خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 91
    1. Top | #46
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      نه عزیز من
      اگه کسی بخوا همه ی اینارم میتونه بزنه تازه برای درسای دیگه هم همینطور
      من خودم اینو تجربه کردم که میگم میشه
      فقط کافیه بخوای
      میشه چرا نشه؟!!!
      اگه روزی 15-16ساعت بخونی میشه!
      البته بعد اینها هم هیچ تضمینی وجود نداره اون درس رو 100بزنی!خیلی از این کتابها هم لازم نیست خوندش واسه کنکور!بایه دونه ازاینا هم میشه به درصد مناسب رسید!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتاب های آبی قلم چی

سلام
      به نظرتون کتاب های آبی قلم چی برای تست خوبن؟

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh نمایش پست ها
      سلام
      برا عمومی ها بد نیستن ولی برا اختصاصی ها فکر کنم فقط ریاضیش جالب باشه.چون ببین وقتی مثلا خیلی سبز و گاج و الگو هست باید بین خوب وخوب تر بری خوب ترو انتخاب کنی.

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edisonha نمایش پست ها
      برا عمومی ها بد نیستن ولی برا اختصاصی ها فکر کنم فقط ریاضیش جالب باشه.چون ببین وقتی مثلا خیلی سبز و گاج و الگو هست باید بین خوب وخوب تر بری خوب ترو انتخاب کنی.
    5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ریاضیش و شیمیش خوب بود.البته در شیمی معمولا تستها رو به روز نمیکنه و تستی که مطلبش از کتاب حذف شده رو هم میاره.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      مضخرف ترین منلع کنکوری
      فقط برای زدن تستای سراسری خوبه
      run forrest runnn

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      مضخرف ترین منلع کنکوری
      آخه میدونید گاهی مجبور به انتخابشون میشید مثلا وقتی در کانون عضو شدید باید کتاب قلمچی انتخاب کنید چون پولش رو موقع ثبتنام به اجبار از شما گرفتن.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

8. Top | #53
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      آخه میدونید گاهی مجبور به انتخابشون میشید مثلا وقتی در کانون عضو شدید باید کتاب قلمچی انتخاب کنید چون پولش رو موقع ثبتنام به اجبار از شما گرفتن.
      یعنی چی، یعنی شما به خاطر پول میخواین منبع تست اجباری برا یه درس انتخاب بکنین؟ پول؟!

9. Top | #54
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      شک نکنید جزو بهترین منابع تستی هستن ... ببینید شما وختی میرید فیزیک گاج یا الگو میخرید ، با یه عالمه تست مواجه میشید و یه تنفری نسبت به کتاب در شما ایجاد میشه و سعی خاهید کرد از اون کتاب تست های سراسری رو گزینش کنین و بعد بزنین ... خب عزیزه من کتابای آبی قلم اومدن این گزینش رو براتون انجام دادن و سراسری ها رو یجا اوردن البته به عنوان تست تکمیلی تست های سال های پیش کانون رو دادن ... من خودم سال پیش هر کتاب زیستی که بخای داشتم ولی به اندازه ی کانون از هیچ کدام راضی نبودم ... این بگم از کتابای ابی قلم چی توقع نداشته باش بیاد بهت درس یاد بده این کتابا برا تمرین تستیه نه اموزش
      ویرایش توسط The.Best.Name : 14 شهریور 1395 در ساعت 16:40

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      یعنی چی، یعنی شما به خاطر پول میخواین منبع تست اجباری برا یه درس انتخاب بکنین؟ پول؟!
      قضاوت زود هنگام؟نچ نچ کار بدیه
      منظورم این بود که فرض کنید من الان ازمون قلمچی شرکت کردم خب من فقط ازمون میخوام و کتابهای درجه یک رو هم تهیه کردم.اما قلمچی موقع ثبتنام شرط خرید اجباری کتابهاش رو داره.پس مجبورم پول رو بدم در صورتیکه نمیخوام بخونمشون.خب برای تحویل کتاب قلمچی معمولا میپرسند چه نوع کتاب میخواهید اینجاست که من میگم حداقل اونهایی که به درد میخورند رو انتخاب کنید تا اگر نمیخواید بخونیدشون هم بدید به کس دیگه.چون اگر انتخاب بر عهده خودشون بگذاریم حتما زرد عمومی و اختصاصی برامون انتخاب میکنند و بعد میگن بازم باید پول بدی چون هزینه اش بیشتر از پول پرداختی موقع ثبتنامتون میشه.ضمنا نگران نباشید اینها تجارب گذشته من هستند.قرار نیست قلمچی بخونم.

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      کتابای بهتری هم هست از انتشارات دیگه ..
      کاش جا نماند از قطارش آرزویت

12. Top | #57
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      قضاوت زود هنگام؟نچ نچ کار بدیه
      منظورم این بود که فرض کنید من الان ازمون قلمچی شرکت کردم خب من فقط ازمون میخوام و کتابهای درجه یک رو هم تهیه کردم.اما قلمچی موقع ثبتنام شرط خرید اجباری کتابهاش رو داره.پس مجبورم پول رو بدم در صورتیکه نمیخوام بخونمشون.خب برای تحویل کتاب قلمچی معمولا میپرسند چه نوع کتاب میخواهید اینجاست که من میگم حداقل اونهایی که به درد میخورند رو انتخاب کنید تا اگر نمیخواید بخونیدشون هم بدید به کس دیگه.چون اگر انتخاب بر عهده خودشون بگذاریم حتما زرد عمومی و اختصاصی برامون انتخاب میکنند و بعد میگن بازم باید پول بدی چون هزینه اش بیشتر از پول پرداختی موقع ثبتنامتون میشه.ضمنا نگران نباشید اینها تجارب گذشته من هستند.قرار نیست قلمچی بخونم.
      اتفاقا بهترین کتابای قلم چی هم همون زرد عمومی و اختصاصی هستن، بقیه آبی هاش آشغالن، بعدشم، چرا وقتی من خودم ثبت نام میکردم، همچین شرطی نداشت قلم چی برا من؟! پول اضافی نگرفت از من، ازم پرسید که با کتاب میخوای یا بدون کتاب؟ منم گفتم بدون کتاب، شما حتما قلم چیتون داره به همه اجبار میکنه که ثبت نام با کتاب بکنن!

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      باید بگی کتابامو قبلا تهیه کردم وسطش دوتا ابی یا زردعمومی هم الکی بگی
      کاش جا نماند از قطارش آرزویت

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      مضخرف ترین منلع کنکوری
      عه این چه حرفیه!کانون همیشه بهترین کتابارو داره!نگاه کنید!کاظم چه نبوغی داره!
      untitled.jpg

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      اتفاقا بهترین کتابای قلم چی هم همون زرد عمومی و اختصاصی هستن، بقیه آبی هاش آشغالن، بعدشم، چرا وقتی من خودم ثبت نام میکردم، همچین شرطی نداشت قلم چی برا من؟! پول اضافی نگرفت از من، ازم پرسید که با کتاب میخوای یا بدون کتاب؟ منم گفتم بدون کتاب، شما حتما قلم چیتون داره به همه اجبار میکنه که ثبت نام با کتاب بکنن!
      شرایط کانون در همه شهر ها یکسان نیست.این دیگه عادی شده.

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن