خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پشت کنکور ماندن (حیاتی)

من امسال می خوام پشت کنکور بمونم یعنی سال 97 کنکور بدم 96 هم اولین کنکورم بود
      میخواستم بدونم برای اگه پشت بمونم برای سربازی باید چیکار کنم
      در ضمن متولد فروردین 78 هستم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      باخیال راحت
      تادوسال دیگه هم میتونی پشت کنکور بمونی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا بخون اگه96 نشد فکر 97 باش.....
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداوش...وقتی ک دقیقا شد 18 سالت..همون روز تولدت.باید بری معافیت تحصیلیتو بگیری حتی یه روز هم نزار غیبت بشه..با معاون مدرسه درمیان بزار حتما بهت میگه چیکار کنی..بعد معافیت تحصیلی .دوسال مجازی کنکور بدی ..بعد اون ب هیچ وجه ولاشک یکدقیقه اجازه تحصیل و اینا نداری..البته اگ پول داشته باشی میتونی بعد دوسال کنکور زدن که قبول نشدی...میتونی دیپلمتو ببری ی دانشگاه علمی کاربردی بصورت فراگیر ثبتنام کنی بمدت 2سال فک کنم...پول ترماشو بدی ولی کلاساشو نری.و بشینی خونه برا کنکور بازم بخونی... اینست پیچوندنٌـُـَـًـَـِــّـــــــــــُِ

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه پشت کنکور بمونی از افسردگی اعصاب سردرد موج گرفتگی هنگ جنون سرطان ایدز .... در امان نخواهی بود
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

6. Top | #6
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafa.Mmr نمایش پست ها
      اگه پشت کنکور بمونی از افسردگی اعصاب سردرد موج گرفتگی هنگ جنون سرطان ایدز .... در امان نخواهی بود
      اتفاقا من یکی از بهترین و درست ترین تصمیمایی که تو زندگیم گرفتم، همین پشت کنکور موندن بوده...
      بیاییم الکی به بچه مردم استرس وارد نکنیم
      .More than yesterday, less than tomorrow

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من سال سوممه و قشنگ امروز با جامع گزینه دو واپاشی شدم. نخوندم و واقعا انتظاری هم نمرف. پارسال 13 هزار اوردم بدونِ خوندن. امسال از آذر درگیر دی وی دی شدم و چی خوبه کی خوبه و تا اسفند که تهیه شد حالا بشین ببین و کمر درد و چش دردو دندون دردو|||||||||||||||||||||
      و وقتی هم میخونم مث چی نتیجه میگیرم. الا از استرس اینکه امسال چه گلی به سرم میزنم و آیا میذارن بمونم یا نه نصف روزم فرتی میره :/ میخام تا 4000 یا 5000 بشم لااقل :/
      شیمی چه فصلایی بخونم درین مدت زمان که نتیجه گرفتنِ ازش راحتتر از بقیه باشه؟ تا 50 درصد مثلا ): خوندما. اما هیچی یادم نیس. زیستم بگید برای 50 درصد چیا بخونم .

8. Top | #8
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ponyo نمایش پست ها
      من سال سوممه و قشنگ امروز با جامع گزینه دو واپاشی شدم. نخوندم و واقعا انتظاری هم نمرف. پارسال 13 هزار اوردم بدونِ خوندن. امسال از آذر درگیر دی وی دی شدم و چی خوبه کی خوبه و تا اسفند که تهیه شد حالا بشین ببین و کمر درد و چش دردو دندون دردو|||||||||||||||||||||
      و وقتی هم میخونم مث چی نتیجه میگیرم. الا از استرس اینکه امسال چه گلی به سرم میزنم و آیا میذارن بمونم یا نه نصف روزم فرتی میره :/ میخام تا 4000 یا 5000 بشم لااقل :/
      شیمی چه فصلایی بخونم درین مدت زمان که نتیجه گرفتنِ ازش راحتتر از بقیه باشه؟ تا 50 درصد مثلا ): خوندما. اما هیچی یادم نیس. زیستم بگید برای 50 درصد چیا بخونم .
      کل سال دوم برای شیمی+ شیمی پیش 1

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایدز؟؟؟!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایدز؟؟؟!!!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خاستم چیزی نگم
      دیدم دوستان کامنتارو دادن
      فقط بگم که
      پشت کنکور موندن بد هست
      سخت هست
      بیماری میاره
      افسردگی میاره
      سرخوردگی میاره
      همه ی اینا هست
      اما قطعا رتبت از پارسال بهتر و رشته ی قبولیت بهتره

یه روزی بلاخره 30سالت میشه
      میخای تو خونه ی اجاره ای مردم زندگی کنی یا خونه ی خودت؟؟؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدایی ی سال عمرتو برا خودت نگهدار ب فکر حرف مردم و چیزایی ک ارزششو ندارن نباش
      بقیه عمرتو زندگی کن ینی. ی ضرب المثله بود میگف ی سال بخور نون و تره ی عمر بخور نون وکره فک کنم برا سریال خانه ب دوش بود درس یادم نیس
      دوسال ک بگذره پزشکی یا هرچی کی میدوستی قبول شی کسی نمیگه این ی سال پشن کنکور بود جایگاهتو میبینن حتی همونا ک دوران پشت کنکوریت چقد حرف زدن پشتت
      تازه ادم بره دانشگا ک هسته اتم نمیخواد بشکافه ک نمونه پشت کنکور عمرش هدر بره یچی بیارین ی عمر زندگی کنین ...والا

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      ایدز

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      خدایی ی سال عمرتو برا خودت نگهدار ب فکر حرف مردم و چیزایی ک ارزششو ندارن نباش
      بقیه عمرتو زندگی کن ینی. ی ضرب المثله بود میگف ی سال بخور نون و تره ی عمر بخور نون وکره فک کنم برا سریال خانه ب دوش بود درس یادم نیس
      دوسال ک بگذره پزشکی یا هرچی کی میدوستی قبول شی کسی نمیگه این ی سال پشن کنکور بود جایگاهتو میبینن حتی همونا ک دوران پشت کنکوریت چقد حرف زدن پشتت
      تازه ادم بره دانشگا ک هسته اتم نمیخواد بشکافه ک نمونه پشت کنکور عمرش هدر بره یچی بیارین ی عمر زندگی کنین ...والا
      نه سریال سه در چهار بود :/

چیزی که دوسش داری و ارزششو داره، ارزش صبر کردن رو هم داره حتی شاید دو یا سه سال!
      چه برسه به یه سال پشت کنکور موندن...
      .More than yesterday, less than tomorrow

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinghlmp_org نمایش پست ها
      پشت کنکور موندن چه ربطی به ایدز داره؟؟؟مگه قراره با کتابا رابطه ی جنسی برقرار کنیم؟؟؟؟حرفا میزنیناااا...
      مگه فقط از اون راهه؟
      خب یارو انقدر درس میخونه انقدر درس میخونه انقدر درس میخونه خودبه خود سیستم اایمنی بدنش میاد پایین
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن