خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 96
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      هاروارد منتظره .....
      اگه امثال بابا این نبود که برن بجنگن ، نمیدونم بازم اینجوری پست میذاشتی..

داری از روی شکم سیری حرف میزنی ، اره تقصیر بابای این بنده خدا هست که رفته جنگ بعد شرایطی رو به وجود اورده که عاقا با زیر شلواری زیر کولر نشسته داره اینجوری چرتو پرت میگه...

اگه امثال بابای این نبودن حالا پشت خاک ریز مریوان باس خشاب پر میکردی میدادی اسلحه چی..

یک دقه فکر کن به خودت بیاد جنگ بشن ، ببین چقد الویتای زندگیت فرق میکنه اونموقع کنکور دادنت میفته الویت 20مت..

بیاییم ادم باشیم دارم به خودمم خطاب میکنم ،قدر این ادمارو بدونیم..

من نه نماز میخونم ،نه روزه میگیرم و نه از سیاست این نظام راضی هستم ، ولی بیاییم دین انسانیت رو خووب قبول داشته باشیم و با این حرفامون نه زاده های این افراد رو برنجونیم نه خود این ادمای باغیرت رو برنجونیم....

استاتر عزیز من از جانب این دوست از شما عذر میخوام..

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا لعنت کنه اونايي که باعث شدن یکی با رتبه 42 هزار به پزشکی امید داشته باشه و یکی با رتبه 6 هزار از پزشکی نا امید باشه (من سال ديگه کنکور دارم و وضعیتم هم خوبه، کلی ميگم)
      گناه من چيه که پدرم معلمه؟ که مادرم معلمه؟ که سی سال تمام زحمت کشیدن و الآن انواع بیماری کمر درد و آرتروز و... رو دارن؟ که این که حقوق جفتشون رو هم به زور 2 تومن ميشه و اگه زمین دار نبودن الآن باید دستشون رو جلو هر کس و ناکسی دراز می کردن؟ که با تمام زحماتشون کوچکترین سهمیه ای ندارن؟ که خواهر من بالاترین نمره علمی رو مياره اما از قبل يه خانواده شهید واسه اون شغل انتخاب شده بوده؟
      اگه پدر ايشون زحمت کشیده پدر من هم زحمت کشیده. پدر ايشون نهایتش 8 سال بوده ولی پدر من 28 سال کار کرد و بازنشسته شد.
      اگه پدر ايشون در اون زمان اختیاری و برای حقوق رفته که دلیلی نداره الآن چیزی بهش بدن چون کارش رو انجام داده
      اگه هم اختیاری و برای دفاع از دین و کشورش و بدون حقوق رفته که بازم دلیلی نداره چون کاری رو انجام داده که خواسته.
      پ.ن.: لطفاً کسی از طرف من از کس ديگه ای عذرخواهی نکنه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      اين روشي كه داريد ميريد اشتباهه درصداتون توي كنكور 95 يه تراز ميده تو سنجش يه تراز ديگه اصلا كلا نميشه با هم اينجوري مقايسه كرد.
      فقط ميتونيد رتبتون رو مقايسه كنيد نه درصد و ترازتون رو.
      پزشكي زاهدان اونم پرديس خودگردان كه كلي پول ميگرن 10000 كشوريه . بالا تر از ده هزار ديگه عمرا.
      خب ما سهمیه داریم.
      شما منظورتون اینه که اگر درصدای سنجش رو توی تخمین رتبه 95 وارد کنیم تراز درستی نمیده بهمون؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_g نمایش پست ها
      آزمون آخر سنجش تراز من 7800 شد ...
      چقد احتمال داره امیر که دندون سراسری یا آزاد بیارم با سهمیه 25؟؟
      میشه درصداتون رو بگید؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adame pooch نمایش پست ها
      اگه امثال بابا این نبود که برن بجنگن ، نمیدونم بازم اینجوری پست میذاشتی..

داری از روی شکم سیری حرف میزنی ، اره تقصیر بابای این بنده خدا هست که رفته جنگ بعد شرایطی رو به وجود اورده که عاقا با زیر شلواری زیر کولر نشسته داره اینجوری چرتو پرت میگه...

اگه امثال بابای این نبودن حالا پشت خاک ریز مریوان باس خشاب پر میکردی میدادی اسلحه چی..

یک دقه فکر کن به خودت بیاد جنگ بشن ، ببین چقد الویتای زندگیت فرق میکنه اونموقع کنکور دادنت میفته الویت 20مت..

بیاییم ادم باشیم دارم به خودمم خطاب میکنم ،قدر این ادمارو بدونیم..

من نه نماز میخونم ،نه روزه میگیرم و نه از سیاست این نظام راضی هستم ، ولی بیاییم دین انسانیت رو خووب قبول داشته باشیم و با این حرفامون نه زاده های این افراد رو برنجونیم نه خود این ادمای باغیرت رو برنجونیم....

استاتر عزیز من از جانب این دوست از شما عذر میخوام..
      كنكور يه آزمون كاملا برابري بايد باشه
      فلسفه منطقه بندي هم دقيقا همينه!
      باباش رفته جنگ؟ دمش گرم !!!
      ولي چ ربطي داره؟ كنكور مثل يه مسابقه دو هست، اگ يكي از شركت كننده ها باباش رفته باشه جنگ بايد يكم بذاريم جلوتر از خط شروع و جلوتر از بقيه شروع كنه؟؟؟؟؟
      به خاطر خدمات پدر اين جور افراد بنياد شهيد بايد بهترين شرايط تحصيلي رو براشون بسازه و بعد روونه كنكورشون كنه!
      خيلي ساده و قابل فهمه اين موضوع
      #در-مقابل-فهميدن-مقاومت-نكنيم
      ولي اين نوع دانشگاه رفتن آخر نامردي و بي عدالتيه
      ك اگه تو اين دنيا جوابشو نبينن
      دنياي ديگه اي هم هست!!!!!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      ولي چ ربطي داره؟ كنكور مثل يه مسابقه دو هست، اگ يكي از شركت كننده ها باباش رفته باشه جنگ بايد يكم بذاريم جلوتر از خط شروع و جلوتر از بقيه شروع كنه؟؟؟؟؟
      به خاطر خدمات پدر اين جور افراد بنياد شهيد بايد بهترين شرايط تحصيلي رو براشون بسازه و بعد روونه كنكورشون كنه!
      همیشه عدالت به معنای برابری نیس
      پ.ن: خانواده شهیدم نیستم

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      خدا لعنت کنه اونايي که باعث شدن یکی با رتبه 42 هزار به پزشکی امید داشته باشه و یکی با رتبه 6 هزار از پزشکی نا امید باشه (من سال ديگه کنکور دارم و وضعیتم هم خوبه، کلی ميگم)
      گناه من چيه که پدرم معلمه؟ که مادرم معلمه؟ که سی سال تمام زحمت کشیدن و الآن انواع بیماری کمر درد و آرتروز و... رو دارن؟ که این که حقوق جفتشون رو هم به زور 2 تومن ميشه و اگه زمین دار نبودن الآن باید دستشون رو جلو هر کس و ناکسی دراز می کردن؟ که با تمام زحماتشون کوچکترین سهمیه ای ندارن؟ که خواهر من بالاترین نمره علمی رو مياره اما از قبل يه خانواده شهید واسه اون شغل انتخاب شده بوده؟
      اگه پدر ايشون زحمت کشیده پدر من هم زحمت کشیده. پدر ايشون نهایتش 8 سال بوده ولی پدر من 28 سال کار کرد و بازنشسته شد.
      اگه پدر ايشون در اون زمان اختیاری و برای حقوق رفته که دلیلی نداره الآن چیزی بهش بدن چون کارش رو انجام داده
      اگه هم اختیاری و برای دفاع از دین و کشورش و بدون حقوق رفته که بازم دلیلی نداره چون کاری رو انجام داده که خواسته.
      خیلی بد حرف میزنید
      سهمیه ای نیستم...
      ولی این درست نیست...
      درست نیست لعنت بفرستید‌.
      درست نیست توهین کنید...
      شما نه تو شرایطش بودی...
      نه میدونی چه خبر بوده!!!
      اگه وظیفه بابای اون بوده‌..وظیفه بابای تو نبوده؟
      حوصله بحث کردن ندارم...
      ولی فقط بابای تو نیست که داره زحمت میکشه...پس باباهای دیگه چی؟؟
      سعی کن نگاهتو وسیع تر کنی!!
      بابات تو توپ و تانک چ فشفشه درس میده؟
      و در پایان:
      اینجا ایران است
      صدای مرا از فروم کنکور میشنوید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      با ادبیات خودت یه جمله میگم
      ***توهم سهمیه داشتی اگه اون بابات عرضه داشت***
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

ویرایش توسط jaany : 31 خرداد 1396 در ساعت 11:06

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

این زندگی قشنگ من مال شما

ایام سپید رنگ من مال شما

بابای همشه خوب من را بدهید

این سهمیه های جنگ من مال شما

%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AF%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87%DB%8C-hamid-reza-asad-allahi.jpg
      pic-48888-1455049539%D8%AF.jpg
      139503171859048627878523.jpg
      71704_470.jpg
      7_copy_copy_copy.jpg
      1395031718404114_photol.jpg

سهمیه برایم پدر نمی شود.......
      ویرایش توسط نرگس96 : 31 خرداد 1396 در ساعت 12:18

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      نه که فلسفه منطقه بندی خیلی عدالته ، یکی تو جنوب تهران که خرج تحصیلش رو هم خودش میده و هنر کنه چندتا کتاب دست دوم بگیره با اونی که فقط چند ده میلیون خرج یه درسش میکنه برابره ؟ ولی از نظر آقایان جفتشون تو تهران بودن پس برابرن.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jaany نمایش پست ها
      با ادبیات خودت یه جمله میگم
      ***توهم سهمیه داشتی اگه اون بابات عرضه داشت***
      من توهینی به جانباز ها و شهدا نداشتم که شما توهين می کنید. من خودم احترام زیادی براشون قایل هستم، هر چی که باشه واسه این مملکت رفتن جنگیدن، بحث من اينه که اين سهمیه ها نا عدالتیه. اون حرف من (لعنت به...) خطاب به این عزيزان نبود بلکه خطاب به اون کسایی بود که باعث شدن مردم از این افراد فداکار بدشون بیاد. ولی خب هیچ سهمیه ای نباید باشه (به جز مناطق) . اگه هم پدر من و امثال اون نبودن الآن شما نمی تونستین اينطور توهين کنید چون سوادی نداشتید.
      ویرایش توسط AhmadrezaTheG : 31 خرداد 1396 در ساعت 13:39

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها

خیلی بد حرف میزنید
      سهمیه ای نیستم...
      ولی این درست نیست...
      درست نیست لعنت بفرستید‌.
      درست نیست توهین کنید...
      شما نه تو شرایطش بودی...
      نه میدونی چه خبر بوده!!!
      اگه وظیفه بابای اون بوده‌..وظیفه بابای تو نبوده؟
      حوصله بحث کردن ندارم...
      ولی فقط بابای تو نیست که داره زحمت میکشه...پس باباهای دیگه چی؟؟
      سعی کن نگاهتو وسیع تر کنی!!
      بابات تو توپ و تانک چ فشفشه درس میده؟
      و در پایان:
      اینجا ایران است
      صدای مرا از فروم کنکور میشنوید
      من خودم احترام زیادی برای شهدا و جانباز ها قایل هستم، هر چی که باشه واسه این مملکت رفتن جنگیدن، بحث من اينه که اين سهمیه ها نا عدالتیه. اون حرفی هم که من زدم (لعنت به...) خطاب به رزمنده ها نبود، به اونايي بود که باعث شدن مردم بدشون مياد از این افراد فداکار. ولی خب هیچ سهمیه ای نباید باشه (به جز مناطق) . اگه هم پدر من و امثال اون نبودن الآن شما نمی تونستین اينطور توهين کنید چون سوادی نداشتید.در ضمن پدر من تو زمان جنگ و زیر توپ و فشفشه هم به مدت 7 سال درس داده.

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اصلا رتبه سنجش و کنکور مثل هم نیست!!
      کی همچین حرفی زده؟؟؟!!!! :/

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لازم نیست کسی از جانب من عذرخواهی کنه چون بهترین حرفو زدم در ضمن مگه من ميگم هیچی بهشون ندن؟؟؟ میگم نباید این سهمیه اینجوری باشه که امثال اینا با رتبه 42000 حرف از پزشکی بزنه.در ضمن من خودم اصالتا خوزستانی هستم درسته جنگو ندیدم ولی خانواده من و عزیزای من خیلی بیشتر از شما با جنگ درگیر بودن.دیگه م بحثو ادامه ندین.دو هفته مونده به کنکور حوصله این چرت و پرتا رو ندارم

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من خودم احترام زیادی برای شهدا و جانباز ها قایل هستم، هر چی که باشه واسه این مملکت رفتن جنگیدن، بحث من اينه که اين سهمیه ها نا عدالتیه. اون حرفی هم که من زدم (لعنت به...) خطاب به رزمنده ها نبود، به اونايي بود که باعث شدن مردم بدشون مياد از این افراد فداکار. ولی خب هیچ سهمیه ای نباید باشه (به جز مناطق) . اگه هم پدر من و امثال اون نبودن الآن شما نمی تونستین اينطور توهين کنید چون سوادی نداشتید.در ضمن پدر من تو زمان جنگ و زیر توپ و فشفشه هم به مدت 7 سال درس داده.
      حالا حرفای من شد توهین؟ حرفای شما شد دعای ندبه؟
      بابای منم رفته جبهه و جنگیده...
      منتها هیچوقت دنبال تشکیل پرونده و گرفتن سهمیه نرفت!!!
      ببین آقای محترم!!!
      سعی کن فقط خودت رو قضاوت کنی
      با لعنت گفتن تو هم این سهمیه ها از بین نمیره‌..
      حالا تا عمر داری فحش بده

دیگه هم اعصاب ندارم نقل نگیرید بای

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن