خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مدرسه مون گیر داده برم قلم چی...ولی من..!

سلام بچه ها
      راستش چند روز قبل رفتم مدرسه مدیرمون گفت که فقط باید برم قلمچی چون بهتر از بقیه است اما برنامه اش رو که نگاه کردم دیدم مرور کمتری توی برنامه اش داره ام گزینه 2 توی برنامه اش بیشتر مرور می کنه از طرفی هم مدرسه گیر داده که برم قلمچی راستش میترسم قلمچی خوب نباشه و آخر سر هم تابستون رو از دست بدم و همچنین از لحاظ مالی هم گزینه 2 برام بهتره اما فعلا گیر کردم و نمیدونم چه کار کنم؟
      ویرایش توسط Tia : 03 تیر 1396 در ساعت 12:29 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      راستش چند روز قبل رفتم مدرسه مدیرمون گفت که فقط باید برم قلمچی چون بهتر از بقیه است اما برنامه اش رو که نگاه کردم دیدم مرور کمتری توی برنامه اش داره ام گزینه 2 توی برنامه اش بیشتر مرور می کنه از طرفی هم مدرسه گیر داده که برم قلمچی راستش میترسم قلمچی خوب نباشه و آخر سر هم تابستون رو از دست بدم و همچنین از لحاظ مالی هم گزینه 2 برام بهتره اما فعلا گیر کردم و نمیدونم چه کار کنم؟
      مدرسه و مدیرش کی باشن که بهت بگن کجا بری؟؟؟
      برو گزینه2 . مگر اینکه بخوای از طرف مدرسه بری و پولشو اونا بدن در غیر اینصورت مدرسه و جناب مدیرتون نمیتونن تصمیم بگیرن واست
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شک نکن از برنامه بهتر قلم چی نیست
      اگه فشار مالی نیست برو حتما پشیمونی نداره.

4. Top | #4
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از همین اول سعی کن ساز مخالف با مدرسه نزنی
      فارغ التحصیل باشی،که هیچ مشکلی نیست
      اما وقتی مدرسه میری همرنگ جماعت باش که اگه اینکارو نکنی بعدا کلی حاشیه و دغدغه فکری درست میشه
      حتی در این حد بهت بگم که کتابهایی که خودت میخری و معلما معرفی نکردن رو مدرسه نیار
      در ضمن از قلمچی ازمون بهتر نداریم و به حرفای معمولا احساسی بعضیا توجه نکن
      چه از لحاظ سوال چه از لحاظ برنامه چه از لحاظ امکانات سایت و ... ،کانون واقعا خوب عمل میکنه
      قسط بندی رو هم برای کسانی وضع مالیشون عالی نیست گذاشتن
      چون کمتر خانواده ای میتونه یهو پول قلمچیو بده
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 03 تیر 1396 در ساعت 16:55

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      براى من كه پايه رو خوب نبسته بودم قلم چى خوب نبود چون همش براى خوندن مباحث وقت كم مياوردم.به نظر من قلم چى براى فارغ التحصيل ها و كسانى كه پايه قوى اى دارن ميتونه عالى باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Top | #7
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسی نیست؟

8. Top | #8
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه عزیزانی که جواب دادند.

9. Top | #9
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لطفا کسانی که میتونند جواب بدن

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
      والا قلمچی خوبه هر کی هم میگه بده اخرش میره سمت قلمچی !
      شرایط تون رو بسنجید پایه درسی و حجم مطالب هر ازمون و... بینید از پسش بر میاید یا خیر
      با برنامه راهبردی کنار میاین میرسید جمع کنید ارمانی هم فکر نکنید
      هر موسسه نواقص خودشو رو داره هیچکدوم بهترین نیستن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من کلم چی نرفتم
      برو سنجش یا گزینه 2
      قلم چی یهو میبینی سوالا لو رفت ترازا کلی جابجا شد
      همیشه هم میخوان کتاباشونو به زور بفروشن
      کلا به درد بخور نیست فقط اسم در کرده
      از هر کی بپرسی چرا قلم چی میگه چون همه میرن
      چون همه میرن باید منم برم ؟

12. Top | #12
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا تو این انجمن 10 نفر هم پیدا نمیشن که رو حرف من صحه بذارن
      اما موضوعی که میخوام مطرح کنم خیلی مهمه
      و امیدوارم دوستانی که میخونن و آزمون آزمایشی هم شرکت کردن و می کنن ازم خرده نگیرن
      ببینین بسته به اعتماد به نفسی که هر فردی کم و بیش داره میشه فرآیند کنکور رو راحت تر یا سخت تر پیش برد
      هیچ الزامی نداره که کسی که میخواد موفق بشه همرنگ جماعت بشه کما اینکه نقل قولی از یک بزرگی میگه (سوء تفاهم نشه ، من فقط نقل به مضمون میکنم) :

اگر 50میلیون نفر یک به یک چیز احمقانه اعتقاد داشته باشن اون چیز کماکان احمقانست

من به هیچ وجه قصد متفاوت جلوه کردن یا خودنمایی ندارم صرفا برای روشن شدن موضوع برای دوستانم قصد دارم شرایط خودم رو شرح بدم
      ببینید ، بنده تیزهوشان کرج (ناحیه 3) تحصیل کردم - جایی که از دیدی که از بیرون بهش دارن بی نهایت با داخلش متفاوته - ممکنه اساتید بنامی توش باشن اما دانش آمزان بنام قطعا درصد زیادیش رو بخودشون اختصاص ندادن
      بیشتر درس خونن تا با هوش (بیشتر)
      من هیچوقت آزمون آزمایشی شرکت نکردم و همیشه اعتقاد داشتم آدمی که بخواد یه کاری رو بکنه بی هیچ امکانات خاصی یا ببخشید بدون چوب تر هم اون کار رو به بهترین نحو انجام میده و کسی هم که نخواد هر کاری هم بکنی اون کار رو انجام نمیده
      ما از اول تابستون تو مدرسمون شروع کردن تو گوشمون خوندن که آقا برو فلان آزمون بیا فلان آزمون
      مقاومت کردن جلوی این موج بزرگ برای منی که اراده کرده بودم گوشم بدهکار اینا نباشه خیلی سخت بود
      ولی شد
      من به خودم اتکا کردم . همین و بس
      اقرار میکنم که از اول تابستون هم نخوندم (به دلیل طرحی که توی جشنواره جوان خوارزمی داشتیم) یعنی نشد که خوب بخونم
      ولی با کلاس پیش میرفتم
      پاییز هم تقریبا هیچی
      تا اینکه دی به خودم اومدم دیدم امتحانات ترمه و من هیچ ( فقط از تابستون پایه رو بلد بودم تا حدودی و فیزیک و دیفرانسیل)
      دی بهترین زمان برای درس خوندن هر کنکوری یه بنظرم . بعدش عید
      شروع کردم ، امتحانارم خوب دادم . یه بنده خدایی بهم گفت تو که واست مهم نیست بیا این آزمون جمعبندی دی قلمچی رو بده
      جاس یکی از دوستان دادم . چون امتحان پایان دی شرایطم خوب بود تقریبا (فکر میکنم نزدیک هزار منطقه 2 شدم)
      باز بهمن ول کردم
      شیمی 0 بودم . دینی 30
      دیدیم نمیشه . از اول اسفند کنکور رو بظور جدی خود خود خودم شروع کردم ، شیمی رو رسوندم به 50 ( راهش رو برای هر کسی که دوست داشته باشه تو مدت کم برسه عرض میکنم) دینی رسیدم به 80 و درس های دیگه رو کم کم جلو بردم .
      تنها آزمونی که ثبت نام کردم آزمون های جمعبندی ( 4 آزمون پایان سال) سنجش بود که بینهایت راضی ام و توصیش میکنم
      عید که فرصت بینظیری بود هم بدون غارنشینی ( جمع کردن موبایلو کامپیوتر و قرنطینه و غذا نخوردن و ........... ) پیش بردم در حد شب زود خوابیدن و 4 صبح بیدار شدن 10 11 ساهت خوندن
      به عمرم اینقدر فکرش هم نمیکردم درس بخونم ، ولی خوندم
      آزمون های سنجش رتبه هام بجز اولی همه زیر 1000 منطقه شدن ، (بهترینش 534) و از اول اردیبهشت یک روز در میون از زرد قلمچی یه عمومی میزنم
      میانگین عمومیام رسید به 80 ، می بینید ؟ اصلا کار خارق العاده ای نکردم ، فشار ممتدی هم روم نبوده ، ولی خواستم و شد
      تخصصیام هم سلام میرسونن ، سمت 50 ، 60 میچرخن تو روزای آخر
      البته این تو تخصصی ها حد آرمانیم نبود
      ولی باز رتبه ای که میخوام رو میارم
      و خدارو شکر میکنم که ارادم جواب داد و جلوی این جو کاذب و اعصاب خرد کن آزمون های آزمایشی که دکانی بیش نیستن وایسادم و نتیجه مورد قبول رو تا اینجا گرفتم (مورد قبول خودم رو)
      اینم بگم که از لحاظ مالی هیچ مشکلی نبود . و چو من اراده به خوندن کرده بودم خانواده هم فشاری نیاوردن چون زحمت کافی م رو میدیدن

کنکور هیچ چیز عجیبی نست ، این جو عجیب و غریب و محیرالعقولی که براش ساختن صرفا دلیلش رسیدن به سود و منفعت طلبی یکسریه که از تز رایج "خواهی نشوی رسوا" دارن نهایت بهره رو میبرن
      راه ساده ی کنکور رو هر کسی دوست داشته باشه و لایق بدونه در اختیارش میذارم با کمال میل
      و به شرط اینکه """"بخواد""""
      چیزی هم که بینهایت ازش خوشحالم این بود که یک هفته در میون شنبه ها میرفتم مدرسه ، همه بلانسبت میزدن تو سر و کله هم ببینن این ترازش چند شده اون یکی چند شده
      من با فراغ بال میشستم یه گوشی نرم نرمک و چراغ خاموش مسیرم رو میرفتم و شاید هم گهی تو دلم به بعضیاشون میخندیدم که فکر میکردن با چه چیز عجیبی مواجهن

در هر صورت دو هفته دیگه کنکوره و من هیچ پیشمونی که از این تصمیم ندارم هیج ، خیلی هم از این که تونستم عملیش کنم به خودم میبالم ( و از درصدام راضی )
      عذرخواهی میکنم اگر جایی دوستی برداشتی به مضمون خودستایی داشته
      حقیقتا اینطور نبوده
      امیدوارم همگی موفق باشید و در سلامت کامل

قصد بحث کردن با کسی رو ندارم در این مورد چون نظر و عمل هر کسی برای خودش محترمه ، فقط خواستم شاید به تعداد کمتر از انگشتای یک دست از دوستان رو از این آپشنی که پیش روشون هست و شاید به فکرش هم نیفتادن مطلع کنم و بگم هیچ کاری نشد نداره
      فقط کافیه با تمام وجود بخوایش و به خودت اعتماد داشته باشی
      اینا شعار نیست
      راه داره و دوستانه در اختیار هر کسی که بخواد قرار خواهم داد ( می دونم ، دارم برای چندمین بار میگم )
      باز هم میگم :
      موفق باشید

این پست شاید یک لایک هم نگیره ( و این همون تفاوتیه که اوایل سخته ولی بعد که ازش بگذره ازش لذت میبرین )
      ویرایش توسط Kavian : 05 تیر 1396 در ساعت 22:11

14. Top | #14
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

15. Top | #15
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن