خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 59
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      آخه همه یه چیزی میگن درباره این کتاب ریاضی ، خیلی ها راضی هستن خیلی ها میگن خیلی سبز رووون تره و... یا میگن مهروماه روون تره و....
      دارم گیج میشم کدومو انتخاب کنم ، شما خودتون داری استفاده میکنی از کدوم راضی هستی و آزمونا چند میزنی؟
      از مهروماه
      ۷۰ درصد
      البته یکم توی هندسه یک تعطیلم چون توی سال دوم کلا نخوندمش و فقط شب امتحانی ردش کردم
      دیگه توی تابستون هم هندسه رو اوکی کنم بالای۹۰ درصد میرسم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0_omd نمایش پست ها
      از مهروماه
      ۷۰ درصد
      البته یکم توی هندسه یک تعطیلم چون توی سال دوم کلا نخوندمش و فقط شب امتحانی ردش کردم
      دیگه توی تابستون هم هندسه رو اوکی کنم بالای۹۰ درصد میرسم
      ایول + چقدر وقت میذارید ؟+مهروماه راضی هستید یا خیلی سبز؟(100 درصد مهرو ماهه دیگه؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گاجه مقدم نيا هم هست خواستي بخريد اين كتابم بررسي كنيد شايد بيشتر از اون دوتا خوشتون اومد

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      گاجه مقدم نيا هم هست خواستي بخريد اين كتابم بررسي كنيد شايد بيشتر از اون دوتا خوشتون اومد
      اخه این دو تا کتاب رو بورسه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم هم موندم که چی بخرم ولی احتمالاً خیلی سبز می گیرم. ولی همه چیز به خودت بستگی داره، من خودم امسال هر موقع از روی کتاب درسی کامل می خوندم (همه تمرین ها و مثال ها و...) بعد از روی آبی کانون چند تا تست از کنکور های سال های جدید و آزمون های جدید کانون می زدم درصدد این طوری بود:75،80،90،...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      من خودم هم موندم که چی بخرم ولی احتمالاً خیلی سبز می گیرم. ولی همه چیز به خودت بستگی داره، من خودم امسال هر موقع از روی کتاب درسی کامل می خوندم (همه تمرین ها و مثال ها و...) بعد از روی آبی کانون چند تا تست از کنکور های سال های جدید و آزمون های جدید کانون می زدم درصدد این طوری بود:75،80،90،...
      ایول + کار شما عالی هستش خداییش + همه تمرینات کتاب؟! (مثلا کدوم فصل اینطوری شده؟)
      + خیلی خوب میزدید خدایی + بنظرتون کدوم کتاب بهتره؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم همین سوال شماروداااااارم ولی میگن خیلی سبز خوبه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا خیلی سبز بهتره؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایول + کار شما عالی هستش خداییش + همه تمرینات کتاب؟! (مثلا کدوم فصل اینطوری شده؟)
      + خیلی خوب میزدید خدایی + بنظرتون کدوم کتاب بهتره؟
      کتاب ریاضی امسالمون به بهترين شکل نوشته شده بود یعنی واقعا احتیاج چندانی به دبير نبود. واسه فصل های 1،2،3 این طوری کردم. فصل 4 خوردم به پیش نوبت های مدرسه و ديگه تستی نمی شد بخونم. این روش واقعا هم درصدام رو بالا نگه داشت هم بهم وقت زیادی داد که واسه درس های ديگه ازش استفاده کردم.
      من خودم کلا با خیلی سبز راحت ترم یعنی برام مهمه که کتاب خوب و قشنگ توضیح داده باشه. داداشم يه مهر و ماه داشت (قدیمی بود تقریباً) اصلا خوشم نيومد از توضیح دادنش. ولی خب بعضيا ميگن مهر و ماه بهتره. به نظر من با هر کتابی راحت تر بودی اون رو بگیر چون اگه غیر این باشه اصلا درس رو متوجه نمیشی.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      کتاب ریاضی امسالمون به بهترين شکل نوشته شده بود یعنی واقعا احتیاج چندانی به دبير نبود. واسه فصل های 1،2،3 این طوری کردم. فصل 4 خوردم به پیش نوبت های مدرسه و ديگه تستی نمی شد بخونم. این روش واقعا هم درصدام رو بالا نگه داشت هم بهم وقت زیادی داد که واسه درس های ديگه ازش استفاده کردم.
      من خودم کلا با خیلی سبز راحت ترم یعنی برام مهمه که کتاب خوب و قشنگ توضیح داده باشه. داداشم يه مهر و ماه داشت (قدیمی بود تقریباً) اصلا خوشم نيومد از توضیح دادنش. ولی خب بعضيا ميگن مهر و ماه بهتره. به نظر من با هر کتابی راحت تر بودی اون رو بگیر چون اگه غیر این باشه اصلا درس رو متوجه نمیشی.
      ایول واقعا + پس کتاب خیلی سبز از نظر شما بهتره؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایول واقعا + پس کتاب خیلی سبز از نظر شما بهتره؟
      به نظر من بله. حالا شما خودتون هم برید يه نگاه بندازيد شاید با مهر و ماه راحت تر بودید.

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      معلم ما همیشه توصیشون این بود که جامع مهروماه بخرید..
      منم الان بین خیلی سبز و مهروماه موندم...............

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      سلام
      معلم ما همیشه توصیشون این بود که جامع مهروماه بخرید..
      منم الان بین خیلی سبز و مهروماه موندم...............
      منم دقیقا ، از یه طرف خیلی ها از مهروماه و خیلی هم از خیلی سبز تعریف میکنند
      اخه مشکل اینجاست که چیزی میخوام که خوب باشه و بعدا پشیمون نشم که چرا خریدمشو....

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      ریاضی جامع تخته سیاه ویرایش جدیدش چطوره؟

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا ، از یه طرف خیلی ها از مهروماه و خیلی هم از خیلی سبز تعریف میکنند
      اخه مشکل اینجاست که چیزی میخوام که خوب باشه و بعدا پشیمون نشم که چرا خریدمشو....
      من یکی از دوستام یه طوری بود که همه کتابایی که تو بورس بود رو یکم مطالعه میکرد بعد یکی رو می خرید..اون مهروماه رو خرید.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن