خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 92

موضوع: حس کنکور

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حس کنکور

سلام.تاامروزتاالان که به اينجا رسيديد چه حسی نسبت به خودتون وکنکور داريد؟؟؟
      حرف بزنيد.دردودل کنيد.خودتونوخالی کنيد.شايدم...مشورت بگيريد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول خودم.فکر ميکنم همه چي بستگي به خودم داره اگه همين الان نااميد بشم و درسوکناربذارم شايد يه بيست هزاري چيزي بشه رتبم.ولي اگه تالحظه اخر تلاشمو بکنم اميدواررم اميدوارم که نتيجه بده.البته اميدوارم کنکور زيادسخت نباشه[emoji22] [emoji22] تازه جمعم ازمون سنجشه اخرين ازمون...[emoji29] [emoji29]

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من ک شاد و خوشحالم
      بدون استرس
      فک میکنم سر کنکور اتفاقای خاص و خوبی خاهد فتاد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من باید it شریف قبول شم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      من باید it شریف قبول شم
      ایشالا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از کنکور بدم نمیاد...عاشقش هم نیستم ولی خب با هم میسازیم...اولاش هم خیلی درس نمیخونم ولی اخراش دیگه زور خودمو میزنم... چون دیگه بحث مرگ و زندگی...
      متاسفانه از کنکور یه غول ساخته شده ...ما که هنوز تجربش نکردیم نمیدونم چجوریه ولی حاضرم شرط ببندم بعد جلسه که بلند شدیم میگیم..کنکور کنکور که میگفتن این بود؟
      البته اینم بگم اینطوری نیست که بعضیا بخاطر کیک . ابمیوه برن تو جلسه بعدشم با رتبه زیر هزار بیان بیرون...ولی اینم که میگن باید 10 سال واسه کنکور درس بخونی تااااا شاااااااااااااید اگه خدا خواست قبول بشی رو کشکه کشکه کشکه...کنکور فقط لازمه اش مطالعه حداقل یه بار دروس و رسیدن به تسلط هستش ...تازه این فقط ممکنه 30 یا 40 درصد کنکور باشه...نزدیک 60 درصد کنکور اعتماد به نفس و داشتن انگیزس..ینی کاری که یه فکر اروم و با اعتماد انجام میده ممکنه 200 تا تست انجام نده...خیلیا بودن مث بوق خونده بودن سر جلسه سکته رو زدن...البته از استرس بیخودی وگرنه از لحاظ درسی قوی
      خیلیا هم بودن خیلی خیلی شاخ نبودن..در حد متوسط تسلط داشتن..ولی به خاطر اینکه فکر ارومی داشتند تونستن به موفقیت برسند...من یکی که هرچی به کنکور نزدیک تر میشیم انگیزم بیشتر میشه برخلاف خیلیا...
      چون مثلن اول سال میگفتم اوووه تا کنکور فلان ماه و فلان روز مونده هی عقب مینداختم...ولی وقتی میبینی حاج کنکور همون کسی که سرنوشت و اینده م تو دست اونه نزدیک به 20 روز دیگه میاد یه حسی بهم دست میده انگار موهای تنم سیخ میشه...البته از هیجان.. خدا میدونه یه درصد هم ترس ندارم...نمیگم خیلی هم شاخم که رتبه زیر صد بشم..ولی میدونم که موفق میشم...با خودم میگن بابا حرف یه سال که نیست...حرف 20 روزه...و واقعن این 20 روز ارزشش رو داره که تلاش خودتو بکنی ...بعدش دیگه هویلا لیلی ...
      دوسش دارم خیلی (لیلی ایهام:1-نام دختر همسایه 2_رشته مورد علاقم ینی فیزیوتراپی) بعدش دیگه واقعن میگی خدایا شکرت...امیدوارم حتی یه درصد حرفام کمک کنه به بعضیا که بریدن...من تلاش میکنم و میدونم که موفق خواهم شد ...حاج انیشتین میگه:فرمول موفقیت اینه اگه تو اشتیاقت برای موفقیت بیشتر از از ترست نسبت به شکست خوردن باشه تو حتمن موفق خواهی شد...
      اینو دیگه حاجیمون گفته(ای =ام. سی به توان دو) ...پس امیدوار باش پیش به سوی فردایی روشن ... When your dream become reality
      ویرایش توسط young wolf : 24 خرداد 1396 در ساعت 15:40

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من در طول روز خیلی خوبم...ولی وقتی میخام بخوابم انواع آدمای بهتر از من که شکست خوردن و رفتن رشته های دیگه میان جلو چشمم...ضربان قلبم میره روو هزارر...یه حس بد خیلییییییییییی بد...همش فک میکنم ترازم کمه...خودم کم کاری کردم..ولی روزا همش نگام به آیندس به خودم میگم من مرد دقیقه های آخرم...مثه زمان مدرسه ک همه یه هفته درس میخوندن من شب امتحان تازه جو میگرفتم و خیلی بمبی میخوندم... بعدم نمرم از خیلیا که خر زده بودن بهتر میشد به خودم میگم این بیست روزم حکم همون شب امتحانو داره...باید بمبی بخونم هرچیو ک آروم آروم یاد گرفتم
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      من در طول روز خیلی خوبم...ولی وقتی میخام بخوابم انواع آدمای بهتر از من که شکست خوردن و رفتن رشته های دیگه میان جلو چشمم...ضربان قلبم میره روو هزارر...یه حس بد خیلییییییییییی بد...همش فک میکنم ترازم کمه...خودم کم کاری کردم..ولی روزا همش نگام به آیندس به خودم میگم من مرد دقیقه های آخرم...مثه زمان مدرسه ک همه یه هفته درس میخوندن من شب امتحان تازه جو میگرفتم و خیلی بمبی میخوندم... بعدم نمرم از خیلیا که خر زده بودن بهتر میشد به خودم میگم این بیست روزم حکم همون شب امتحانو داره...باید بمبی بخونم هرچیو ک آروم آروم یاد گرفتم
      اره واقعا اصلاخوذتوبابقيه مقايسه،نکن.اصلااااا.به اين فکرکن که حالا خدايي نکرده اوناييکه ميگن ازتوبهتر خوندن همون روز کنکور يه اتفاقي ميوفته و حتي نميتونن بيان سرجلسه.من يه عده اي کنکوراولم که بود ميگفتن ازمن خييلي بهترن.ولي موقع نتيجه ها رتبه من درکمال تعجب ازهمه بهترشد!(اينم چون اينجاهمه باهم دوستيم ميگم.)سال اول:5300،سال دوم11000،[emoji22] [emoji22]
      امسالم سال سوممه ببينيم خداچي ميخواد

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کاشکی یه شب بخوابم و وقتی بیدار شم که دو ماه دیگه باشه و یه رتبه خوب اورده باشم. ای کاششششششششششش

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من عاشق درس خوندن هستم..اصن عاشق کتاب خوندن هستم-_-
      وقتی یه مبحثی رو میخونم و میتونم بعدا واسه خودم‌تفسیر کنم لذت داره واسم.
      پس فهمیدم که من با کنکور و درس مشکلی ندارم
      مشکل اراده ی ضعیف خودم هست..مشکل خودمم که از کاه کوه میسازم
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azam1011 نمایش پست ها
      اره واقعا اصلاخوذتوبابقيه مقايسه،نکن.اصلااااا.به اين فکرکن که حالا خدايي نکرده اوناييکه ميگن ازتوبهتر خوندن همون روز کنکور يه اتفاقي ميوفته و حتي نميتونن بيان سرجلسه.من يه عده اي کنکوراولم که بود ميگفتن ازمن خييلي بهترن.ولي موقع نتيجه ها رتبه من درکمال تعجب ازهمه بهترشد!(اينم چون اينجاهمه باهم دوستيم ميگم.)سال اول:5300،سال دوم11000،[emoji22] [emoji22]
      امسالم سال سوممه ببينيم خداچي ميخواد
      منم سال سوممه...جالبه چرا ما 94 ای ها 95 بدتر شدیم؟؟؟؟؟؟ منم سال اول 2054 سال دوم 4700 امسال نرم بالای ده هزار خوبه...ولی نه...دلم روشنه میترکونیم هممون
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم سال سوممه...جالبه چرا ما 94 ای ها 95 بدتر شدیم؟؟؟؟؟؟ منم سال اول 2054 سال دوم 4700 امسال نرم بالای ده هزار خوبه...ولی نه...دلم روشنه میترکونیم هممون
      ایشالله خانم دکتر

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ان شاء ا...[emoji5][emoji4] [emoji4]

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      کاشکی یه شب بخوابم و وقتی بیدار شم که دو ماه دیگه باشه و یه رتبه خوب اورده باشم. ای کاششششششششششش
      واقعااااا...منم...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حاله خرابی دارم
      خیییلی خراب
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن