خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشاوره برای نحوه خوندن فیزیک

سلام دوستان

سوم تجربیم..

من واقعا سردرگمم که فیزیک رو چه جوری مرور کنم... من نمیتونم با درسنامه کتب اموزشی ( حتی مبتکران برای مرور اخت بشم )...

برای مرور نمیدونم فیزیک رو چه جور بخونم ( برای درسنامه البته )

من برای فیزیک دی وی دی دارم و کلاس نمیرم... میخواستم ببینیم جزوه کدوم استاد خوبه که بخرم و بشه باهاش فیزیک رو بالای 90% زد...

دوستانی که کلاس میرن لطفا بگن جزوه کدوم معلم رو میخونن و فیزیکشون رو بالای 90 میزن توی ازمونای ازمایشی...

اینم بگم که اگه مثلا یه فصل رو کامل درسنامه هاش رو بخونم و تستاش رو بزنم خوب میزنم.. اما برای مرور یه جزوه معلم میخوام که فقط درسنامه ش رو بخونم و مثالاش رو حل کنم..

فیزیک اسحاقی خوبه بخرم؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام برای مرور فیزیک میخوای از رو درسنامه بخونی؟ این کار رو به هیچ عنوان توصیه نمیکنم فیزیک برای مرور بهترین کار مرور سریع روی خلاصه نویسی هات و بعدش تست زدن هست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​من خودم مثلا برای مرور اومدم خلاصه نویسی کردم...خیلی رمزی...مخصوصا تو فیزیک ریاضی....ببین هیچ جزوه ایی تورو ب 90 نمیرسونه...مگر بارها حل کنی....جمله طلایی باحل تستای تکراریه ک ب تسلط میرسید ...اینو درک کنی نونت تو روغنه
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      سلام دوستان

سوم تجربیم..

من واقعا سردرگمم که فیزیک رو چه جوری مرور کنم... من نمیتونم با درسنامه کتب اموزشی ( حتی مبتکران برای مرور اخت بشم )...

برای مرور نمیدونم فیزیک رو چه جور بخونم ( برای درسنامه البته )

من برای فیزیک دی وی دی دارم و کلاس نمیرم... میخواستم ببینیم جزوه کدوم استاد خوبه که بخرم و بشه باهاش فیزیک رو بالای 90% زد...

دوستانی که کلاس میرن لطفا بگن جزوه کدوم معلم رو میخونن و فیزیکشون رو بالای 90 میزن توی ازمونای ازمایشی...

اینم بگم که اگه مثلا یه فصل رو کامل درسنامه هاش رو بخونم و تستاش رو بزنم خوب میزنم.. اما برای مرور یه جزوه معلم میخوام که فقط درسنامه ش رو بخونم و مثالاش رو حل کنم..

فیزیک اسحاقی خوبه بخرم؟!
      سلام ! برای فیزیک باید اول کتاب درسی رو بخونی متنشو نه خیلی دقیق طوری که بفهمی مفهوم رو !!!
      بعدش مثال های کتاب درسی . بعدشم تمرین های آخر کتاب درسی رو واقعن وقت میزاری چون بار علمیشون زیاده و سال های گذشته دیدیم که کپیشون تو کنکور سراسری اومده !
      آقا اصن چه کاریه ما بیامیک کتاب درسی رو بخونیم؟؟؟ درسنامه کمک آموزشی رو میخونیم دیگه !!!!!
      باید بگم که کتاب درسی اولین منبع ماست . شاید کلیشه ای باشه ولی کتاب درسی رو که بخونی ! مثال هاشو حل کنی ! تمرین های آخر کتاب رو هم بزنی . اون موقع یه نگاه به درسنامه کمک آموزشیت میندازی بعدش سریع میری تست هاشو میزنی .
      اینطوری سرعتت در تست زنی خیلی میره بالاتر . منم بدون خوندن کتاب درسی فیزیک 80-90 زدم ولی تو چه زمانی !!!!!!!!
      دی وی دی رو اطلاعی ندارم .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خلاصه نویسی انجام بده"کلید" بنویس
      واشتباهاتت رو ثبت کن و دلیلشون رو
      و یه چکیده از کل چیزهایی که یاد گرفتی از این مبحث یا بخش
      این فرمول من هست
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir
      قسمت فایل های صوتیش کمکت میکنه
      موفق باشی عزیز
      ویرایش توسط AuFbAU : 29 خرداد 1396 در ساعت 23:25

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن