خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره یک روز بزار براش انقدر تمرین برات حل میکنه فول بشی خیالت راحت
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

سلام.ببخشید من الان نگاه کنم نتیجه داره؟؟؟یعنی نیاز به تمرین زیاد نداره از الان نگاه کنم؟؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایشون (منتظری) از چند روش محاسبه مخصوص کنکور رو که اکثرا ساده کردن کسر هست رو آموزش میدن . در حد تخمین و صرفا پیدا کردن گزینه صحیح کاربرد داره
      خوبیش اینه که کلا منتظری مث دبیر خودم ی آدم باحالیه و راحت باهاش یاد میگیرید محسبات کنکور رو . من کامل دیدم محاسباتشو .... مثالهای شیمی رو با روشهاشون خیلی خوب جواب میدن .
      محاسبات سریع لقمه مهروماه ( مصطفی باقری ) رو من تو اوقات فراغت تمرین کردم واقعا جالب بود . مخصوصا ضرب در رقم در دو رقم و سه رقم در سه رقم . این یکیهم به درد کنکور هم به درد هر جای دیگه ...
      برای تقویت محاسبات من پیشنهاد میکنم تو اوقات فراغت از لقمه یاد بگیرید و از دفترچه محاسبات کنکورز روزی بیست یا هرچقد حوصله داشتید از سوالاش رو تمرین کنید . من با این روش واقعا پیشرفتِ خودمو طی دو سه ماه تو محاسبات شیمی و فیزیک و حتی سوالای آمار و ریاضی دیدم .
      بسته به نیازت انتخاب کن چون هر دو خوبن .

ویرایش توسط sajad kazemi : 27 خرداد 1396 در ساعت 00:33

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad kazemi نمایش پست ها
      ایشون (منتظری) از چند روش محاسبه مخصوص کنکور رو که اکثرا ساده کردن کسر هست رو آموزش میدن . در حد تخمین و صرفا پیدا کردن گزینه صحیح کاربرد داره .
      محاسبات سریع لقمه مهروماه ( مصطفی باقری ) رو من تو اوقات فراغت تمرین کردم واقعا جالب بود . مخصوصا ضرب در رقم در دو رقم و سه رقم در سه رقم .
      برای تقویت محاسبات من پیشنهاد میکنم تو اوقات فراغت از لقمه یاد بگیرید و از دفترچه محاسبات کنکورز روزی بیست یا هرچقد حوصله داشتید از سوالاش رو تمرین کنید . من با این روش واقعا پیشرفتِ خودمو طی دو سه ماه تو محاسبات شیمی و فیزیک و حتی سوالای آمار و ریاضی دیدم .
      داداش تو کامل دیدی که میگی تخمین هستش همش؟؟؟قطعا ندیدی
      بخدا منتظری نه بابامه نه عمومه نه کسیمه نه براش کار نه پولی میره تو جیبم میکنم راجع چیزی یا کسی زود قضاوت نکنیم(منظورم شما نیستی کلی گفتم)
      کسایی که میگن در حد تخمینه این حرفا یا تو سبکه اموزش اون یه ذره تخمینشو دیدن یا جایی شنیدن وگرنه نمیگن صرفا تخمینه یکی از روشاش تخمینه روش دیگه روش دقیقه
      ببینین متوجه میشین

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​محمد جان الان بعضیا بهت انگ فروش دی وی دی میزننا...برای من پیش اومده..دیدی ک کم تعریف میکنم...
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_7676 نمایش پست ها
      بخدا منتظری نه بابامه نه عمومه نه کسیمه نه براش کار نه پولی میره تو جیبم میکنم راجع چیزی یا کسی زود قضاوت نکنیم(منظورم شما نیستی کلی گفتم)
      کسایی که میگن در حد تخمینه این حرفا یا تو سبکه اموزش اون یه ذره تخمینشو دیدن یا جایی شنیدن وگرنه نمیگن صرفا تخمینه یکی از روشاش تخمینه روش دیگه روش دقیقه
      ببینین متوجه میشین
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محاسبات منتظری شامل 4روشه برای تقریب زدن و حتی پیدا کردن گزینه های صحیح کاربرد داره...منظورم گزینه دقیق ن تخمینی...محاسبات مهروماه اموزش تصویری داره اگه کسی کلا میخواد قوی بشه از طرفی کسر ساده کردن اینارم یاد بگیره بطور کل از هیچ ضرب تقسیمی نترسه بره جفتشو ببینه...چرا که قوی بودن تو محاسبات یعنی خودش ی امتیاز ...قول سروش مویینی کسی ک مثلثات محاسباتش قویه سال کنکور زندگی میکنه
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​محمد جان الان بعضیا بهت انگ فروش دی وی دی میزننا...برای من پیش اومده..دیدی ک کم تعریف میکنم...
      عیب نداره داش حامد بزار انگ بزنن من از خودم اطمینان دارم اما بقیه هم بخوان اطمینان پیدا کنن میگم قران بزنه تو کمرم لعنتم کنه خدا اگه یه دونه دی وی دی بخوام بفروشم
      من بعضی ها که زود قضاوت میکنن زورم میبره اخه باعث میشه اون بیچاره ای هم که میخواد نتیجه بگیره نگیره

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزی
      عیب نداره داش حامد بزار انگ بزنن من از خودم اطمینان دارم اما بقیه هم بخوان اطمینان پیدا کنن میگم قران بزنه تو کمرم لعنتم کنه خدا اگه یه دونه دی وی دی بخوام بفروشم
      من بعضی ها که زود قضاوت میکنن زورم میبره اخه باعث میشه اون بیچاره ای هم که میخواد نتیجه بگیره نگیره
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینین متوجه میشین
      بله داداشم کامل دیدم و فقط نظر خودمو گفتم و هیچ بدی و عیبی هم ندیدم از این دوتا .... هرکدوم یجا بدرد میخوره و هیچکدوم بد نیستن ! واسه کنکور دوتاشون خوبن .

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینو بنداز تو اشغالی کبریت بنداز توش
      احتمالا شما هم کامل از این استفاده نکردی یا فقط شنیدی .... این مهروماه یادت میده مثلا 2255488 منهای 5222 رو چجوری سریع پیدا کنی یا 225 ضربدر 362 روچجور تو 5 ثانیه حساب کنی ،،، که با تمرین خیلی راحت میتونی .. .. این کتاب لقمه فنون کلی محاسباته و منتظری مختص کنکور .... هر کدومم خیلی خوب عمل کردن

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله داداشم کامل دیدم و فقط نظر خودمو گفتم و هیچ بدی و عیبی هم ندیدم از این دوتا .... هرکدوم یجا بدرد میخوره و هیچکدوم بد نیستن ! واسه کنکور دوتاشون خوبن .
      الان که پستت رو اپدیت کردی درست شد داداش چون من روی پست قبلیت نقل قول کردم.بله نظر شما هم محترمه
      محاسبات منتظری فعلا به درد تست میخوره اما اگه یه روشی پیدا کنه که جواب اخر ور تبدیل کنه به عدد گزینه ها دیگه برای تست کاربرد نداره و برای همهههه جا کاربرد داره که قطعا من این نظرم رو بهش میرسونم(فعلا شماره ای ازش ندارم)

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احتمالا شما هم کامل از این استفاده نکردی یا فقط شنیدی .... این مهروماه یادت میده مثلا 2255488 منهای 5222 رو چجوری سریع پیدا کنی یا 225 ضربدر 362 روچجور تو 5 ثانیه حساب کنی ،،، که با تمرین خیلی راحت میتونی .. .. این کتاب لقمه فنون کلی محاسباته و منتظری مختص کنکور .... هر کدومم خیلی خوب عمل کردن
      چرا دارمش خوندمش البته اول مهر بود و ااون موقع محاسابت منتظری نبودش.اما خب این چیزایی که گفتی منها اینا توی منتظری گفتشون ها که چطور حل میشن
      مهروماه روشاش خوبه ولی عامیت نداره فقط برای یک سری اعداد هستن مثلا همیشه یه عدد 11 نداریم که ضربدر اون باشه

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا دارمش خوندمش البته اول مهر بود و ااون موقع محاسابت منتظری نبودش.اما خب این چیزایی که گفتی منها اینا توی منتظری گفتشون ها که چطور حل میشن
      مهروماه روشاش خوبه ولی عامیت نداره فقط برای یک سری اعداد هستن مثلا همیشه یه عدد 11 نداریم که ضربدر اون باشه
      آره تقریبا نصف تکنیکاش همینجوره که میگی . ولی عمومی هم داره مثل ضرب دورقم در دو رقم و سه رقم در سه رقم .. ... تفریق از سمت چپ ... واسه من تو شیمی آنتالپیا و استوکیومتری و ثابت تعادل و .... تکنیکای جمع و تفریق و ضرباش خوب جواب دادن .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن