خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

توی تابستون چه جوری و چه درسایی رو بخونیم؟

سلام!
      برای من کلا یه چند تا مورد تقریبا مجهوله مثل منابع مورد نیاز و ...!
      یکی از موردا اینه که توی تابستون چی کار کنم کلا؟
      اول اینکه توی تابستون کلا بهتره چه سالایی خونده شه؟!دوم و سوم؟امروز رفتم برنامه قلم چی رو نگاه کردم دیدم توی تابستون سنگینه که به نظرم عاقلانه نیست خیلی!از طرفی اگه بخوام تو قلم چی ثبت نام کنم میترسم تداخل برنامه ایجاد بشه
      حالا اگه بهتره تو تابستون دوم و سوم رو کامل خوند یه سوال دیگه پیش میاد که با هم بخونیمشون یا جدا جدا مثلا اول سال دومو و بعد سال سومو؟!
      پیشاپیش ممنون
      ویرایش توسط mr-amin : 27 خرداد 1396 در ساعت 15:06

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کلا تابستون برای جمع کردن پایه نیست بلکه تنها هدف تابستان رفع اشکاله یعنی در حدی که مشکل بغرنج توی سال تحصیلی نداشته باشی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درس های پایه که ضعیفی بخون
      ادبیات آرایه ادبی
      عربی اول دبیرستان
      دینی -
      زبان لغت
      ریاضی مثلثات و تابع و حد
      زیست ژنتیک سوم و گیاهی یا هر مبحثی ضعیفی و وقت زیادی میخواد
      فیزیک خازن مدار
      شیمی استوکیومتری و محلول ها و فصل۴ دوم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای یه رتبه خوب بیاری و مثل من الان که ۲۰ روز مونده به کنکور حسرت تابستون پارسالتو نخوری اینحرفا رو بیخیال.برنامه کانون و بگیر بشین بخون.امسال تنها چیزی که عقلانیه درس خوندنه و اگه الان اینارا نخونی تو مدرسه ها باید از وقت پیش بزنی و پایه بخونی.منم میگفتم کانون چیه باو ولی واقعا برنامش عالیه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه اینکه منابع رو الان تهیه کنم یا بزار بعد کنکور 96 و کتابا رو براساس کنکور جدید بگیرم و فعلا بهمین منابعی که توی طول سال داشتم سر کنم؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​صدف وفا....تابستون کل درس های عمومی رو تموم کردم و 9 ماه تست زدم...رتبه 8کنکور سراسری 94
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 27 خرداد 1396 در ساعت 23:40

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr-amin نمایش پست ها
      یه سوال دیگه اینکه منابع رو الان تهیه کنم یا بزار بعد کنکور 96 و کتابا رو براساس کنکور جدید بگیرم و فعلا بهمین منابعی که توی طول سال داشتم سر کنم؟
      داداچ من الان گرفتم
      فوقش اینا میخوان کنکور۹۶ رو زمینه کنن! روی کتاباشون! داداچ دفترچه کنکور سراسری مهروماه حدودا شهریور میاد هر کنکور۹۴ تومنه بنظرم اینجوری هم میتونی به عنوان آزمون جامع در نظر بگیریش هم اینکه این چهار تومن از قیمت های نجومی بعضی انتشارات که سال به سال دارن افزایش میدنش مثلا فیزیک پایه گاج جلد پاسخنامه یهو ۱۹ تومن قیمتش رفت بالا چی اضافه کردن ؟ فقط ۱۲۰تست که ۸۰تاش مال کنکور ۹۵ بود و چهل تا هم جدید بعد میگن ویرایش کردیم
      در کل بنظرم از الان بگیر تا این دل مشغولی نامرد دیونه ات نکنه من همین پنچ ساعت گرفتم البته جمع بندی رو گذاشتم بعد از فروردین بگیرم ولی هرچی جامع نیاز بود گرفتم و الان مغزممم راحته همین مهمه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من فقط بگم که تو تابستون درسارو سرسری نخون اصلا، یه جوری بخونشون که تو طول سال فقط ورق بزنی
      تو شیمی حتما استوکیومتری رو بخون + فیزیک فصلایی مثل الکتریسته، جریان، سینماتیک و دینامیک اینا پایه فیزیکن اگه اینارو بلد باشه دیگه تو فیزیک هیچ مشکلی پیدا نمیکنی.
      اگرهم فکر میکنی برنامه کانون سنگینه سمتش نرو تو تابستون لازم نیست کوه بکنی.

You Brilliant Bas*tard

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متوجه نشدم در آخردر تابستون فقط پایه بخونیم وسراغ درسای پیش نریم؟
      شروع کنم اول سال دومو ببندم بعد سوم ؟

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درس های سخت و تکنیکال

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دو سالو با هم بخونین که مثلا اگه یه وقفه ای بیفته حداقل نصفه دوم و نصفه سومو خونده باشین و نگین هیچی سوم نخوندین.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منکه میخوام تلفیقی بخونم...البته بیشتر پیشو میخونم...پایه رو با قلمچی میخونم....درسای دومو نگاه میکنم افسرده میشم خیلی گریبه شدن برام...اگه میموند واسه مهر به بعد نمیشد خوند

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام!
      برای من کلا یه چند تا مورد تقریبا مجهوله مثل منابع مورد نیاز و ...!
      یکی از موردا اینه که توی تابستون چی کار کنم کلا؟
      اول اینکه توی تابستون کلا بهتره چه سالایی خونده شه؟!دوم و سوم؟امروز رفتم برنامه قلم چی رو نگاه کردم دیدم توی تابستون سنگینه که به نظرم عاقلانه نیست خیلی!از طرفی اگه بخوام تو قلم چی ثبت نام کنم میترسم تداخل برنامه ایجاد بشه
      حالا اگه بهتره تو تابستون دوم و سوم رو کامل خوند یه سوال دیگه پیش میاد که با هم بخونیمشون یا جدا جدا مثلا اول سال دومو و بعد سال سومو؟!
      پیشاپیش ممنون
      سلام
      اولا باید بدونی سطحت چه جوریاس اگه بالایی پیشم بخون اگه متوسط پایه رو عالی کار کن من که میگم پایه کارکن
      و در مورد چجوری خوندن باید مباحث مرتبطو با هم بخونی مثلا شیمی 2 پیش زمینه شیمی 3 هستش ...
      کلا پیشنهادم انیه که پایه بخون طبق برنامه یکی از ازمونا برو جلو مثلا گزینه 2 یا قلم..

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      سلام
      اولا باید بدونی سطحت چه جوریاس اگه بالایی پیشم بخون اگه متوسط پایه رو عالی کار کن من که میگم پایه کارکن
      و در مورد چجوری خوندن باید مباحث مرتبطو با هم بخونی مثلا شیمی 2 پیش زمینه شیمی 3 هستش ...
      کلا پیشنهادم انیه که پایه بخون طبق برنامه یکی از ازمونا برو جلو مثلا گزینه 2 یا قلم..
      سلام
      خودم میخوام با برنامه قلم چی جلو برم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خودم میخوام با برنامه قلم چی جلو برم
      منم میخوام با قلم برم جلو ولی میترسم ترازم پایین بیاد روحیم خراب بشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)