خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

|مقایسه برنامه آزمون های تابستانه پایه یازدهم تجربی |

[COLOR=Green]
      بسم الله

خب این تایپک درخواستی هستش ، ما هم میزنیم امیدوارم دوستان یازدهمی به دردشون بخوره

نکته ) برنامه گزینه 2 رو من پیدا نکردم توی سایتشون ، اگر دارید بدید که اونم اضافه کنم

کانون قلمچی + گاج
      capture.png
      capture2.png
      capture3.png

capture4.png
      capture5.png
      خب در مورد عمومی های کانون + گاج روند جلو رفتن معقوله و مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ، بزرگ ترین مشکل همون مشکل عدم مرور هستش تا آزمون 24 شهریور
      در مورد اختصای های کانون در بخش اجباری همون مشکل عدم برگشت به چشم میخوره ، این سریع جلو رفتن برنامه برای کسی که پایه خوبی نداره خب زیاد جالب نیست
      در مورد بخش انتخابی کانون : چون هنوز تکلیف کتاب های یازدهم به طور کامل مشخص نیست کانون هم تقریبا سعی کرده زیاد پیشروی نداشته باشه در دو درس فیزیک و ریاضی که گذاشتن ( در مورد زیست شاید بعدا قراره تصمیم بگیرن ) پیشنهاد من اینه که برای تقویت بهتر دروس دهم همون بخش های مربوط به پارسال رو جواب بدید و نگاه به آینده نزنید

گاج هم برنامه تخصصیش مثل کانونه ، همون روند جلو رفتن و کلا همون توضیحات ، تنها فرقش نداشتن بخش انتخابی هست ، پس انتخاب بین کانون و گاج زیاد از لحاظ برنامه تفاوتی نداره و میتونید سایر معیار ها از قبیل جامعه اماری یا سطح سوالات و غیره رو بیشتر دخیل بدونید برای انتخاب بین این دوتا

سنجش
      capture6.png
      capture7.png
      برنامه سنجش از لحاظ پیشروی فرقی با کانون و گاج نداره و مثل اونها مروری هم در کار نیست ، تعداد کمتر آزمون ها و وقت بیشتر بین دو آزمون معضل حجم بیشتر درس ها رو حل میکنه ، مثل گاج نگاه به آینده نداره .
      تقریبا بین این سه برنامه هیچ کدوم ایده آل نبودن

جمع بندی :

بین این سه برنامه من هیچ تفاوتی نمیبینم و منتظر میمونم تا برنامه گزینه 2 ارائه بشه که اگه مثل برنامه پیش دانشگاهیش پوشش دروس و برگشت داشته باشه میشه گفت یک سرو گردن ازین سه برنامه بالاتره
      حالا هم اگر انتخابتون بین این تا هستش برنامه هر سه رو یکسان در نظر بگیرید و روی مواردی مثل جامعه آماری ، کارنامه ، خدمات سایت و غیره ... تمرکز کنید
      به محض اینکه برنامه مربوط به گزینه 2 به دستم برسه این تایپک رو بروز میکنم
      موفق باشید

عمومی گاج برای دانلود
      اختصاصی گاج برای دانلود
      ویرایش توسط AmirMansour : 27 خرداد 1396 در ساعت 18:47

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      ممنونم ازت زحمت کشیدی....اره گزینه دو فعلا برنامه نداده اما بزودی ارایه میده..بنظرم از مهر شرکت کنن بهتره...کلا ازمونهای گاج سطحش حالا جامعه اماری رو فاکتور بگیریم از کانون تو چهار تجربی بهتر نیست؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

ممنونم ازت زحمت کشیدی....اره گزینه دو فعلا برنامه نداده اما بزودی ارایه میده..بنظرم از مهر شرکت کنن بهتره...کلا ازمونهای گاج سطحش حالا جامعه اماری رو فاکتور بگیریم از کانون تو چهار تجربی بهتر نیست؟؟
      والا طراح های خوبی داره
      ولی چون نرفتم زیاد نمیتونم نظر بدم ، دفترچشون هم پیدا نمیشه روی نت
      صد در صد استاندارد های گاج استاندارد های خوبی هستن

در مورد یازدهم هم آره از مهر برن بهتره براشون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن