خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام راه با توجه به شرایط من برای من مناسب تر

رأی دهندگان
    40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • شرکت در کنکور تجربی و تلاش برای رسیدن به دندان و ...

23 57.50%
    • خوندن رشته نرم افزار و در آینده رفتن تو کار لوزام کامپیوتر و ...

10 25.00%
    • وکالت

1 2.50%
    • هیچ کدام !

6 15.00%
    صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      بسم الله الرحمن الرحیم !
      سلام ! روزه نمازاتون قبول باش ! امیدوارم حالتون خوب باش !

دوستان من در یک سه راهی گیر کردم !

و بنا ب علایقی ک دارم موندم تو کدوم راه قدم بزارم ! واز طرفی چون سن و سال من دیگ سن ریسک کردن و امتحان کردن تمام راه ها نیست!
      میخوام با کمک شما و اطرافیانم ک تجربه دارن راهمو انتخاب کنم !

شرایط من : سربازم الان ! هنوز تقریبا یک سال شایدم کم تر از خدمتم باقی مونده باش !

22 سالم !

من بین این سه راهی موندم !

راه اول کنکور مجدد بعد از سربازی و تلاش برای قبولی تو رشته دندان یا دارو و در مراحل بعدی فیزیوتراپی و ... علوم آزمایشگاهی !

من به رشته های پزشکی و پیراپزشکی علاقه دارم و دلیل کلا عقب افتادن من همین علاقه بود ! چون علاقه بود ولی شرایط و تلاش نبود و نشد برم سمت هدفم !

راه دومی من ک گیر کردم !

خوندن رشته هایی مث نرم افزار و آی تی !

تو این رشته های زمینه ای ندارم ولی همیشه دوست داشتم برنامه نویسی و طراحی سایت و .... یاد بگیرم و بتونم کار کنم ( ب طور حرفه ای ) و در کنار اینا بتونم یک شرکت کوچیک با سرمایه ی اولیه یک شغلی مث فروش لوازم کامپیوتری و تلفن همراه و.... داشته باشم !
      من ب این راه امیداوارم ! ولی علاقم تو راه اول نمیزاره فعلا ب سمتش برم!

ببینید من خیلی دوست دارم یک شرکت نرم افزاری و لوازم کامپیوتری داشته باشم ! هم خودم کار کنم و هم در آینده بتون شغل ایجاد کنم !

راه سومی ک من گیر کردم !

خوندن واس کنکور انسانی و رفتن ب سمت وکالت !

این شغل من خودم شخصا ازش اطلاعی ندارم ولی خب خیلیا ها تعریف میکنن ازش !

هم از نظر کلاس کاری هم از نظر پیشرفتی ک میتونی داشته باشی

البته رشته هایی مث وکالت و نرم افزار بدون کنکور هم میشه رفت دانشگاه آزاد !

لطفا راهنمایی کنید !
      نظراتی ک فکر میکنین مفید نیس و یا باعث بیشتر شدن سردرگمی من میشنُ ارسال نکنید !

فک کنید ب داداش خودتون دارین کمک میکنید !

بخونید و تو نظر سنجی شرکت کنید !

بازم میگم اگ نظر مفیدی دارین بفرستین !

اگ کسی اطرافتون بوده هم ک یکی از این راه ها رو رفته مثال بزنید !
      سلام دوست گرامی فکر کنم بهترین راهنماییو من بتونم به شما بکنم چون من تو دهه سوم زندگیم هستم پس الان که شما 22 سالتون هست اصلا براتون دیر نیست چون درصد بالایی از آدمای این دنیا ****** به دنیا میان گاو از دنیا میرن هیچ کار خاصی هم نمیکنن فوقش یه چند صد کیلو غذا میخورن چند صد ساعت میخوابن چند تا توله پس میندازن کلی اکسیژن میسوزونن و بس حالا اگه کسی آخر عمرشم باشه و بتونی فقط 1 سال اونجوری که آرزوش بوده زندگی کنه از اکثریت آدما موفق تره درباره رشته هایی که گفتی بگم که من خودم مهندس نرم افزارم البته از نوع فقط مدرک دارش چون منم فکر میکردم الان تو گاراژه خونم یه شرکت میزنم میشم بیل گیتس از نوع ایرانیش بعد دیدم خواب و خیالی بیش نیست چون برنامه نویسی یه کار کاملا ناملموسه و تکراری و خسته کنندست و من از کارایی که نتیجش رو به چشم نبینم متنفر بودم برای توضییح بیشتر بذار یه مثال بزنم . ببین یه معمار وقتی داره خونه میسازه از کندن پی ساختمون تا آجر به آجر بالا رفتنش رو به چشم میبینه اما یه برنامه نویس 99% برنامش تو ذهنشه و بعد از نوشتن کلی کد تازه میاد یه خروجی میگیره که اکثرا هم با کلی پیغام خطا مواجه میشه در هر صورت اگر میخوای نرم افزار بخونی حتما یه کلاس مقدماتی برو بعد تصمیم بگیر مغازه زدن هم که اصلا سواد آکادمیک نمیخواد پول میخواد و بس
      درباره وکالت خوب به نظر میاد شما از هر سه رشته ریاضی تجربی انسانی فقط اسم رشته های خوبش به گوشت خورده و یکم جو گیر شدی انگاری که رفتی مهمونی سر میز شام میبینی کباب و قورمه سبزی و باقالی پلو گذاشتن حالا موندی کدومو بخوری در صورتیکه الان کلی فارغ التحصیل رشته حقوق داریم که بیکارن چون اونام مثل شما فکر میکردن و نمیدونستن قبولی تو رشته حقوق خیلی آسونتر از کار کردن و پیشرفت کردن تو این رشتس در ضمن آزمون وکالت هم که خودش یه مشکل اساسی بعد از تحصیلات دانشگاهیه درباره پزشکی هم که داری میبینی 600 هزار نفر امسال دارن به عشقش برا کنکور میخونن و قبولی توش کار حضرت فیله و من از این تعجب میکنم که خیلیا با پایه بسیار ضعیف و تلاش بسیار کم چقدر راحت برای خودشون تخیل میزنن که سال دیگه روپوش سفید میشن اما همه میرن سر کنکور پاسخنامه سفید میشن !!!!
      اما این نصیحتو از من داشته باش : تو این قرن هر رشته ای انتخاب کردی مهم نیست فقط کاری بکن که ته اون رشته رو در بیاری الان دوره دوره تخصص و مهارت تو کاره حالا چی باعث میشه تو تا ته اون کار بری ؟ فقط علاقه به اون کاره و بس بنابر این فقط برو دنبال علاقت حتی اگه علاقت اصلا یه چیزی غیر از این سه رشته باشه . کم نیستن دکترا و برنامه نویسا و وکیل های بیکاری که اگه مثلا به جاش یه تعمیر کار کولر یا یه آشپز بودن هم خوشحالتر از الان بودن هم پولدارتر و هم موفق تر . یا حق

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خواهشا دیگه اینجوری حرف نزنید دوست عزیز آخه "توله"چیه ما همه انسانیم .به همدیگه احترام بذاریم !حالا شما مختاری هر طور که دوست داری زندگی کنی ولی لدفن به بقیه توهین نکنید!موفق باشین.

پ.ن:من راه 1رو به سوال کننده پیشنهاد میدم...منطقی تره
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹
      ویرایش توسط Dr Hanieh-7797 : 22 خرداد 1396 در ساعت 23:14

3. Top | #33
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      خواهشا دیگه اینجوری حرف نزنید دوست عزیز آخه "توله"چیه ما همه انسانیم .به همدیگه احترام بذاریم !حالا شما مختاری هر طور که دوست داری زندگی کنی ولی لدفن به بقیه توهین نکنید!موفق باشین.
      انسان یک جانور ناطق هست و توله بچه یک جانور است !!! حالا شما فرزند بنی آدم بنده توله خوبه ؟!!! در ضمن ای فرزند آدم شما واقعا برداشتتون از این همه نوشته فقط همین یک کلمه بود ؟!!!!ا چه عمیق ؟!!!!!!!ا با این سطح درک انشا الله که پزشکی قبول بشید

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه ولی خب خیلی به نظرم اون اولش بد حرف زدین گرچه که خیلی از حرفهاتون راهنمایی کننده بود ولی اصلا انتظار نمیرفت اینطوری صحبت کنید!
      پ.ن: من صرفا از پزشکی خوشم نمیاد و این که قبول بشم یا نه به خودم ربط داره بابا بزرگ
      پ.ن 2:لدفن احترام خودتونو نگه دارید .من فقط گفتم بهتر بود بجای لفظ توله چیز دیگه ای رو به کار میبردی .من بیشتر دیدم که این لفظ واسه جانور بکار میره .وجایگاه انسانیت خیلی بالاتره
      موفق باشید.
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #35
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نه ولی خب خیلی به نظرم اون اولش بد حرف زدین گرچه که خیلی از حرفهاتون راهنمایی کننده بود ولی اصلا انتظار نمیرفت اینطوری صحبت کنید!
      پ.ن: من صرفا از پزشکی خوشم نمیاد و این که قبول بشم یا نه به خودم ربط داره بابا بزرگ
      پ.ن 2:لدفن احترام خودتونو نگه دارید .من فقط گفتم بهتر بود بجای لفظ توله چیز دیگه ای رو به کار میبردی .من بیشتر دیدم که این لفظ واسه جانور بکار میره .وجایگاه انسانیت خیلی بالاتره
      موفق باشید.
      شما هم حتما اون بالا بالاهای جایگاه انسانیت هستید که سن یک انسان رو مسخره میکنید من فکر میکنم شما بجای این دوستمون برید وکالت بخونید چون طرف صحبت من ایشون بود شما شدی وکیل آدمای دنیا و خودتو انداختی وسط
      پ . ن : آدم بابا بزرگ باشه ننه قمر نباشه

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اولش من خیلی محترمانه باهاتون صحبت کردم واصلا اصلا قصد دعوا نداشتم بعدشم برو حرفای خودت رو بخون که اول شما به من توهین کردی ومنو مسخره وقضاوت کردی بدون اینکه بدونی درچه سطحی هستم!بعدشم فک کنم حرف شما سنگین تر بود تا حرف من...
      درضمن من خیلی محترمانه به شما گفتم که بهتر بود که یه کلمه دیگه به کار میبردی

پ.ن:به نظرم الانم برو درستو بخون بابا بزرگ جون...باشه چون توگفتی حتما وکیل میشم .فقط چون توگفتی هااااا !!!
      پ.ن2:احترام سنتو نگه داشتم وگرنه ی چیز دیگه بهت میگفتم ...
      پ.ن3:لدفن دیگه نقل نگیر که حوصله تو رو ندارم ودرسا هم زیادن...
      پس خدانگهدار بابا بزرگ...موفق باشی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اولا که ما خدا نیستیم که تصمیم بگیریم کی کنکور میاره کی نمیاره.شما اگر دهه هفتاد کنکور میدادی میفهمدی اون موقع بزشکی اووردن کار حضرت فیله یا الان .بعدشم 600 هزار نفر همشون درس میخونن؟سال95 نصف داوطلبای تجربی حتی نتونستن یه سوال ادبیات رو بزنن یعنی نصف داوطلبا منفی زدن.رفیق یادت باشه یه سریا دقیقه نود عوض میشند.نه لزوما کسانی که از بایه درس خوندند

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 400 نمایش پست ها

انسان یک جانور ناطق هست و توله بچه یک جانور است !!! حالا شما فرزند بنی آدم بنده توله خوبه ؟!!! در ضمن ای فرزند آدم شما واقعا برداشتتون از این همه نوشته فقط همین یک کلمه بود ؟!!!!ا چه عمیق ؟!!!!!!!ا با این سطح درک انشا الله که پزشکی قبول بشید
      ضمنا خود شما هم سال اینده میخواید کنکور بزشکی بدید. شما برتر از دیگران نیستید که بخواید قضاوت کنید.قضاوت مخصوص خداست.بزشکی یعنی هم درد مردم بودن نه اینکه خودت رو از مردم بالا ببینی اونم وقتی که هنوز کنکور ندادی .چه خبره بابا

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      ضمنا خود شما هم سال اینده میخواید کنکور بزشکی بدید. شما برتر از دیگران نیستید که بخواید قضاوت کنید.قضاوت مخصوص خداست.بزشکی یعنی هم درد مردم بودن نه اینکه خودت رو از مردم بالا ببینی اونم وقتی که هنوز کنکور ندادی .چه خبره بابا
      ان شاءالله شمام موفق میشید.اما رطب خورده منع رطب نمیکند.وقتی میتونی بگی بزشکی اووردن تو کنکور کار حضرت فیله که خودتم سال بعد کنکور بزشکی ندی.رفیق این بنده خدا کنکور تجربی نده یه نفرو از رقابت حذف کردی .600 هزار نفر بقیه رو میخوای چه کنی

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این دنیا هیچکس جای کسی رو نمیگیره

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      نظر من هم خوندن برای کنکور تجربیه
      برنامه نویسی رو میشه ثبت نام کرد کلاسی جایی 1 ماهه یاد گرفت ، وکالت هم خیلی سخته. بخوای این همه درس انسانی بخونی. حداقل با فضای درسهای تجربی آشنایی داری
      تازه شغل خیلی اعصاب خوردکن تری هم هست نسبت به پزشکی ، هر روز بری دادگاه و هزار جور آدم خلافکار و زن و شوهرایی که میخان طلاق بگیرن و.... ببینی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا جواد هر جا که حس کردی مخالف زیاد داری .زیاد توی اون مسیر مسخرت میکنن و بهت میخندن ومیخواند منصرفت کنن .بدون اون درست ترین مسیر ممکنه.به حرف اینا گوش نده .به ندای قلبت گوش کن .هر چی که دوست داری برو .

13. Top | #43
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      ان شاءالله شمام موفق میشید.اما رطب خورده منع رطب نمیکند.وقتی میتونی بگی بزشکی اووردن تو کنکور کار حضرت فیله که خودتم سال بعد کنکور بزشکی ندی.رفیق این بنده خدا کنکور تجربی نده یه نفرو از رقابت حذف کردی .600 هزار نفر بقیه رو میخوای چه کنی
      داداش شما چی داری میگی ؟ مگه من گفتم پزشکی نده من گفتم به هر چی علاقه داری همونو دنبال کن خود این آقام که گفته بود من پزشکی دوست دارم تو رو خدا یکم برای خوندن یه مطلب تمرکز کنید بعد نتیجه بگیرید !!!! در ضمن دهه 70 من کنکور تجربی هم دادم دامپزشکی هم قبول شدم الان کنکور خیلی سخت تر از اون موقع هست اصلا اونموقع پزشکی چنین جایگاهی نداشت همه درس خونا و نابغه ها میرفتن ریاضی فیزیک به عشق برق شریف اونایی که ریاضی فیزیکشون بد بود میرفتن تجربی اوناییم که کلا اهل درس نبودن تبعید میشدن انسانی حالا اگه حرف من شما رو ترسوند به من ربطی نداره . من نگفتم هر کی پایه ضعیف داره قبول نمیشه من گفتم پایه ضعیف و تلاش کم اینم یه حقیقته . همومنایی که داری مثال میزنی که یه تست ادبیاتم نمیزنن همون جو گیرایین که فکر میکنن به راحتی میشه پزشکی قبول شد
      در ضمن من مگه از کسی پنهان کردم که میخوام پزشکی قبول بشم که یجوری میگی انگار از غیب خبر آوردی ؟!!! من که تو اولین تاپیکم کل آمارمو ریختم رو داریه اتفاقا اگر به این دوستمون یبار گفتم اگه علاقه نداری و اهل زحمت کشیدن نیستی بی خیال رشته اسم و رسم دار بشو به خودم روزی 1 بار میگم .

14. Top | #44
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اولش من خیلی محترمانه باهاتون صحبت کردم واصلا اصلا قصد دعوا نداشتم بعدشم برو حرفای خودت رو بخون که اول شما به من توهین کردی ومنو مسخره وقضاوت کردی بدون اینکه بدونی درچه سطحی هستم!بعدشم فک کنم حرف شما سنگین تر بود تا حرف من...
      درضمن من خیلی محترمانه به شما گفتم که بهتر بود که یه کلمه دیگه به کار میبردی

پ.ن:به نظرم الانم برو درستو بخون بابا بزرگ جون...باشه چون توگفتی حتما وکیل میشم .فقط چون توگفتی هااااا !!!
      پ.ن2:احترام سنتو نگه داشتم وگرنه ی چیز دیگه بهت میگفتم ...
      پ.ن3:لدفن دیگه نقل نگیر که حوصله تو رو ندارم ودرسا هم زیادن...
      پس خدانگهدار بابا بزرگ...موفق باشی
      شما که خیلی درس داشتی اما 1 ساعت از اونموقع گذشت هنوز آنلاینی در ضمن 250 تا پستت نشون میده چقدر وقتت با ارزشه در ضمن بابا بزرگ داره درساشو میخونه من 97 میام کارنامه میذارم شمام لطفا بیا کارنامتو بذار

15. Top | #45
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اولا تازه آنلاین شدم.ثانیا به تو ربطی نداره ثالثا من دی عضو شدم واز اون موقع تا حالا اینقد پست دارم بعدشم یکی مثل درسا خانوم هم تعداد پستاش بالا بود اما دندانپزشکی قبول شد گرچه اصلاااا به تو مربوط نیست .رابعا تو اصلا پزشک هم بشی هیچ فایده ای نداره چون کسی که به بچه آدمیزاد میگه توله معلومه ادبش درچه سطحیه واینکه شما از همین الانشم که پزشک نشدی داری فخرفروشی میکنی!چه برسه به وقتی که بشی واویلاست!!!!بعدشم بابا بزرگ تو واقعا با مدرک لیسانس و سن 37سال خودتو با من19ساله مقایسه میکنی؟یعنی واقعا اگه تک سلولی هم بود مغزش این چن سال بزرگتر شده ومعلومه فهم کلمات وجملات براش ساده تر شده!!!درضمن من 7سال مدرسه فرزانگان درس خوندم ومعدل کل دیپلمم19/24شده ودرسمم بد نیست! تو هم دست از فخر فروشیت بردار تا شاید خدا کمکت کنه!
      موفق باشی .دیگه هرچی بگی جواب نمیدم!
      ویرایش توسط Dr Hanieh-7797 : 23 خرداد 1396 در ساعت 02:27

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)