خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile برنامه ریزی برای تابستون برای تغییر رشته ای از ریاضی به انسانی

سلام..من امسال میرم پیش..سوممو ریاضی خوندم حالا دارم تغییر رشته میدم به انسانی..درسم خوبه..میخوام حقوق شهید بهشتی انشالله قبول بشم..کتابارو همه رو تهیه کردم
      فقط نمیدونم الان که تابستونه از کجا شروع کنم؟چطوری بخونمشون؟چون من کتابارو اولین باره میخونم شرایطمم کمی متفاوته اگه میشه راهنماییم کنید..ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تابستون رو عربی خیلی کار کن
      فلسفه و منطق و خوب بخون منطق بخون اگ نتونستی یاد بگیری حتما معلم بگیر درسا اکثرا حفظیه جزئی تر سوال کنید لطفا
      آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دست هایش پر از معجزه آرزویی کن شاید کوچک ترین معجزه اش بزرگترین ارزوی تو باشد

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام!
      ببين دوست عزيز قبل هر چيزي بايد اطلاعات كامل درباره كنكور انساني بدست بياري ك ميتوني آدرس كانال دكتر عليرضا افشار رو از سايتش بگيري و تو كانالش سرچ كني و يه ويس كامل در اين رابطه ك داره را گوش كني!
      دکتر آی کیو - مشاوره - مبحث گروه آزمایشی علوم انسانی - شفیعی
      ديدن كليپ بالا هم خالي از لطف نيست!
      در مرحله دوم چون اولين بارته داري كتابا رو ميخوني بايد منابع كمك آموزشيت رو بگيري ك اگ خواستي ميتونم اونايي ك از نظر خودم خوبه رو بهت بگم ...
      مرحله سوم هم بايد تصميم بگيري ك تو تابستون ميخاي آزمون خاصي ثبت نام كني يا نه!
      برنامه كانون و گاج مطلقا بهتر از گزينه دو هست تو تابستون چون گزينه دو ٤كتاب تاريخ و جغرافي پايه و ٢كتاب تاريخ ادبيات رو تو تابستون بررسي ميكنه ك اصلا نيازي به خوندن اين٦كتاب حجيم تو تابستون ني!
      ولي اگر ترجيح ميدي ك ثبت نام نكني ،ب نظرم اين مباحث و كتابا رو بخون:عربي ٢و٣انساني،رياضي ١ورياضي سال سوم و آمار ك فك كنم برات آسون باشن،فلسفه و منطق سوم(به خصوص منطق ك رسيدن به تسلط توش زمان بره و با توجه بع اينكه ميخاي بري حقوق يني زير گروه ١ ضريب ٣داره) ،افتصاد،روانشناسي،جامعه شناسي ١و٢+ دروس عمومي سال سوم به خصوص زبان ك براي ك سكوي پرش حساب ميشه و ادبياتم همون طور ك ميدوني ب صورت مبحثي ك اطلاعات زيادي دربارش هست تو انجمن.
      از فيلماي نحوه مطاله سايت driq.com. هم استفاده كن
      با يه مشاور خوب هم مشورت كن.
      در نظرم هم داشته باشي ك رياضي و زبان تو انساني سكوي پرش و ب شدت رتبه ساز هستن!
      موفق باشي!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)