خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منابع سال به سال برای کنکور 97

سلام
      دوستان میخوام برای کنکور 97 کتاب کمک اموزشی تست و....خلاصه هرچی که لازمه بخرم
      البته سال به سال (نه جامع)
      سطحم پایین هست اما میخوام به سطح بالایی برسم
      1.از چه منابعی برای تک تک دروس(سال به سال) استفاده کنم؟(حتی زمین)
      2.لازمه برای بعضی دروس از ترکیب چندتا منبع با هم استفاده کنم؟اگه بله برای کدوم دروس و از ترکیب چه منابعی؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من به پشتکارت احترام میزارم اما قطعا نمیرسی برای هر درسی سال به سال کار کنی (ضمن اینکه درسی مثل زمین سال به سال احتمالا نیست) اما در کل
      1- ادبیات : اگر میخوای موضوعی بخونی کتاب های الگو و جامع موضوعی گاج خوبه درس به درس هم خیلی سبز و میکرو گاج
      عربی: جامع گاج و جامع خیلی سبز خوبن (اگه ضعیفی شاید عربی به زبان ساده بهتر باشه) دینی : گاج و خیلی سبز (تو دینی کتاب خیلی مهم هست )
      زبان : مبتکران جامع و نترسیم از متن شبقره (گاج و خیلی سبز هم کتاباشون بد نیست)
      شیمی: مبتکران واجب + یک منبع تکمیلی برای تست(مثل تکمیلی مبتکران یا موج ازمون یا فار یا حتی فقط تست ازمون های ازمایشی ) خیلی سبز هم مثل اینکه خوبه
      فیزیک : واقعا پر از منبع خوبه فیزیک مثل گاج و خیلی سبز و مبتکران (الگو و خوشخوان هم کتاباشون خوبن ولی سطح بالایی دارن ) در مورد این سه کتاب فقط یه توضیح بدم اینه که گاج و خیلی سبز شبیه هم ان با این فرق که درسنامه گاج خیلی خشک هست و خیلی سبز درسنامه خوبی داره ولی هر دو کتاب منبعی غنی از تست عالی هستند و مبتکران هم نسبت به اونا تست کمتری داره و بیشتر به اموزش بها داده ریاضی هم واقعا نمیتونم خیی بت کمک کنم فقط برای هندسه 1 اگه خواستی کتاب جدا بگیری هندسه 1 گاج و الگو خیلی خوب هستند و این موضوع هم فراموش نکن تو 1000 تست بزنی و اونا رو بررسی و مرور کنیخیلی بهتر است تا اینکه 10000 تست بزنی و اونا رو مرور و نشانه گذاری نکنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زمین خیلی سبز سوم و یه کتاب ام چلاجور برا پیش داره دو تاش کاملا و عالی توضیح دادن.
      زیستم درسنامه های فاگوزیست با این که زیادن ولی عالین بعدشم کتاب زیست جامع گاج.
      ریاضی میتونی خیلی سبز سال به سال پیدا کنی اگه اصف بودی ادرس داشتم.بعدم یه موج آزمون برا تکمیلی.
      فیزیک سال به سال گاج نقره ای فقط باید دست دوم پیدا کنی چون دیگه چاپ نمیشن ولی فرقی اصلا نکردن.
      شیمی ام میتونی سال به سال سیرتاپیاز بعد مبتکران بخونی برا تست.
      ادبیات سه بعدی های الگپ عالین بعدشم یه ادبیات موضوعی جامع گاج.
      دینی ام درسنامه توپ خیلی سبز تستاشم کافیه فقط برا اطمینان موج آزمون ام خوبه.
      عربی ایاد فیلی دیگه وافعا از صفر شروع کرده و جامعه بعدشم عربی سفید گاج در کنارش چون ایادفیلی درسنامه محوره و عربی سفید گاج.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنمون بابت راهنمایی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن