خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      نترس کافی هستن
      فقط برای زبان فارسی اگه با منابع خودت به نتیجه دلخواه نرسیدی من پنج مبحث نشر الگو رو هم پیشنهاد می دم.بحثای اصلی زبان فارسی کنکور رو خوب توضیح داده با تست فراوان.کتاب خوبیه.
      خب نشر دریافتو دارم اون بهتره یا نشر الگو؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای فیزیک کازرانیان خوبه؟؟من تاالان فکر نکنم فیزیکو تستی کار کرده باشم براهمینم تستم ضعیفه...چی پیشنهاد میدین؟؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کمککککککککککک

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      خب نشر دریافتو دارم اون بهتره یا نشر الگو؟؟
      راستش نشر دریافت رو خبر ندارم.
      منظورم این نبود که الان پاشی بری پنج مبحث هم بخری.کتاب خودتو بخون اگه بازم احساس نیاز کردی و می خواستی یه کتاب دیگه بخونی یا تست بیشتری بزنی برو سراغ الگو.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      راستش نشر دریافت رو خبر ندارم.
      منظورم این نبود که الان پاشی بری پنج مبحث هم بخری.کتاب خودتو بخون اگه بازم احساس نیاز کردی و می خواستی یه کتاب دیگه بخونی یا تست بیشتری بزنی برو سراغ الگو.
      ممنون از کمکت 5گنج کتاب خوبیه خیلی تعریف میکنن ..اول میخوام خوب زبان فارسی با دریافت جا بیوفته بعدش میخوام از روی اون کار کنم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوبین؟!
      میخوام از شما برای اینکه کدوم ترکیب برای درس خوندن بهتره کمک بگیرم..خب برای شیمی: (آقاجانی+پایه مبتکران+پیش خیلی سبز+کتاب درسی+خط ویژه)
      زیست: (خط به خط رضا امیر+کتاب درسی+پایه خیلی سبز پیش الگو+iq)بعضی درسا مثل ژنتیکو...کتابای دیگه هم دارم+لقمه ها
      فیزیک: (کتاب+خیلی سبز+کازرانیان)+جامع خیلی سبز
      ریاضی: (خیلی سبز+کتاب+امینی راد)تخته سیاه
      دینی هم گاج+رنجبرزاده...تعریف یوسفیان پوروخیلی شنیدم بنظرتون بگیرم؟؟
      زبان: (مبتکران+ فیلم فراهانی)لقمه ها+تیک8+ازمتن نترسیم
      ادبیاتم: (کاظمی یا راوش+موضوعی(قرابت الگو و سبطی+ارایه الگو+لقمه لغتوتاریخ ادب+لغت خیلی سبز+جامع خیلی سبز+ فارسی دریافت)
      عربی: (سفید+جلادتی یا ناصح زاده)
      خواهش میکنم کمکم کنید دیگه بحث منابعو تا فردا پس فردا ببندم نمیخوام دیگه زمانو ازدست بدم...برا فیلما و منابع نظری داشتین بگین و منبع پیشنهادی دیگه هم داشتین بگین...من قصدم زیر100کشوریه لطفا از هیچی دریغ نکنینو چون اصلا قرار نیس ازمون برم(شاید بعد عید جامعارو شرکت کنم ولی هنوز دودلم)برناممو از رو قلم چی جلو میبرم تا بهمنم تموم میکنم کل درسارو،و اینکه چون من فارغ التحصیل محسوب میشم روزی چن ساعت بخونم از الان تا بهمن...بعد عید؟؟...قبل عید؟!
      بابا جان نیازی نیست این همه سر خودتو شلوغ کنی منابع زیاد و متنوع فقط باعث سردرگمی و ناامیدی میشه از هر درس یک منبع کار کن و فقط برای زیست و شیمی در صورت لزوم 2تا کار کن بعدشم لازم نیست برای هر درسی دی وی دی بگیری این جوری اصلا نمیرسی تست بزنی.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوبین؟!
      میخوام از شما برای اینکه کدوم ترکیب برای درس خوندن بهتره کمک بگیرم..خب برای شیمی: (آقاجانی+پایه مبتکران+پیش خیلی سبز+کتاب درسی+خط ویژه)
      زیست: (خط به خط رضا امیر+کتاب درسی+پایه خیلی سبز پیش الگو+iq)بعضی درسا مثل ژنتیکو...کتابای دیگه هم دارم+لقمه ها
      فیزیک: (کتاب+خیلی سبز+کازرانیان)+جامع خیلی سبز
      ریاضی: (خیلی سبز+کتاب+امینی راد)تخته سیاه
      دینی هم گاج+رنجبرزاده...تعریف یوسفیان پوروخیلی شنیدم بنظرتون بگیرم؟؟
      زبان: (مبتکران+ فیلم فراهانی)لقمه ها+تیک8+ازمتن نترسیم
      ادبیاتم: (کاظمی یا راوش+موضوعی(قرابت الگو و سبطی+ارایه الگو+لقمه لغتوتاریخ ادب+لغت خیلی سبز+جامع خیلی سبز+ فارسی دریافت)
      عربی: (سفید+جلادتی یا ناصح زاده)
      خواهش میکنم کمکم کنید دیگه بحث منابعو تا فردا پس فردا ببندم نمیخوام دیگه زمانو ازدست بدم...برا فیلما و منابع نظری داشتین بگین و منبع پیشنهادی دیگه هم داشتین بگین...من قصدم زیر100کشوریه لطفا از هیچی دریغ نکنینو چون اصلا قرار نیس ازمون برم(شاید بعد عید جامعارو شرکت کنم ولی هنوز دودلم)برناممو از رو قلم چی جلو میبرم تا بهمنم تموم میکنم کل درسارو،و اینکه چون من فارغ التحصیل محسوب میشم روزی چن ساعت بخونم از الان تا بهمن...بعد عید؟؟...قبل عید؟!
      بابا جان نیازی نیست این همه سر خودتو شلوغ کنی منابع زیاد و متنوع فقط باعث سردرگمی و ناامیدی میشه از هر درس یک منبع کار کن و فقط برای زیست و شیمی در صورت لزوم 2تا کار کن بعدشم لازم نیست برای هر درسی دی وی دی بگیری این جوری اصلا نمیرسی تست بزنی.آزمونم حتما از مهر برو قلم چی چون خودش یه انگیزه برات ایجاد میکنه و نمیزاره از نیمه راه درسو ول کنی.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از کمکت 5گنج کتاب خوبیه خیلی تعریف میکنن ..اول میخوام خوب زبان فارسی با دریافت جا بیوفته بعدش میخوام از روی اون کار کنم
      موفق باشی
      دریافت هم پرس و جو کردم گفتن کتاب خوبیه.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شیمی: (4سال مبتکران + موج ازمون یا iq)
      زیست: (کتاب درسی+الگو+iq)
      فیزیک: (30 سال قلمچی+طلوعی)
      ریاضی: (امینی راد+خط ویژه)
      دینی سفیر خرد یا iq)
      زبان: (ازمون خیلی سبز + شبقره)
      ادبیاتم: (موضوعی)(قرابت و لغت هفت خوان+ارایه و تاریخ ادبیات الگو+املا دریافت+زبان فارسی دریافت)
      عربی: (جامع خیلی سبز )
      زمین ( مهر و ماه جامع)
      ازمون پیشنهادی » قلمچی .
      منابع زیاد نخر مثلا نوشتی دوتا کتاب لغت برا ادبیات الان یکم جوگیری میگی همشو میخونم کم مونده ب کنکور میبینی دست نخورده موندن .

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خیلی سبز و ایکیو

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_ab نمایش پست ها
      دوستان یه سوال
      برنامه قلم چی عمومیاش واسه دومو نداره،اونارو چیکار کنم؟در طول سال اینارو میزاره یا خودمون باید یرنامه بریزیم؟
      بعدشم مثلا فیزیک الکتریسیته ی ساکن از تو گاج خیییلییی زیاده،چیکار کنم؟دمتون گرم کمک کنین
      در طول سال میزاره عمومی های سال دوم رو
      و همینطور اون فیزیک رو که گفتی چاره ای نیست گاج کلا همونجوریه ولی خب باید یه جور بخونی😂

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      I Feel

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن