خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کدام ترکیب؟!

سلام بچه ها خوبین؟!
      میخوام از شما برای اینکه کدوم ترکیب برای درس خوندن بهتره کمک بگیرم..خب برای شیمی: (آقاجانی+پایه مبتکران+پیش خیلی سبز+کتاب درسی+خط ویژه)
      زیست: (خط به خط رضا امیر+کتاب درسی+پایه خیلی سبز پیش الگو+iq)بعضی درسا مثل ژنتیکو...کتابای دیگه هم دارم+لقمه ها
      فیزیک: (کتاب+خیلی سبز+کازرانیان)+جامع خیلی سبز
      ریاضی: (خیلی سبز+کتاب+امینی راد)تخته سیاه
      دینی هم گاج+رنجبرزاده...تعریف یوسفیان پوروخیلی شنیدم بنظرتون بگیرم؟؟
      زبان: (مبتکران+ فیلم فراهانی)لقمه ها+تیک8+ازمتن نترسیم
      ادبیاتم: (کاظمی یا راوش+موضوعی(قرابت الگو و سبطی+ارایه الگو+لقمه لغتوتاریخ ادب+لغت خیلی سبز+جامع خیلی سبز+ فارسی دریافت)
      عربی: (سفید+جلادتی یا ناصح زاده)
      خواهش میکنم کمکم کنید دیگه بحث منابعو تا فردا پس فردا ببندم نمیخوام دیگه زمانو ازدست بدم...برا فیلما و منابع نظری داشتین بگین و منبع پیشنهادی دیگه هم داشتین بگین...من قصدم زیر100کشوریه لطفا از هیچی دریغ نکنینو چون اصلا قرار نیس ازمون برم(شاید بعد عید جامعارو شرکت کنم ولی هنوز دودلم)برناممو از رو قلم چی جلو میبرم تا بهمنم تموم میکنم کل درسارو،و اینکه چون من فارغ التحصیل محسوب میشم روزی چن ساعت بخونم از الان تا بهمن...بعد عید؟؟...قبل عید؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Upppppppp

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟!
      میخوام از شما برای اینکه کدوم ترکیب برای درس خوندن بهتره کمک بگیرم..خب برای شیمی: (آقاجانی+پایه مبتکران+پیش خیلی سبز+کتاب درسی+خط ویژه)
      زیست: (خط به خط رضا امیر+کتاب درسی+پایه خیلی سبز پیش الگو+iq)بعضی درسا مثل ژنتیکو...کتابای دیگه هم دارم+لقمه ها
      ادبیاتم: (کاظمی یا راوش+موضوعی(قرابت الگو و سبطی+ارایه الگو+لقمه لغتوتاریخ ادب+لغت خیلی سبز+جامع خیلی سبز+ فارسی دریافت)
      خواهش میکنم کمکم کنید دیگه بحث منابعو تا فردا پس فردا ببندم نمیخوام دیگه زمانو ازدست بدم...برا فیلما و منابع نظری داشتین بگین و منبع پیشنهادی دیگه هم داشتین بگین...من قصدم زیر100کشوریه لطفا از هیچی دریغ نکنینو چون اصلا قرار نیس ازمون برم(شاید بعد عید جامعارو شرکت کنم ولی هنوز دودلم)برناممو از رو قلم چی جلو میبرم تا بهمنم تموم میکنم کل درسارو،و اینکه چون من فارغ التحصیل محسوب میشم روزی چن ساعت بخونم از الان تا بهمن...بعد عید؟؟...قبل عید؟!
      امسال کنکور نمیدین؟؟؟؟؟96منظورمه....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام شیمی رو خوب انتخاب کردی
      ریاضی هم پیشنهادم گاج نقره ای هست واسه زیر 100 و زیست سعی کن کتاب درسی رو بجویی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      امسال کنکور نمیدین؟؟؟؟؟96منظورمه....
      چرا میدم برای اشنایی با کنکور!!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      سلام شیمی رو خوب انتخاب کردی
      ریاضی هم پیشنهادم گاج نقره ای هست واسه زیر 100 و زیست سعی کن کتاب درسی رو بجویی
      منظورتون Iqهستش؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای ادبیات من آرایه و تکواژ و واژه رو از راوش دیدم که زیاد خوب نیست.وقت زیاد تلف می کنه بعضی روشهاش هم از این روشهاییه که حالت عادی زودتر جواب می ده!برای همین تکواژ شماری دوتا راهکار داده بود هردو اینقدر پیچیده و وقتگیر بود که شمارش معمولی خیلی زودتر جواب می داد.
      البته بقیشو ندیدم شاید اونا خوب باشه.
      برای عربی هم ناصح زاده عالیه.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوبین؟!
      آزمون بدین بهتره
      شبمی دوم نشرالگو
      دینی لقمه آیات
      عربی ناصح زاده
      درستا بهمن تموم نکنید بعدش حوصلتون سر میره از درسیدن عین قلم پیش برید
      ادبیات قبل عید درس بدرس بخونید بعدش موضوعی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      برای ادبیات من آرایه و تکواژ و واژه رو از راوش دیدم که زیاد خوب نیست.وقت زیاد تلف می کنه بعضی روشهاش هم از این روشهاییه که حالت عادی زودتر جواب می ده!برای همین تکواژ شماری دوتا راهکار داده بود هردو اینقدر پیچیده و وقتگیر بود که شمارش معمولی خیلی زودتر جواب می داد.
      البته بقیشو ندیدم شاید اونا خوب باشه.
      برای عربی هم ناصح زاده عالیه.
      خب ادبیات کدومارو ببینم؟؟بدون فیلمم میشه راه افتاد تو عمومیا؟با همین منابع

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      آزمون بدین بهتره
      شبمی دوم نشرالگو
      دینی لقمه آیات
      عربی ناصح زاده
      درستا بهمن تموم نکنید بعدش حوصلتون سر میره از درسیدن عین قلم پیش برید
      ادبیات قبل عید درس بدرس بخونید بعدش موضوعی
      از سوم راهنمایی ازمونو ثبت نام میکنم ولی1دونه بیشتر نمیرم برای همین میخوام الان تا بهمن تموم کنم شاید از بهمن رفتم ازمون شایدم بعد عید از بهمن به بعد با بودجه بندی ازمونا پیش میرم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب ادبیات کدومارو ببینم؟؟بدون فیلمم میشه راه افتاد تو عمومیا؟با همین منابع
      آره بابا بدون فیلمم می تونی تو عمومیا فقط عربیه که فیلم می تونه خیلی کمک کننده باشه بقیه ش خوندن خودته.
      منابعتم خوبه خیلیم سر خودتو شلوغ نکن.
      موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      آره بابا بدون فیلمم می تونی تو عمومیا فقط عربیه که فیلم می تونه خیلی کمک کننده باشه بقیه ش خوندن خودته.
      منابعتم خوبه خیلیم سر خودتو شلوغ نکن.
      موفق باشی
      پس فقط برا عربی فیلم نگاه میکنمنه خب میترسم منابعم کامل نباشن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای زیست و ریاضی دودلم بنظرتون ببینم یانه؟؟اخه میفهمم از رو کتابو درسنامه!!!فک میکنم فیلما اضافه تر میگن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس فقط برا عربی فیلم نگاه میکنمنه خب میترسم منابعم کامل نباشن
      نترس کافی هستن
      فقط برای زبان فارسی اگه با منابع خودت به نتیجه دلخواه نرسیدی من پنج مبحث نشر الگو رو هم پیشنهاد می دم.بحثای اصلی زبان فارسی کنکور رو خوب توضیح داده با تست فراوان.کتاب خوبیه.
      ویرایش توسط susba : 30 خرداد 1396 در ساعت 05:17

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن