خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دودلی واسه کسایی که نمیدونن میخوان بمونن واسه97 یا نه

سلام من چهار ماه مونده به کنکور dvdکنکور اسان است و خریدم ولی خیلی وقت گیر بوده یعنی نمیشد هم کتاب خوند هم تست زد هم مرور کرد اصلا یه همچین امکانی وجودنداشت به خاطر همین موندم واسه 97 الان دو دلم که برم یه چیزی بخونم وهمزمان برای کنکور بخونم ودهن فامیلو ببندم از یه طرف میگم کلاتاریک دنیا بشم فقط به خودم فک کنم کلا کارایی که میخوامو انجام بدم ولی نمیدونم اصلا اینکار درته یا نه ممنونتون میشم اگر کمکم کنیدوببخشبد اگر طولانی شد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.sa نمایش پست ها
      سلام من چهار ماه مونده به کنکور dvdکنکور اسان است و خریدم ولی خیلی وقت گیر بوده یعنی نمیشد هم کتاب خوند هم تست زد هم مرور کرد اصلا یه همچین امکانی وجودنداشت به خاطر همین موندم واسه 97 الان دو دلم که برم یه چیزی بخونم وهمزمان برای کنکور بخونم ودهن فامیلو ببندم از یه طرف میگم کلاتاریک دنیا بشم فقط به خودم فک کنم کلا کارایی که میخوامو انجام بدم ولی نمیدونم اصلا اینکار درته یا نه ممنونتون میشم اگر کمکم کنیدوببخشبد اگر طولانی شد
      شما مگه واسه فامیل درس میخونید ک میخوایید دهنشونو ببندید؟
      حرف مردم همیشه و همه جا هست..
      پس ب خاطر حرف ادما نباید زندگیتونو تباه کنید..
      اگه جای شما بودم این ۲۰روزی ک زمان هستو خوب میخوندم
      و اگه نتیجه دلخواهمو ب دست نیاوردم میخوندم واسه ۹۷..
      (موفق باشید)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بخاطر دی وی دی نباید این حس رو به خودت میدادی که بمونی برای 97
      همیشه یه سری راه های میانبر هست...مثلا برای دروس عمومی و شیمی(به شرط اینکه قبلا خونده باشی) میتونی از خط ویژه استفاده کنی
      20 روز مونده...بخون بعدش به خودت حق انتخاب بده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه فک نکنم بتونم تو این 20 روز باقی مونده بتونم برسونم خیلی از درسهارو بلد نیستم چون سوم وچهارمو مدرسه نرفتم تو خونه خوندم مجبور بودم از dvdاستفاده کنم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگر برای فامیل کار کردی حتی یک درصد شک نکن خودت و ایندتو نابود کردی.فامیل میخواند تو موفق نشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیات قرابت تاریخ لغت بخون 30درصد بزن..ترجمه عربی دینی دوم سوم خوب بخون 70درصد بیشتر سوال داره...زبان گرامر 6تا میاد لغت هم بخونی 5تا6تا میاد...ریاضی احتمال امار تا سر واریانس بخون حد بخون 1تست انتگرال سادس میتونی بزرنی..پیش و فیزیک بخون شیمی دوم 4هفته ایی بخون 25درصد بزن..زیست دوم با9 و 10 11بخون....کسی بخواد نتیجه یا برحال رتبه زیر 10000بیاره باززدن 30درصد زمین 30درصد عمومی میتونه بیاره....ایا بری بشی 100000خوبه یا زیر 10000؟
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه یک شدن؟ببین دوست عزیزم هیچکس واسه یک شدن نمیخونه همه نهایت تلاششون میکنن بعدش میبینن تک رقمی شدن ...واسه موفقیت سقف بزاری کفشم نمیاری...
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه هنوزم کسی کنکور اسان است میخره؟
      جلل عجایب

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=حامدیگانه;1139022]رتبه یک شدن؟ببین دوست عزیزم هیچکس واسه یک شدن نمیخونه همه نهایت تلاششون میکنن بعدش میبینن تک رقمی شدن ...واسه موفقیت سقف بزاری کفشم نمیاری...[خونن پس کسایی که رتبه میارن واسه چی میخونن واسه این که رتبه بیارن ببخشید اگه اینو میگم به نظر من بی معنی ویاشاید مسخره است که یکی میاد میگه من واسه رتبه نخندم یا ... خیلی چیزای دیگه که الکیه پس این همه ادم خرج میکنن واسه اینکه یه چیزی فقطدر بیانوبرن شایدم حق با شماست ولی من اینجوری نیستم من واسه رتبه میخونم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin7 نمایش پست ها
      مگه هنوزم کسی کنکور اسان است میخره؟
      جلل عجایب

اگر منبع بهتری دارید ممنون میشم اگر بگید مرسی از نظرتون

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      اگر برای فامیل کار کردی حتی یک درصد شک نکن خودت و ایندتو نابود کردی.فامیل میخواند تو موفق نشی

خوب ببیند من زندگیمو با سلیقه فامیل پیش نمیبرم شما شرایط زندگی منو نمیدونید پس لطفا قضاوت نکنید مرسی از نظرتون

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورم اینه حدی قرار نمیدن...نمیگن فلان عدد میشم... [QUOTE=shirin.sa;1139376]
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      رتبه یک شدن؟ببین دوست عزیزم هیچکس واسه یک شدن نمیخونه همه نهایت تلاششون میکنن بعدش میبینن تک رقمی شدن ...واسه موفقیت سقف بزاری کفشم نمیاری...[خونن پس کسایی که رتبه میارن واسه چی میخونن واسه این که رتبه بیارن ببخشید اگه اینو میگم به نظر من بی معنی ویاشاید مسخره است که یکی میاد میگه من واسه رتبه نخندم یا ... خیلی چیزای دیگه که الکیه پس این همه ادم خرج میکنن واسه اینکه یه چیزی فقطدر بیانوبرن شایدم حق با شماست ولی من اینجوری نیستم من واسه رتبه میخونم
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موقع گرفتن کتاب دستت این فکر میاد به ذهنت که سال بعد ال می کنم یا بل می کنم؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها

موقع گرفتن کتاب دستت این فکر میاد به ذهنت که سال بعد ال می کنم یا بل می کنم؟
      نه چطور مگه؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه چطور مگه؟
      چون اگه این طور باشه حتما می مونی شک نکن

تجربه شخصیمه
      ولی اگه این طور نیس واقعا همه تلاشتو بکن .درصد موفقیتت کمه امسال ولی اگه خوب تلاش کنی این یه ماهو شک نکن با یه انرزی فوق العاده ای میری سال بعد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)