خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

سوال درمورد ریاضی و فیزیک آلا

سلام دوستان

چندتا سوال درمورد این فیلما داشتم که ممنون میشم هرکسی دیده کمکم کنه

1- فیزیک طلوعی بهتره یا کازرانیان ؟
      2- ریاضی امینی راد که درواقع برای 96 تدریس شده چه مباحثی رو تدریس نکرده ؟
      3- فیزیک طلوعی ایا کامله ؟ آخه مثلا تو جلسه 120 تدریسش که الکتریسیته جاری رو شروع کرده یدفه بدون هیچ مقدمه ای رفته سراغ تست حل کردن . ضمنا ایا مباحثی مثه مقاومت و غیره رو تدریس کرده یا نه ؟

لطفا دوستانی رو که میدونین این فیلما رو دیدن تگ کنین ممنون @zahra.2015

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من فیزیک فدایی فرد رو دیدم
      حرکت شناسی طلوعی رو دیدم خوشم نیومد (نکته بدون مفهوم میگفت) دیگه ندیدمش شاید روششو عوض کرده
      رها کن رئیس

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها
      من فیزیک فدایی فرد رو دیدم
      حرکت شناسی طلوعی رو دیدم خوشم نیومد (نکته بدون مفهوم میگفت) دیگه ندیدمش شاید روششو عوض کرده
      ممنون
      یعنی بنظر شما فیزیک فدایی فرد بهتر از طلوعیه ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تو فیزیک پیش منو به جایی رسوند که الان اگه ۲۰ تا تست پیش باشه ۳ تاشو نمیزنم
      البته خودمم تست زدما

اما تو پایه خیلی خوب کار نکرد به جز خازن
      رها کن رئیس

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الان تو دوراهی گیر کردم که طلوعی رو ببینم یا کازرانیان

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اگه سطحتون پایینه کارزانیان رو پیشنهاد میکنم.

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام رفیق
      من فیزیک آلا این دبیرا رو دیدم
      فدایی فرد-کازرانیان-طلوعی-رمضانی-رفیعی
      اینا رو دیدم اوکی
      فکر هم نکنم کسی نظری مخالف نظراتی که الان میدم داشته باشه
      اقای فدایی فرد حتی فرمول های سرعت متوسط رو با اثبات میگه.هر چیزی رو اقبات میکنه برات .کلاسشم خیلی ساکته.تمرین های جزوه اش هم لوکس هستند.
      اما خداییش سطح درس دادنش بالاست.من خودم با اینکه فیزیکم بد نبود.ولی شاید هر فیلم رو دو سه بار میدیدم تا کل تدریس اون جلسه اش رو بتونم بفهمم و یاد بگیرم.
      کازرانیان .واقعا فوق العاده است.اصلا فیزیک رو میفهمی.فرمول و اینا سوسول بازیه براش.یه جورایی احتمال داره عاشق فیزیک بشی.فقط ایرادش اینه.دانش اموز های سر کلاسش خیلی بی مزه بودند و سر صدا گاهی زیاد میشه.اما بدون کارش حرف نداره.و برای همه سطوح چه مبتدی و چه حرفه ای در فیزیک جواب میده.بد جوری هم خوب جواب میده
      رمضانی و رفیعی رو نبین.با اینکه هر دو استاد یکی از یکی بهتر.هستند.ولی به عات ناقصی های جزو و یا نقص های فیلم ها اعصابت خورد میشه.
      طلوعی یه معلم جالبه.بعضیا به وسیله ایشون عاشق فیزیک شدند و بعضیا هم با سبک تدریس و بیانش مشکل دارند مثل من.
      طلوعی هم مفهوم میگه و هم فرمول.ولی تمرکزش روی فرمول هست.اما فرمول ها رو یه جوری میگه که بتونی راحت تست بزنی.
      در کل انتخابت رو زیاد وسواسی نکن.با هر کدوم بری جلو.برات اج مجی نمیکنند.باید خودت تست بزنی و مرور کنی.اونا فقط درس رو توضح میدن همین.کار که میتونی از رو یدرسنامه گاج یا .....انجام بدی.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadm992 نمایش پست ها
      سلام رفیق
      من فیزیک آلا این دبیرا رو دیدم
      فدایی فرد-کازرانیان-طلوعی-رمضانی-رفیعی
      اینا رو دیدم اوکی
      فکر هم نکنم کسی نظری مخالف نظراتی که الان میدم داشته باشه
      اقای فدایی فرد حتی فرمول های سرعت متوسط رو با اثبات میگه.هر چیزی رو اقبات میکنه برات .کلاسشم خیلی ساکته.تمرین های جزوه اش هم لوکس هستند.
      اما خداییش سطح درس دادنش بالاست.من خودم با اینکه فیزیکم بد نبود.ولی شاید هر فیلم رو دو سه بار میدیدم تا کل تدریس اون جلسه اش رو بتونم بفهمم و یاد بگیرم.
      کازرانیان .واقعا فوق العاده است.اصلا فیزیک رو میفهمی.فرمول و اینا سوسول بازیه براش.یه جورایی احتمال داره عاشق فیزیک بشی.فقط ایرادش اینه.دانش اموز های سر کلاسش خیلی بی مزه بودند و سر صدا گاهی زیاد میشه.اما بدون کارش حرف نداره.و برای همه سطوح چه مبتدی و چه حرفه ای در فیزیک جواب میده.بد جوری هم خوب جواب میده
      رمضانی و رفیعی رو نبین.با اینکه هر دو استاد یکی از یکی بهتر.هستند.ولی به عات ناقصی های جزو و یا نقص های فیلم ها اعصابت خورد میشه.
      طلوعی یه معلم جالبه.بعضیا به وسیله ایشون عاشق فیزیک شدند و بعضیا هم با سبک تدریس و بیانش مشکل دارند مثل من.
      طلوعی هم مفهوم میگه و هم فرمول.ولی تمرکزش روی فرمول هست.اما فرمول ها رو یه جوری میگه که بتونی راحت تست بزنی.
      در کل انتخابت رو زیاد وسواسی نکن.با هر کدوم بری جلو.برات اج مجی نمیکنند.باید خودت تست بزنی و مرور کنی.اونا فقط درس رو توضح میدن همین.کار که میتونی از رو یدرسنامه گاج یا .....انجام بدی.
      سلام داداش
      دستت دردنکنه بابت نقدی که کردی
      من احساس کردم کازرانیان خیلی پایه ای و از صفر درس داده اما طلوعی از صفر صفر درس نداده. مثلا من ندیدم طلوعی بردار رو درس داده باشه. یا مثلا کل الکتریسیته جاری رو تو 2 جلسه که جمعا میشه 2 ساعت و ربع گفته
      از لحاظ زمانی فکر کنم تایم طلوعی کمتر باشه که این یه مزیته
      حالا بین طلوعی و کازرانیان گیر کردم
      میترسم طلوعی خیلی چیزا رو نگفته باشه ( مثلا الکتریسیته جاری رو بدون هیچ مقدمه ای مستقیما با تست شروع کرده )
      گرما و گازها رو هم نگفته
      اگر میدونستم طلوعی مطلبی رو جا ننداخته باهاش شروع میکردم به دیدن

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نمیخوای که صد بزنی.تو شروع کن به دیدن یک فیلم.و باها جلو برو.هر وقت دیدی اون دبیر نتوسنت یه درسی رو برات بفهمونه.با یه دبیر دیگه ببین.
      در ضمن اقای کازرانیان هم مثلا فصل مغناطیس سوم رو تو یکی دو جلسه گفته.شبیه جمع بندی.چون اخرای کلاسش بود و وقت نداشت.
      اگه دنبال درس کامل و بدون نقصی.فقط فدایی فرد کامل و بدون نقصه (البته اونم نقص داره)
      زیادی گیر سه پیچ دادی .....آرامشت رو حفظ کن.
      برای انتخاب دبیر مهمترین چیز اینه که بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی.
      در گوشی یه چیزی بهت بگم:من با طلوعی خوابم میبرد.در حالی که بعضیا با کازرانیان....باید وقتی دبیر رو میبینی ......انگار بهت دنیار و دادن...انقدر سرحال باشی

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه
      تو انجمن آلا هم این سوالت رو بپرس.اونجا کار کشته زیاد هست

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حالا من مبحث بردار رو با کازرانیان شروع میکنم به دیدن ببینم چجوریاس
      چون طلوعی بردار رو نگفته مجبورم با همین کازرانیان ببینم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن