خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پارتی بازی در تصحیح امتحانات نهایی

سلام. تو امتحانات نهایی هممون دیدیم که چقدر تقلب سر جلسه انجام شد و چقدر هم سوالات لو رفتن. اما حالا موضوع اينه که يه چيز مشابه داره تو تصحیح برگه ها اتفاق می افته. نمی دونم چه طور توضیح بدم واقعا. یکی از دوستام هست که به زور همه جور کلاس و dvd درسش بد نيست (تا اینجاش مشکلی نداره) . تو امتحانات ترم اول من معدلم 20 شد و اون 19.95، به هر دوتامون هم کمک شد ولی به اون 10 برابر من کمک شد. همون موقع هم با اون همه کمک می گفت اداره آموزش پرورش رو تعطیل می کنم و از این حرفها. اما حالا موضوع فرق می کنه. الآن داره نمرات نهاییش رو مياره بالا و بازم اعتراض داره. فیزیک زیر 18.5 می شد الآن کردتش 19.25 یا ادبیات شده بود 15.5 کرده بودش 19.75. زمین 17 می شد حالا شده 18.5. عربی (واسه يه سوال حرکت گذاری دو تا حالت نوشته بود!!!!) 20 شده. حالا بماند که سر جلسه چقدر تقلب می کرد.
      حالا چرا این همه بهش کمک می کنن؟ چون باباش معلمه! و ميره با التماس و میوه و... نمره هاش رو درست می کنه. منم بابام معلمه ولی ميگه اين کار رو نمی کنم چون حرامه. جالب اینجاست که با تمام این چيزا بازم معدلش حدود 0.6 از من کمتر مياد ولی خداييش نامرديه. می دونم الآن میگید کنکور مهمه و... منم می دونم، شکر خدا وضعیت تستیم هم بد نیست و از اون پسره خیلی بهتره ولی خب زور داره که من کلی زحمت کشیدم و خیلی از امتحانا فقط 0.25 کم اوردم بعد اون...
      نظرتون؟ و تو منطقه شما هم این موضوع هست؟ و این که به نظر شما ميشه کاری کرد؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      ؟
      سلام
      اول اینکه این چیزی که شما میگین ممکن نیست :/ ینی تو امتحان نهایی نمیشه کسی درست کرد چون بلا فاصله با خودکار سبز ورقه رو میبندن ینی همه جاهای خالی رو خط خطی میکنن که نشه چیزیو عوض کرد ! اگه هم کسی علامتی چیزی رو برگش گذاشته تفلب محسوب میشه و اینکه برگه دو بار تصحیح میشه ینی شاید یه نفر بیاد یه غلطی رو درست بگیره ولی نفر دومم هست که تصحیح کنه و اگه نمرات اولی و دومی مداخله داشته باشه نفر سومم میاد تصحیح میکنه ...

من پدر خودمم فرهنگیه کلی حرف پشت سر آدم در میارن در ضمن اینجور رقابتا خیلی بده دوستتم شاید داره اذیتت میکنه که از نظر روانی کم بیاری یه کم پسرفت کنی

در کل زیاد به دیگران کار نگیر واسه خودت درس بخون و جز هدفت به هیچی فکر نکن
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aloneboy051 نمایش پست ها
      سلام
      اول اینکه این چیزی که شما میگین ممکن نیست :/ ینی تو امتحان نهایی نمیشه کسی درست کرد چون بلا فاصله با خودکار سبز ورقه رو میبندن ینی همه جاهای خالی رو خط خطی میکنن که نشه چیزیو عوض کرد ! اگه هم کسی علامتی چیزی رو برگش گذاشته تفلب محسوب میشه و اینکه برگه دو بار تصحیح میشه ینی شاید یه نفر بیاد یه غلطی رو درست بگیره ولی نفر دومم هست که تصحیح کنه و اگه نمرات اولی و دومی مداخله داشته باشه نفر سومم میاد تصحیح میکنه ...

من پدر خودمم فرهنگیه کلی حرف پشت سر آدم در میارن در ضمن اینجور رقابتا خیلی بده دوستتم شاید داره اذیتت میکنه که از نظر روانی کم بیاری یه کم پسرفت کنی

در کل زیاد به دیگران کار نگیر واسه خودت درس بخون و جز هدفت به هیچی فکر نکن
      اتفاقا ميشه دوست عزیز. منم چیزایی که گفتی رو می دونم ولی مطمئنم که این کار رو می کنن

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      متاسفم دوست عزیز...متاسفانه چه بخواید وچه نخواید از این چیزا بوده وهست!!متاسفانه توی خیلی از شهرها ممکنه این اتفاق بیفته...زمان ما هم یه نفر توی کلاسمون بود که اصلا درسش خوب نبود اما باباش مسئول متوسطه دوم بود وترم دوم دیدیم که چه کارایی که واسش نکردن!!!یا مثلا بچه مدیرمون
      کنکور97ازحالا شروع شده با قدرت درس بخونید که رتبه بهتری از همکلاسیتون کسب کنید....

پ.ن:با این اوضاعی که سوالای سنجش و...دارن لو میرن هیچ بعید نیست کنکورم لو بره واقعا اگه کنکورم لو بره باید خودمونو از سقف اویزون کنیم
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      متاسفم دوست عزیز...متاسفانه چه بخواید وچه نخواید از این چیزا بوده وهست!!متاسفانه توی خیلی از شهرها ممکنه این اتفاق بیفته...زمان ما هم یه نفر توی کلاسمون بود که اصلا درسش خوب نبود اما باباش مسئول متوسطه دوم بود وترم دوم دیدیم که چه کارایی که واسش نکردن!!!یا مثلا بچه مدیرمون
      کنکور97ازحالا شروع شده با قدرت درس بخونید که رتبه بهتری از همکلاسیتون کسب کنید....

پ.ن:با این اوضاعی که سوالای سنجش و...دارن لو میرن هیچ بعید نیست کنکورم لو بره واقعا اگه کنکورم لو بره باید خودمونو از سقف اویزون کنیم
      امکان لو رفتن کنکور 1 در میلیون هستش ، درگیر این جور حواشی نشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      متاسفانه این موضوع کاملا درسته و هیچ کاری هم نمیشه کرد .....
      مثالش هم خود من که ورقه نهایی ادبیات فارسیم رو ، عموم تصحیح کرد . البته اینکه کمک کرده بهم یا نه رو نمیدونم ( چون نمره کتبیم 19.75 شد) ولی از خط عجق وجقم فهمید که ورقه من بوده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایشالا بیشتر تقلب بشه تا بهانه و اعتراض برای مثبت بودن تاثیرمعدل درکنکور باشه
      با عرض پوزش از استارتر

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها

امکان لو رفتن کنکور 1 در میلیون هستش ، درگیر این جور حواشی نشید

میدونم.مسخره شون کردم ...یعنی واقعا دیگه کنکورم لو میره؟؟؟؟!!!
      اگه کنکور لو بره در سازمان سنجشو باید گل گرفت
      موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا بابام همش ميگه کاش همشون تقلب کنن و تو جو همون تقلب بمونن چون در این صورت کمتر درس می خونن. شکر خدا تستم خیلی بهتره ازش یعنی مثلاً من زیست 100 می زنم اون صفر.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      اتفاقا بابام همش ميگه کاش همشون تقلب کنن و تو جو همون تقلب بمونن چون در این صورت کمتر درس می خونن. شکر خدا تستم خیلی بهتره ازش یعنی مثلاً من زیست 100 می زنم اون صفر.
      اورین

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خداروشکر تاثیر مثبته
      از الان باید بشینیم بخونیم
      دیگه توی کنکور ناعدالتی نیست
      تلاشه که جوابگوهست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگم حالا چرا کارنامه ها اینقد زود اومد؟؟چجوری اون همه ورقه زبانو اصلاح کردن اخه؟

13. Top | #13
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا کارنامه هاتون اومده ؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir sezar نمایش پست ها
      میگم حالا چرا کارنامه ها اینقد زود اومد؟؟چجوری اون همه ورقه زبانو اصلاح کردن اخه؟
      مگه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کارنامه مگه اومدهههههه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)