خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      خیلی خوبه که یک دانش‌آموز از الان به فکر حتی مداد سر جلسه‌اش هم باشه، این نشون میده درک خوبی از وضعیت سر کنکور دارید. به هر حال هر چقدرم کسی خوب خونده باشه، تا زمانی که شرایط مناسبی در جلسه نداشته باشه، فایده‌ای نداره و از این نظر باید به شما تبریک گفت.
      مداد hb فابرکاستل (مشکی رنگ)، یکی از بهترین مداد‌هایی هست که‌می‌تونین استفاده کنین، هم نرم و روان هست و هم پر رنگ. البته حتما باید از مداد استفاده زیادی کرده باشید تا به اون عادت کنید.
      موفق باشید.

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ی چار پنج تا ازینا ببرید
      m.png

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فكر كنم كلا هدف استارتر شوخي بوده باشه ...
      بچه ها شاد شن

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ناموسا 5 صفحع تا الان واسه مداد ؟
      یعنی تو الان همه چی رو فولی فقط مونده مدادت ؟
      هر موقع اوضاع درسیت انقدر خفن شد که تو دفترچه تخصصی همه رو صد بزنی و وقت اضافت هم بشینی سر جلسه صوت بلبلی بزنی اون موقع نگران مدادت باش
      تو کنکور انقدر کار برای انجام دادن داری که نگران مدادت نباشی
      خدایی یه نظارتی بر تاپیک ها باید باشه
      الان دوستان به 2 دسته تقسیم میشن
      1-کسایی مثل ایشون که زرت تاپیک میزنن سر جلسه لباس سفید با بند کفش مشکی داشته باشم وقتم رو نمیگیره
      2-کسایی که روزی 2 بار تاپیک میزنن تاثیر معدل در کنکور 97 قطعی شد
      بمیریم راحت شیم این وفت روز
      ویرایش توسط omidzx2 : 31 خرداد 1396 در ساعت 17:53

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم مداد فقط واسه پرکردن وقت کمتری میگیره مگه نه واسه محاسبات مداد فشاری بهتره و جای کمتری میگیره البته نظر منه

6. Top | #51
      K95
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این نوع تاپیکا همه ش به خاطر استرسه، داداش یا آبجی عزیز، کنکور هم یه آزمونه مث بقیه ی آزمونای آزمایشی که دادی، اونارو با هر مدادی نوشتی کنکورو هم با همون بنویس، موفق باشی

راستی، دیدن این ویدیوی 2 دیقه ای رو به شدت بهت توصیه می کنم
      video

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یه جا خوندم دستگاه های سنجش مداد فشاریو نمیخونن نم درجه اهکش فلان جوره دستگاها قدیمین میدونما مزخرفه ولی از اون موقع توهم برداشتم با اتود حل میکنم با مداد پر میکنم ولی اتود هم نرمتره هم پررنگ تره با مداد حل کردن وقت گیره و دستو خسته میکنه نوکشم تیزیش میره اعصاب خورد کنه بهترین مارک نوک هم knowهستش خیلی نرم و پررنگه
      دم کنکور ادم وسواسش زیاد میشه به همه چی حساس میشه دست خود ادم نیست مسخره نکنید

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda_ams_ نمایش پست ها
      من یه جا خوندم دستگاه های سنجش مداد فشاریو نمیخونن نم درجه اهکش فلان جوره دستگاها قدیمین میدونما مزخرفه ولی از اون موقع توهم برداشتم با اتود حل میکنم با مداد پر میکنم ولی اتود هم نرمتره هم پررنگ تره با مداد حل کردن وقت گیره و دستو خسته میکنه نوکشم تیزیش میره اعصاب خورد کنه بهترین مارک نوک هم knowهستش خیلی نرم و پررنگه
      دم کنکور ادم وسواسش زیاد میشه به همه چی حساس میشه دست خود ادم نیست مسخره نکنید
      واي خدا اين ملت يه چيزايي ميگنا مخصوصا اين مشاوراي كنكور كه مث قارچ سبز شدن الكي حرف ميزنن.وقتي سنجش و قلمچي و گاج و ... اتود رو ميخونن ديگه سازمان سنجش كه مسئول برگزاري كنكوره عرضش در حد اونا هم نيست يعني؟ ولي مشاور من گفت دانش آموزاش با اتود هم پر كردن هيچ مشكلي پيش نيومده ولي اتود ٠.٧ به بالا باشه و نوكش هم نرم و پر رنگ باشه

10. Top | #55
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      6صفحه اسپم خالص
      من چون مطمئنم رتبم زیر 2000ه (با اراده الهی 100البته)میگم اتود 0.9 ببرید با مغز owner همه جام گیرمیاد به چند دلیل
      1.1با باهاش پاسخبرگ پرکنین میفهمین چقدر کار باهاش راحته

2.چون 9دهمه مغزش نمیشکنه دیگه حتی دردسر تعویض مدادی که سرش کنده رو ندارین

3.خوشدسته وبلند وکوتاه نداره اندازه اش متعادله

4.جای زیادی نمیگیره واسه حل کردن مثه مدادنیست که یاسرش تیزه یاسرش کنده
      من به هرکی سفارش کردم عمل کرده راضیه 5 6 نفر تاحالا به این روش رو اوردن

(ترجیحا ازاین اتودای مثلثی بگیرین مغزشون نمیشکنه وارزون ترین نوعم هستن)

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن