خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18

موضوع: "اراده"...

1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

"اراده"...

photo_2017-06-17_16-08-14.jpg

سلام بچه ها
      وقتتون بخیر، طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق.
      یه حرفی تو دلم مونده بود که دلم نیومد بهتون نگم...
      این کارنامه ای که مشاهده می کنین، کارنامه خانم میثاب، یکی از داوطلبای رشته تجربی از منطقه 2 هست که با صد زدن 6 درس، تونسته برای سومین بار تراز خارق العاده ی 15000 و رتبه 1 کشور رو تو آزمونای سنجش کسب کنه.

ولی فرق ایشون با من و شما چیه؟
      چرا تویی که داری این متن رو میخونی، نباید اینقدر به خودت مطمئن باشی؟
      چرا باید به قبولیت توی دانشگاه مورد علاقت شک داشته باشی؟
      تاحالا شده این سوالا رو از خودت بپرسی؟؟؟
      جواب همه این سوالا فقط یک کلمست...

"اراده"!

شاید الان با خودت بگی اون از ما بهترونه و آی کیوش بالاتره و امکاناتش بیشتره و حوصله بیشتری داره و و و ...
      ولی اونجوری که تو فک میکنی خبری از این چیزا نیست!
      شاید حتی بگی تو که اینقد قشنگ لالایی میخونی چرا خودت خوابت نمیبره؟
      باید تو جوابت بگم که خودمم چون این حرفا تو دلم مونده دارم اینارو بهت میگم، چون واقعا افسوس میخورم که چرا یکم زودتر جدی نگرفتم درسام رو!؟
      چرا وقتمو صرف چیزا و کسایی کردم که الان میفهمم تو زندگیم هیچ نقشی نداشتن؟
      چون خودم اینا رو تجربه کردم، دارم اینارو بهت میگم که توی داوطلب 97 خودت رو موقعی پیدا کنی که دقیقا وقتشه...
      اینارو میگم که فروردین 97 نگی ای کاش زمان برمیگشت و من از تیر یا مهر 96 شروع میکردم...

هممون تقریبا هم سن و سالیم و نیاز های همو خوب درک میکنیم. تعارفی هم با هم نداریم؛ ولی اینو یادت باشه که همه اون چیزایی که دوس داری در همین لحظه تو زندگیت باشن و جلوی درس خوندنت برا کنکورت رو میگیرن، بعد روز کنکور هم هستن.
      شاید حتی بهترش!
      مسافرت، گردش، تفریح، عشق و ...

چه تعریفی از کلمه "موفقیت" تو ذهنت داری؟
      تلاش خستگی ناپذیر؟؟؟ معجزه ای که شامل افراد خاص میشه؟؟؟ کار 24 ساعته؟؟؟
      نه... آدمای موفق هم به اندازه خودشون تفریح، لذت و استراحت دارن. با این تفاوت که هر چیزی رو دقیقا تو زمان خودش انجام میدن.
      تو هم قراره یه آدم موفقی باشی، پس باید مثل آدمای موفق عمل کنی...

من هر موقع که احساس خستگی میکنم، به اون لحظه فکر میکنم که دارم مشخصاتمو تو صفحه اعلام نتایج سایت سنجش وارد میکنم تا کارنامه کنکور بیاد.
      تو هم باید با فکر خودت اراده خودت رو راه بندازی... با فکر به کارنامه کنکور، با فکر به اون لحظه که وارد محوطه دانشگاه مورد علاقت که از بچگی آرزوش رو داشتی، شدی، با فکر به اون لحظه که فارغ التحصیل شدی و پدر و مادرت اومدن به دیدنت و اشک شوق میریزن از اینکه فرزندشون رو قله ی موفقیت ایستاده...
      تصور میتونه زندگیت رو به کنترل بگیره...

تو، همون فردی هستی که تو رویاهات تصورش میکنی.
      فقط فاصلَت تا اون شخص، به اندازه تلاشیه که باید برای تبدیل شدن به اون شخص انجام بدی.

"موفقیت، تکرار لجوجانه کارهای ساده است."

امیدوارم با خوندن این متن که حرف دل بود، به خودت اومده باشی و جایگاه واقعی خودت رو پیدا کرده باشی؛
      چون تو، لایق بهترین هایی.

آره با تو ام... با خودت!

.More than yesterday, less than tomorrow
      ویرایش توسط AlirezaAsghari : 27 خرداد 1396 در ساعت 17:49

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      آفرین جدا اراده کولاک میکنه
      دست نیافتنی کار هارا دست یافتنی میکنه

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مبارزه هرچی بزرگتر باشه.
      پیروزی با شکوه تره.زندگی فقط کنکور نیست، سعی کنید برای هرلحظه زندگیتون تلاش کنید.
      I'm coming

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      مبارزه هرچی بزرگتر باشه.
      پیروزی با شکوه تره.زندگی فقط کنکور نیست، سعی کنید برای هرلحظه زندگیتون تلاش کنید.
      خصوصا اگه کار گروهی ای در کار نباشه و یکی باشی در مقابل همه...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2017-06-17_16-08-14.jpg
مشاهده: 263
حجم: 201.3 کیلو بایت

سلام بچه ها
      وقتتون بخیر، طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق.
      یه حرفی تو دلم مونده بود که دلم نیومد بهتون نگم...
      این کارنامه ای که مشاهده می کنین، کارنامه خانم میثاب، یکی از داوطلبای رشته تجربی از منطقه 2 هست که با صد زدن 6 درس، تونسته برای سومین بار تراز خارق العاده ی 15000 و رتبه 1 کشور رو تو آزمونای سنجش کسب کنه.

ولی فرق ایشون با من و شما چیه؟
      چرا تویی که داری این متن رو میخونی، نباید اینقدر به خودت مطمئن باشی؟
      چرا باید به قبولیت توی دانشگاه مورد علاقت شک داشته باشی؟
      تاحالا شده این سوالا رو از خودت بپرسی؟؟؟
      جواب همه این سوالا فقط یک کلمست...

"اراده"!

شاید الان با خودت بگی اون از ما بهترونه و آی کیوش بالاتره و امکاناتش بیشتره و حوصله بیشتری داره و و و ...
      ولی اونجوری که تو فک میکنی خبری از این چیزا نیست!
      شاید حتی بگی تو که اینقد قشنگ لالایی میخونی چرا خودت خوابت نمیبره؟
      باید تو جوابت بگم که خودمم چون این حرفا تو دلم مونده دارم اینارو بهت میگم، چون واقعا افسوس میخورم که چرا یکم زودتر جدی نگرفتم درسام رو!؟
      چرا وقتمو صرف چیزا و کسایی کردم که الان میفهمم تو زندگیم هیچ نقشی نداشتن؟
      چون خودم اینا رو تجربه کردم، دارم اینارو بهت میگم که توی داوطلب 97 خودت رو موقعی پیدا کنی که دقیقا وقتشه...
      اینارو میگم که فروردین 97 نگی ای کاش زمان برمیگشت و من از تیر یا مهر 96 شروع میکردم...

هممون تقریبا هم سن و سالیم و نیاز های همو خوب درک میکنیم. تعارفی هم با هم نداریم؛ ولی اینو یادت باشه که همه اون چیزایی که دوس داری در همین لحظه تو زندگیت باشن و جلوی درس خوندنت برا کنکورت رو میگیرن، بعد روز کنکور هم هستن.
      شاید حتی بهترش!
      مسافرت، گردش، تفریح، عشق و ...

چه تعریفی از کلمه "موفقیت" تو ذهنت داری؟
      تلاش خستگی ناپذیر؟؟؟ معجزه ای که شامل افراد خاص میشه؟؟؟ کار 24 ساعته؟؟؟
      نه... آدمای موفق هم به اندازه خودشون تفریح، لذت و استراحت دارن. با این تفاوت که هر چیزی رو دقیقا تو زمان خودش انجام میدن.
      تو هم قراره یه آدم موفقی باشی، پس باید مثل آدمای موفق عمل کنی...

من هر موقع که احساس خستگی میکنم، به اون لحظه فکر میکنم که دارم مشخصاتمو تو صفحه اعلام نتایج سایت سنجش وارد میکنم تا کارنامه کنکور بیاد.
      تو هم باید با فکر خودت اراده خودت رو راه بندازی... با فکر به کارنامه کنکور، با فکر به اون لحظه که وارد محوطه دانشگاه مورد علاقت که از بچگی آرزوش رو داشتی، شدی، با فکر به اون لحظه که فارغ التحصیل شدی و پدر و مادرت اومدن به دیدنت و اشک شوق میریزن از اینکه فرزندشون رو قله ی موفقیت ایستاده...
      تصور میتونه زندگیت رو به کنترل بگیره...

تو، همون فردی هستی که تو رویاهات تصورش میکنی.
      فقط فاصلَت تا اون شخص، به اندازه تلاشیه که باید برای تبدیل شدن به اون شخص انجام بدی.

"موفقیت، تکرار لجوجانه کارهای ساده است."

امیدوارم با خوندن این متن که حرف دل بود، به خودت اومده باشی و جایگاه واقعی خودت رو پیدا کرده باشی؛
      چون تو، لایق بهترین هایی.

آره با تو ام... با خودت!

تا دو ساعت پیش داشتم گریه میکردم از وضیتم...
      مرسی لازم بود یکی یاداوری کنه تا الان چقدر جون کندم...چقدر خلاف اونچیزی که بودم، شدم و نباید بهش پایان بدم...
      مرسی یادم آوردی زندگی همون اینرسیِ...
      حتی وقتی خسته ای هم باید سینه خیز،سانتی متری حرکت کنی...نمیگم برام مهم نیس چی بشه،اما برام مهمه باسواد وارد دانشگاه بشم،با هدف، و با نتیجه.با یه کوله پشتی پر از تجربه خستگی که قراره توی روزای سخت تری برام مایه حیات باشه.دانشگاه مورد علاقه آخرش نیس،اولشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوشبحالش تا الان هرچي تلاش كرده سختي كشيده ديگه تموم شده فقط خاطره سختي كشيدنش مونده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​این میگه شاگرد حرف اخریاس
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خوش به حالش
      ولی من چی؟؟
      یه بدبخت بی اراده
      I Never give up ∞

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      photo_2017-06-17_09-26-41.jpg
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همشو موافق بودم ولی یه جاییشو مخالفم اینکه خطابتون به کنکوریای۹۷ بود...ولی حواستون نیست واسه کنکور ۹۶ هنوز فرصت هست!!!!فرق افراد موفق با ناموفق اینه که موفق ها تو فرصت های کم ستاره میشن...نه صرفا فقط ۱ سال باید زمان داشته باشی تا موفق شی.

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      همشو موافق بودم ولی یه جاییشو مخالفم اینکه خطابتون به کنکوریای۹۷ بود...ولی حواستون نیست واسه کنکور ۹۶ هنوز فرصت هست!!!!فرق افراد موفق با ناموفق اینه که موفق ها تو فرصت های کم ستاره میشن...نه صرفا فقط ۱ سال باید زمان داشته باشی تا موفق شی.

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      شیما خانوم من موقع تایپ نوشته بودم 96، چون خودمم تو مدت خیلی کمی تونستم درصدامو فوق العاده زیاد ببرم بالا.
      تو همین 18 روز باقی مونده چه رتبه ها و چه دانشگاه هایی که عوض و بدل نمیشه...
      مخاطبین واقعیم کنکوریای امسال بودن، ولی اگه مینوشتم 96 فکر میکردن انگیزه کاذبه و تا تهشو نمیخوندن...
      کسی که حرفامو فهمیده باشه همین امسال بار سفرشو میبنده و میره برا 15 و 16 تیر همین امسال، نه 97

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه مشکل اساسی هست که اکثرمون یا نمیدونیم یا درست درکش نکردیم یا انجامش نمیدیم و اون در مورد تجربه است
      وقتی کلمه تجربه به دست میاد پشت سرش فعل بدست اوردن میاد و برا خیلی هامون جمله اینجا تموم میشه در حالی که مهمترین بخش جمله قسمت اخرشه یعنی استفاده کردن
      هر تجربه ای با کلی سختی بدست میاد و اگه استفاده نشه یا پشت گوش انداخته بشه باعث میشه یه لحظه به خودت بیای و ببینی چقدر زود دیر شده
      خواهشا یه دایره با رنگ قرمز بسازین و هرچی تجربه بدست اوردین بندازین اون تو و بی هیچ استثنا ای ، به هیچ احد الناسی حتی خودتون اجازه عبور از روش رو ندین

مرسی بابت تلنگر : )

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2017-06-17_09-26-41.jpg
مشاهده: 195
حجم: 129.1 کیلو بایت
      آره، کارنامشو از خود کانال حرف آخر گرفتم
      ولی از اونجایی که بعضی دوستان رو حرفای ما فوکوس کردن و خودتم میدونی کیا رو میگم، اسمی از موسسه نیاوردم و کارنامشو کراپ کردم تا حرف و حدیثی پیش نیاد دوباره : ))

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      یه مشکل اساسی هست که اکثرمون یا نمیدونیم یا درست درکش نکردیم یا انجامش نمیدیم و اون در مورد تجربه است
      وقتی کلمه تجربه به دست میاد پشت سرش فعل بدست اوردن میاد و برا خیلی هامون جمله اینجا تموم میشه در حالی که مهمترین بخش جمله قسمت اخرشه یعنی استفاده کردن
      هر تجربه ای با کلی سختی بدست میاد و اگه استفاده نشه یا پشت گوش انداخته بشه باعث میشه یه لحظه به خودت بیای و ببینی چقدر زود دیر شده
      خواهشا یه دایره با رنگ قرمز بسازین و هرچی تجربه بدست اوردین بندازین اون تو و بی هیچ استثنا ای ، به هیچ احد الناسی حتی خودتون اجازه عبور از روش رو ندین

مرسی بابت تلنگر : )
      گل گفتی رفیق...
      همه چیزایی که گفتم تجربه ها و حرفای دل خودم بوده و چون خودم این راه رو طی کردم و حسرتش رو خوردم، نخواستم یکی دیگه هم اینارو تجربه کنه
      برا همین این مطلب رو نوشتم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درست نبود داوطلب کنکور 97 رو خطاب قرار دادید......
      تو 20 روز میشه خیلی کارا کرد
      کارایی که تو یکسال وقت دستتون بود و نکردید رو تو 20 روز انجام بدید
      و اراده معنیش اینه .........
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)