خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 149
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadm992 نمایش پست ها
      اینم حرفیه.ولی روش ایشون جالب و شدنی هست.
      من خودم با یه روش دیگه خوندم و درصدم خوبه.ولی روش ایشون رو اگه تابستون میدیدم.حتما اجرایی میکردم
      درود بر شما //// دقیقا قصد من همین بود // روشی میخواستم بدم که بشه و الکی از 100 عربی غول نسازند // فقط مهم استمرار و تکرار هست

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      توضیحات کامل و مفیدی بود....tnx

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

ممنون که این همه تایپ کردید..میشه واسه همین کنکور ۹۶ روشی بگید که بشه 65 زد؟؟؟ من تمام پکیج هایی هم که گفتید دارم پکیج میثم فلاح و واعظی و هورفر...چون عربی انحراف معیار زیادی داره و واقعا رتبه جابه جا میکنه������ممنون میشم بگید������

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      سلام در چه سطحی هستید ؟

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadm992 نمایش پست ها
      انت نور عینی یا رفیق
      أ لک طریق مشابه لباقی الدروس؟؟؟؟(گرفتی؟؟؟میگم روش های و راه های مشابه برای دروس دیگه داری؟؟؟روشی که مثل عربی اینقدر قدرتمند و حساب شده باشه؟)
      عیونی / خخ شوف انا ما اغرق بعلمی لکن عندی نماذج / عندک تلکرام ؟ تعل pv اجعل ایدیک

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminforte نمایش پست ها
      سلام در چه سطحی هستید ؟
      الان در حدود ۲۵ درصد هستم ترجمه.ولی این بخاطره نخوندن بوده...یعنی اگر یه چیزیو بخونم باکیفیت میخونم ومیتونم جواب بدم از این لحاظ مطمئنم.ازلحاظ منابع مشکلی ندارم
      هرچقدر کلیپ ازهرکدوم از این اساتیدبگید حاضرم وقت بزارم ببینم وتست بزنم درحد 65-70 برسونم.خواستم خصوصی بهتون بگم گفتم اینجا بگم شاید بقیه هم سوال منو داشته باشن..
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      جواب گزینه دو هست
      دوست من ، وقتی حرف ندا نداریم اگر یه جمله جدید شروع بشه ( اسمیه و فعلیه ) اون اسم منادا هست /// تلمیذات نحن نبدا الدرس = معنی کن ، بعد از دانش اموزان جمله اسمیه شروع شده پس تلمیذات منادا هست = دانش اموزان ، ما درس را شروع میکنیم ( به دانش اموزان خطاب شده )
      و اگه عبارت بعد از اون اسمی که فکر میکنیم منادا هست اون اسم رو کامل کند و فاصله نداشته باشه و جلمه جدیدی ایجاد نکند اون اسم غالبا مبتدا هست
      دمت گرم داداش

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

الان در حدود ۲۵ درصد هستم ترجمه.ولی این بخاطره نخوندن بوده...یعنی اگر یه چیزیو بخونم باکیفیت میخونم ومیتونم جواب بدم از این لحاظ مطمئنم.ازلحاظ منابع مشکلی ندارم
      هرچقدر کلیپ ازهرکدوم از این اساتیدبگید حاضرم وقت بزارم ببینم وتست بزنم درحد 65-70 برسونم.خواستم خصوصی بهتون بگم گفتم اینجا بگم شاید بقیه هم سوال منو داشته باشن..
      باید وقت بزارید اگه دوست دارید بیاید pv تو تلگرام شرایطتون رو بم بگید قول میدم مشکلاتتون برطرف کنم و بهترین مباحث هم واستون شرح بدم که چکار کنید / از خودم اغراق نمی کنم ولی دقیقا میدونم باید چکار کنید / خیلی دوست دارم همه بتونن عربی رو 100 بزنند الکی این درس رو بزرگ کردند !
      چون قشنگ باید واسم توضیح بدید که تا حالا واسه عربی چه اقداماتی انجام دادید و با چه دبیری ؟ که نقاط ضعف و قوتتون رو بتون بگم / آرزو میکنم به هدفتون برسید

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به شخصه از این کتاب خوشم نیومد / اگر از دی وی دی های اموزشی استفاده میکنید نیازی به خرید کتاب درس نامه دار نیست / بهترین کتاب سیر تا پیاز مهر و ماه هست ، بعید میدونم کسی این کتاب رو بخره و خوشش نیاد
      کاملاً به نظرتون احترام می ذارم. هر کسی با يه چيزي راحته. من خودم با خیلی سبز نتیجه می گیرم شما با يه کتاب ديگه.

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید وقت بزارید اگه دوست دارید بیاید pv تو تلگرام شرایطتون رو بم بگید قول میدم مشکلاتتون برطرف کنم و بهترین مباحث هم واستون شرح بدم که چکار کنید / از خودم اغراق نمی کنم ولی دقیقا میدونم باید چکار کنید / خیلی دوست دارم همه بتونن عربی رو 100 بزنند الکی این درس رو بزرگ کردند !
      چون قشنگ باید واسم توضیح بدید که تا حالا واسه عربی چه اقداماتی انجام دادید و با چه دبیری ؟ که نقاط ضعف و قوتتون رو بتون بگم / آرزو میکنم به هدفتون برسید
      خیلــے ممــنوونـ.لطــفا خصوصیتون رو چک کنید..

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      دمت گرم داداش
      خواهش میکنم / خواستم اینو بگم منادا همیشه فاصله داره / یا خدا ، من رو ببخش / ببین من رو ببخش یه جمله ای که به خدا اصلا ربطی نداره ! پس خدا جدا گونه اومده

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تشکر ویژه از استارتر
      انتقال تجربیات دو ساله به همه واقعا کار راحتی نیست که ادم بخواد انجام بده !!!
      استمرار توی همه درسا جواب می‌ده چه عربی چه فیزیک

به نظرم اگر کسی به هر دلیلی​ به دی وی دی و نت دسترسی نداشت
      خط ویژه عربی رو بگیره براحتی تمام نکات برای راه حل های تستی گفته شده و فقط میمونه معنی لغات که اونم همت خودتون رو میطلبه

ولی استارتر اینو یادت نره اگر ما ادم های منظم و با برنامه ای بودیم که با استمرار درس بخونیم الان وضعمون نبود !!!

اگر هم معلمی یا دبیر مطرحی رو می‌بینی معجزه ای میگه بدون چاره ای نداره چون همه‌ی ​ما دنبال معجزه ایم نه برنامه اصولی !!
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      تشکر ویژه از استارتر
      انتقال تجربیات دو ساله به همه واقعا کار راحتی نیست که ادم بخواد انجام بده !!!
      استمرار توی همه درسا جواب می‌ده چه عربی چه فیزیک

به نظرم اگر کسی به هر دلیلی​ به دی وی دی و نت دسترسی نداشت
      خط ویژه عربی رو بگیره براحتی تمام نکات برای راه حل های تستی گفته شده و فقط میمونه معنی لغات که اونم همت خودتون رو میطلبه

ولی استارتر اینو یادت نره اگر ما ادم های منظم و با برنامه ای بودیم که با استمرار درس بخونیم الان وضعمون نبود !!!

اگر هم معلمی یا دبیر مطرحی رو می‌بینی معجزه ای میگه بدون چاره ای نداره چون همه‌ی ​ما دنبال معجزه ایم نه برنامه اصولی !!
      از شما متشکرم / قصدم با بچه های 97 بود سه تا 75 دقیقه در یک هفته بزارند خیلی عالیه / اگه از همین تابستون شروع کنن اصلا میتونن دوبار در دهفته 75 دقیقه بزارن برای عربی // اگه فاصله بیفته تو عربی خیلی بد میشه / دوست عزیز من قصدم این بود برنامه ای بدم که بشه 100 زد و قابل انجام باشه ، همت کردن و وقت گذاشتن بی مورد برای کتاب های مثل خیلی سبز معتقدم نهایتا درصدی در حدود 80 میدهد ///////// در ضمن دیدن دی وی دی انگیزه خاصی رو ایجاد میکنه تا خوندن کتاب که بعد از مدتی خسته میشید / معتقدم باید قواعد پایه عربی از 0 خوانده بشه و با یه دبیر حاذق اینکار انجام بشه / اقای ناصح زاده بی نظیره و خیلی عالی مطالب رو جا میندازه
      در مورد خط ویژه گاج هم بگم اون کتاب هم دارم ولییییی شما برید پکیج ترجمه عربی که در 4 ساعت توسط واعظی تدریس میشه رو ببنید واقعا عالی هست ، مخصوصا یه نقشه راه داره که خیلییی کمک میکنه بت و هر هفته و هر ماه میتونی یه نگا بندازی بش تا همیشه ملکه ذهنت میشه ، بنده طرفدار معلم خاصی نیستم ولی این ابتکار واعظی در مورد ترجمه جالب بود

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      از شما متشکرم / قصدم با بچه های 97 بود سه تا 75 دقیقه در یک هفته بزارند خیلی عالیه / اگه از همین تابستون شروع کنن اصلا میتونن دوبار در دهفته 75 دقیقه بزارن برای عربی // اگه فاصله بیفته تو عربی خیلی بد میشه / دوست عزیز من قصدم این بود برنامه ای بدم که بشه 100 زد و قابل انجام باشه ، همت کردن و وقت گذاشتن بی مورد برای کتاب های مثل خیلی سبز معتقدم نهایتا درصدی در حدود 80 میدهد ///////// در ضمن دیدن دی وی دی انگیزه خاصی رو ایجاد میکنه تا خوندن کتاب که بعد از مدتی خسته میشید / معتقدم باید قواعد پایه عربی از 0 خوانده بشه و با یه دبیر حاذق اینکار انجام بشه / اقای ناصح زاده بی نظیره و خیلی عالی مطالب رو جا میندازه
      در مورد خط ویژه گاج هم بگم اون کتاب هم دارم ولییییی شما برید پکیج ترجمه عربی که در 4 ساعت توسط واعظی تدریس میشه رو ببنید واقعا عالی هست ، مخصوصا یه نقشه راه داره که خیلییی کمک میکنه بت و هر هفته و هر ماه میتونی یه نگا بندازی بش تا همیشه ملکه ذهنت میشه ، بنده طرفدار معلم خاصی نیستم ولی این ابتکار واعظی در مورد ترجمه جالب بود
      منم طرفدار موسسه خاصی نیستم
      اما حرف اخر به نظرم به طور نسبی قابل قبوله
      دینیشم که دیگه واقعا حرفی برای گفتن نمی‌ذاره

راستش من طرفدار دی وی دی نبودم اما از عید که یکمی تحقیق کردم و گرفتم
      دلیل قبولی پزشکی توی تجربی رو درک کردم !!
      خدایی الان اصلا نیاز نیست هوش داشته باشی با کمی تلاش و منبع درست به هدفت می‌رسی !!
      در مورد خط ویژه هم قبول کنید توی ترجمه هیچ منبع نوشتاری به پاش نمی‌رسه
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      با سلام مرسی از استارتر عزیز
      لطفا چند نمونه از کارنامه هاتون و درصد عربیتون رو هم بذارید . سپاس
      دلی داشته باش سخن پذیر یا سخنی داشته باش دلپذیر

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امین جان زحمت کشیدی، مرسی، ولی نیاز به این همه ریخت و پاش نیست، یکی از دوستای من فقط با کتاب فوت و فن عربی خیلی سبز کنکور 93 عربی رو 94.7 درصد زد، اینم کارنامه ش:
      پیام علی خیاوی

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن