونین از گاج بیشتر به عنوان منبع تست استفاده کنید و کنارش برای بخشایی مث املا و لغت و زبان فارسی از کتابای آموزش مثل لقمه مهروماه یا خیلی سبز استفاده کنید خوب میشه!

البته بازم ببینید بیشتر خودتون با کدوم کتاب میتونین بهتر عمل کنید !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      برای قرابت چه کتابی بجز هامون سبطی خوبه ؟
      من هفت خوان خیلی سبز دارم کتاب خوبیه.الگو هم بچه ها میگن خوبه.من خودم که نمیتونم هامون سبطی بخونم.یه جوریه برام

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      بالای 90 زدن علاوه بر منبع خوب و مناسب نیازمند یک برنامه ریزی خوب هم هست !

ادبیات یکی از درسایی که خوندنش یکم پیچیدس !
      ینی 5 تا موضوع ! آدم نمیدونه از کجا شروع کنه !

ولی از اونجا که ادبیات یکی از دروس مهم هر جور شده باید بخونیش!

گاج موضوعی : تست های خوب واقعا کتاب خوبیه ! ولی خب واس کسی که نیاز به درسنامه و آموزش داره شاید بعضی جاها کفاف نکنه !

خیلی سبز : درسنامه + تست ! کتاب خوبیه ولی بازم کتابای جامع درسنامشون ظاهرا نکته محور تر باش !

5 تا کتاب الگو : درسنامه + تست ! یک سری از کتابایی که شاید در کنار کتابای خوب زیست الگو اسم انتشارات الگو انداخت سر زبون !

هر کدوم از این کتابا ویژگی هایی دارن ! ولی خب بازم اینو بدونین منبع اصلی کتاب درسی و اینا همه بر اساس همون کتاب نوشته شدن !
      شاد تو نوع نگارش و تغییراتی تو ابیات تستا متفاوت باشن!

ولی اگه بتونین از گاج بیشتر به عنوان منبع تست استفاده کنید و کنارش برای بخشایی مث املا و لغت و زبان فارسی از کتابای آموزش مثل لقمه مهروماه یا خیلی سبز استفاده کنید خوب میشه!

البته بازم ببینید بیشتر خودتون با کدوم کتاب میتونین بهتر عمل کنید !
      آره درسته کتابای جامع درسنامه شون همینجوریه ولی خوب درسنامه اش در کنار تستای اون درس مطلب رو کاملا جا میندازه برات
      مثلا همین خیلی سبز تو درسنامه تاریخ ادبیاتش مثلاکلیاتش رو گفته جزئیاتش ریز ترش رو تو تستهای اون درس آورده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن