خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خواب چند مرحله ای (بسیار مهم)

سلام کسی تا حالا تجربه خواب چند مرحله ای داشته؟ خوبه یا بد؟ قطعا یه هفته مونده به کنکور رو که طبیعی می خوابم اما در مورد این خواب تعریف شنیدم ... کسی اگه میدونه بگه
      اینجوریه که مثلا 24 ساعت رو میکنی 6 تا 4 ساعته و بعد از هر 3/5 ساعت که بیدار بودی 0/5 ساعت میخوابی
      این خواب رو افرادی مثل داوینچی و تسلا هم داشتن مث اینکه ...

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      سلام کسی تا حالا تجربه خواب چند مرحله ای داشته؟ خوبه یا بد؟ قطعا یه هفته مونده به کنکور رو که طبیعی می خوابم اما در مورد این خواب تعریف شنیدم ... کسی اگه میدونه بگه
      اینجوریه که مثلا 24 ساعت رو میکنی 6 تا 4 ساعته و بعد از هر 3/5 ساعت که بیدار بودی 0/5 ساعت میخوابی
      این تایم خوابا به یه علتی انجام میشن که عموما دلیلش کارای عادی و طبیعی نیست،خواب داوینچی هر 6 ساعت 1 ساعت بوده،انجام دادنش به شدت سخته بعد 2-3 روز مثل زامبیا میشی یعنی برای تمرین باید تماما زندگی رو تعطیل کنی و حدودا 1-2 هفته طول میکشه،واسه همین میگم برای کارای عادی نیست.

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      این تایم خوابا به یه علتی انجام میشن که عموما دلیلش کارای عادی و طبیعی نیست،خواب داوینچی هر 6 ساعت 1 ساعت بوده،انجام دادنش به شدت سخته بعد 2-3 روز مثل زامبیا میشی یعنی برای تمرین باید تماما زندگی رو تعطیل کنی و حدودا 1-2 هفته طول میکشه،واسه همین میگم برای کارای عادی نیست.
      آهان پس الان که یه کم مونده به کنکور به دردم نمیخوره ...

4. Top | #4
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      آهان پس الان که یه کم مونده به کنکور به دردم نمیخوره ...
      داداش این بیست روزم عادی زندگی کن بعدش تموم میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من همین جوری میخابم... البته 6 3 6 3 6...اینجوری تایم بیداری یه دفه صبه یه دفعه شبه و.... تو اینکارو نکن چون الان وقتیه که افرادی مثه من و تسلا و داوینچی() باید برگردیم به ساعت نورمال واسه روز کنکور...ولی در اینده امتحانش کن بنظر من جالب تره اینجوری ..خانواده هم کم کم عادت میکنن
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      "خوابهای چند مرحله‌ای معمولاً در بیماران با الگوی خواب نامنظم، اختلال ریتم ساعت بدن که در اثر آسیبهای سر و دیوانگی به وجود می‌آید دیده می‌شود."

این به من و تسلا و داوینچی فوش داد؟
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بابا بیخیال آقا مهدی این چن روزم بی دردسر پشت سر بذارین اگه خواستین توی خوابگاه دانشجویی این روشو اجرا کنیدالبته اگه عده ای از ارازل و اوباش های هم خوابگاهی اجازه دادناما به نظرم کلا این روش واسه الان خطرناکه!!درضمن لزومی هم به این کار نیست دیگه ماه رمضونه داره تموم میشه برادر
      موفق وخوش خواب باشین
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نازنین واقعا خدا کمکت کنه عزیزم انصافا با این کار کل روز رو که بیداری سر گیجه نمیگیری؟؟؟!!!
      به نظرم با این کار مغز استراحت نمیکنه
      موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      نازنین واقعا خدا کمکت کنه عزیزم انصافا با این کار کل روز رو که بیداری سر گیجه نمیگیری؟؟؟!!!
      به نظرم با این کار مغز استراحت نمیکنه
      موفق باشی
      6 ساعت خوابمم دارم ک من بیشتر از شیش ساعت بخوابم سردرد میشم
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آخه این چه خوابیه دختر مغزت قاطی نمیکنه؟؟

پ.ن:خب 6ساعت پشت سر هم بخوابی بهتر نیست؟؟من اگه اینطوری بخوابم اصلا انگارهیچ نخوابیدم!!!
      پ.ن2: فک کنم تودانشگاه هم خوابگاهی هات از دستت فرار کنن اگه بخوای اینجوری بخوابی!!
      بای دخترخوب

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینجور خوابا عالین
      یه مثال میزنم که خودم به این نتیجه رسیدم مثلا میخوای 6 ساعت بخوابی
      مدل 1: از ساعت 12شب تا 6 صبح
      مدل 2: از 12شب تا 4صبح و از 4تا6صبح درس و از 6تا8خواب
      خوب درهردوصورت 6ساعت خوابیدی اما مزایای مدل 2چیه؟
      پاسخ:چه ساعت 4بیدار شی چه ساعت 6 چندان فرقی نمیکنه چون در هردو خسته ای هنوز
      ولی اگر مثل مدل2 چند ساعتی بیدار بمونی و دوباره بخوابی و بلند شی بهت قول میدم سرحال ترین ادم روی زمین میشی
      ایناحاصل یکسال سروکله زدن با خوابه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آقا تو این سه هفته باقی مونده بیخیال این جادو جنبلا بشین!
      خواب چند فازی فقط و فقط روی افراد خوش خواب جواب میده که سرشونو میزارن میرن! مثلا خود من باید همه جا ساکت باشه یه ذره نورم نباشه تا خوابم ببره
      تو این نمونه خواب شب حدود سه ساعت میخوابی و در طول روزم هر وقت خیلی خسته شدی تو یه جا با شرایط نا متعارف مثلا رو زمین و جلوی پنجره که نور بیاد میخوابی! چون شرایط مناسب نیس وقتی یه فاز خوابت کامل شد ( حدود 20 دقیقه تا نیم ساعت بعد ) خود به خود بیدار میشی و میخونی تا وقتی دوباره خسته شی
      داداش به نظر من که بیخیال شو چون واقعا تو هفته های اخر ممکنه ریتم خوابت به هم بخوره و سر جلسه کنکور خسته بری تو!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این زمان چطوریاست ؟ مثلا بعد هر 6 ساعت یک ساعت خواب ؟
      ممنون میشم بگید زمان ها رو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن