خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 91
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب های آبی قلم چی

باسلام
      نظرتون نسبت به کتاب های آبی قلم چی چیه؟باتسلط بر کتاب آبی قلم چی در کنکور تاچنددرصد میشه زد؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
      باسلام
      نظرتون نسبت به کتاب های آبی قلم چی چیه؟باتسلط بر کتاب آبی قلم چی در کنکور تاچنددرصد میشه زد؟
      دوست عزیز واسه هر سوال نمیخواد یه تایپیک بزنی یکی تو بخش مشاوره بزن همه سوالاتو بپرس وگرنه ناظمای خشن(کی؟من؟من گفتم خشن؟خو چرا حرف میذارین تو دهن آدم؟من گفتم ناظمای خوب و مهربون)میان تایپیکاتو یا ادغام میکنن یا میبستن!!!
      کتابای آبی هم بد نیستن خیلیهاش خوبن ولی مثلا ریاضی و فیزیک وشیمی رو نمیشه رو کتاب آبی حساب کرد(کمک میکنه ها ولی تستای تالیفی هم واسه اینا باید کار بشه)
      ولی خلاصه ی نکاتش و درخت دانشش واعا خوبه
      درکل واسه تست خیلی کتاب بهتر از کتابای آبی هست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منم رو کتاب آبی میخونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابای آبـــــــی برای درسای عمومی بنظرمن مفیده بستگی به سلیقه ی خودتون داره..

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زیست شناسی پایه آبی واقعا خوب ودرحد عالیه.
      از خیلی سبز سال سوم واقعا قویتر وتست هاش از زیست سال دوم بهتره ولی هیچی درسنامه سال دوم خیلی سبز نمیشه.
      برای تست واقعا عالی هست.
      بقیه کتاب ها هم فقط برای تست های سراسری 80 به بعد,بدرد میخوره.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
      باسلام
      دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم تا حد ممکن از این کتابا استفاده نکنین من الان 3 ساله دارم استفاده میکنم و خیری ندیدم...!
      البته اینم بگم بعضی هاشون واقعاً ازشون راضی بودم ...
      مثل :فیزیک 10 سال + فیزیک 2 +زیست پیش و سوم بد نبوده، زیست دوم در حد کنکور نیست +ریاضی 3
      از من نشنیده بگیر ولی بقیشون به اندازه ی کتابای سایر انتشارات بار علمی ندارن ...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

نظر شما درباره ی کتاب های ابی کانون

سلام.. نظرتون درباره ی کتاب های ابی کانون چیه؟؟و کدوم کتاب ها ی ابی رو به نظرتون جایگزین منابع تستی دیگه کنیم؟؟من خودم کل شیمی مبتکران رو اومدم بخرم دیدم خیلی زیاده گفتم برم کتاب های ابی کانون رو بگکیرم بخونم ولی اونم تستاش کمه ولی حداقل اینه که استاندارده!!نظرتون چیه؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آبی کانون مسخره است
      یعنی وقت تلف کردن

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه تفاوت بین پژو و پراید بود، میشد یه چیزی گفت /// ولی تفاوت بین ژیان تا لامبورگینی را دیگه نمیدونم چی بگم ؟!؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همه ی کتاب هاش خوب نیست فیزیک درس نامه خوبی داره ولی عربی ریاضی و ادبیات رو که درس نامه رو دیدم مسئالی رو شرح داده بود که کاملا اضافه بود دردی رو هم دوا نمی کرد تست هاش هم که آزمون های قلم چی از این کتاب ها سوال میاد و خب به نظر من استاندارد نیست
      درکل در مقایسه با بقیه ضعیفه

*looking for..
      **in niz bogzarad

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه خوب اخه از این نظر که فقط سوالای کنکور رو داره خوبه..از این نظر که حجم کمی داره میشه تمومش کنی میگم...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      نه خوب اخه از این نظر که فقط سوالای کنکور رو داره خوبه..از این نظر که حجم کمی داره میشه تمومش کنی میگم...
      بـــــــــــی خیال رفیق ..
      ......................
      سوالای کنکور را که همه جا میشه یافت // اصل یه درسنامه عالی با تست و پاسخ تشریحی قوی هستش که بتونی از پس سوالای سخت کنکور بر بیای !

................................................

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین کتاباش فقط اومده یه سری سوالات کنکور ازاد و سراسریو دسته بندی کرده درسنامه بد و پاسخنامه افتضاح از ویژگیهاشه زیستش بدک نیست معارفشم خوبه کلا سمتش نری بهتره گاج خیلی بهتره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیتونیم بگیم به صورت کلی....اینقدرمطلق گویی نکنیم....شایدبرای شمامسخره باشه ولی به اندازه ی شماهم کسی هست که ازاین کتاباراضی باشه
      خودت باش.....
      کسی هم خوشش نیامدبه جهنم...
      اینجاکه مجسمه سازی نیست.....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلم چی کلا الکیه مخصوصا کتاباش
      شیمی مبتکران رو اصلا روت شد با قلم چی مقایسه کنی

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن