خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 60 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 894
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سنجش 26 خرداد

خب دوستان اخرین ازمون جامع سنجش هم رسید. امیدوارم همگی موفق باشین. این تاپیکم زدن هم برا بحث و تبادل نظر و گذاشتن کارنامه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان اصفهانی حوزه اتون کجا ست؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مجتمع آموزش عالی دانش پژوهان

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      معتقدم سنجش باید یه ازمون جامع 9 تیر هم میگرفت / 20 روز دیگ تا کنکور مونده واقعا به یه آزمون یه هفته قبل کنکور نیازه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان ، ازمون های سنجش قبلی ما تو حوزه مون کسی دفترچه عمومی ازمون نمیگرفت تخصصی رو میدادن میگفتن میتونید تخصصی رو شروع کنید در حالیکه که تا هر وقت میخواستی میتونستی عمومی رو بزنی / شما هم همین جریانه ؟ یا فقط حوزه ما اینطوره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminforte نمایش پست ها
      دوستان ، ازمون های سنجش قبلی ما تو حوزه مون کسی دفترچه عمومی ازمون نمیگرفت تخصصی رو میدادن میگفتن میتونید تخصصی رو شروع کنید در حالیکه که تا هر وقت میخواستی میتونستی عمومی رو بزنی / شما هم همین جریانه ؟ یا فقط حوزه ما اینطوره
      حوزه ما هم همینه
      مترسک میذاشتن جا مراقبا فایدش بیشتر بود.

You Brilliant Bas*tard

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خخخ اسمش رو گذاشتن شبیه سازی کنکور / فقط تو پول گرفتن شبیه کنکور هستن

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب بعدش نمیخوای سوالارو داشته باشی؟؟!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حوزه مون خوب شده جدیدن..اخراشه
      اینقدر خوب شده که منو ثبت نام نکردن حالا معلوم نیس فردا میخوان با اسمم چکار کنن خوب میشد اگ ی دونه تو تیر هم داشت

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من جهادم
      کیا پیش مننننن؟؟؟؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      تو قلم چی هم همینطوره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      من جهادم
      کیا پیش مننننن؟؟؟؟
      خانم دارو سازي هم بياريد دكتر هستين ها (امضاتون)
      ايشالا مياري امسال حتما

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حوزه ما خوبه...همه همینطورن میشینن...هر کی هرجا دلش خاست...کارت داشته باشی یا ن مهم نیست...ن معلومه کی شرو میشه ن معلومه کی تمام

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم جهاد
      اکثرا اونجان

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حوزه من یکی پیام نوره اول از همه اونجام همه 8:30 میرسن من هفت و نیم ...چون کنکور هم در پیام نور برگزار میشه یه چرخی میزنم کلاسا رو بررسی میکنم ببینم چه خبره بعد اندک اندک مراقبمون (چوب خشک) با پراید میاد یه کیسه داره که سوالا داخلشه از دیدن من خر کیف میشه میگه تو اینجایی پسر میگم اره میگه بیا این دفترچه سوالات رو بگیر برو طبقه بالا میزا رومرتب کن بعد سوالا رو بزار منم بچه خوبیم میرم کارا رو انجام میدم بعد با مراقب و سرایدار تا بقیه میرسن یه نون و پنیریی میزنیم (البته این مربوط به قبل ماه مبارک رمضان بود) دو ازمون اینطوری بود یه ازمون کمی گردو و کشمش با خودم برده بودم فوری سرایدار مفت خور به جیبام نگاه کرد گفت به به جیباتم که پره گفتم بفرما مشتی قلی ...خوب دیگه دوسومش رو خورد یه سوم مونده بود سریع مراقبمون اومد منم کمی تعارف کردم تهش 25صدمش برام موند باز جای شکرش باقیه ..ولی چیزی به اسم سخت گیری من ندیدم این زیر خاکی ما هم (مراقب) که براش مهم نیس اما روز کنکور ..هرچی مراقب بیخود و عصبانیه نصیبت میشه .

صفحه 1 از 60 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن