خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
      باسلام
      کسی اطلاعی از کیفیت دی وی دی های فیزیک وریاضی امیرحسین دربندی داره؟آیا روش هاش جواب میده؟وهمچنین امیرمسعود(کنکورآسان است)
      اگه شما مطمئن هستید که سوالا چی میاد، برو مسعودی بگیر!
      اون چیزیایی که توی اون دی وی دی ها گفته میشه، با هزینه های خیلی کم تو کتاب گاج یا الگو هست.

2. Top | #17
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      سلام من دی وی های امیر مسعودی رو دارم و واقعا جواب میده روی هر تستی اون موقع گذشت که فقط رو تستای خاص جواب میداد الان دی وی دی جدیداش واقعا عالیه.
      شما کنکور دیروز فیزیک چند درصد زدید؟

3. Top | #18
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا بچه های مردمو گمراه نکنید.
      برای اونایی که درصد بالا میخوان و اهداف بالای تحصیلی رو دنبال میکنند، این سی دی ها به درد نمیخوره.
      چیزهایی که تو این سی دی ها گفته میشه، با برنامه های درسی بعضا تناقض داره. یک چیزهای من درآوردی.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باسلام
      کسی اطلاعی از کیفیت دی وی دی های فیزیک وریاضی امیرحسین دربندی داره؟آیا روش هاش جواب میده؟وهمچنین امیرمسعود(کنکورآسان است)
      با سلام من هم دی وی دی دربندی دیدم هم مسعودی البته دی وی دی های مسعودی امسال خیلی دیر به دستم رسید فرصت نکردم کامل ببینم

دی وی دی دربندی:
      1.مال پژوهندگان سال 89 هست و بروز نشده الان دربندی داره
      میفروشه (پژوهندگان سال 92 با مصلایی (نویسنده خیلی ) سبز دی وی دی تولید کرد

2-تعداد مثال هایی که حل میکنه کم و فقط سوالات 89 به قبل

3- یه سوالی که حل میکنه خیلی لفتش میده

4-فقط به درد کسی میخوره که صفر کیلومتره

*دی وی دی مسعودی

فیزیک عالی و ریاضیش خوبه

1-خیلی با انژی توضیح میده احساس میکنی سر کلاس درسی

2-ابتدا آموزش مفهومی میده و سپس تکنیکی

3-تعداد مثال های که حل میکنه به اندازه یه کتاب تست هست من اولش فکر میکردم فقط تکنیک میگه به خاطر همین رفتم کلاس های حضوری ثبت نام کردم که افتضاح بود چون تو شهر ستان بودم استاد پروازی بود خیلی کلاس ها بی نظم بود همیشه حداقل نیم ساعت با تاخیر میومد بعدشم موسسه چون تو شهرستان ما فقط یه دونه بود از اب گل آلود ماهی میگرفت هرچی دلش خواست پول گرفت استاده هم تا دو هفته قبل از کنکور هنوز داشت درس میداد دینامیک هم اصلا درس نداد اخراشم بلدوزری تموم کرد خداییش دی وی دی های مسعودی برای من خیلی بهتر از کلاس های حضوری بود فقط چون بعضی ها گفته بودند استفاده کردیم و نتیجه نگرفتیم نرفتم سراغشون پشیمون شدم نزیک عید از طریق یکی از دوستان به دستم رسید فقط برای کنجکاوی نگاش کردم خیلی عالی بود اما حجمش بالا بود فرصت نکردم کامل ببینم هدف من تبلیغ نبود فقط اطلاع رسانی بود تا اشتباه منو تکرار نکنی

اما یه سری نکات منفی هم داره مثل قیمت بالا و تبلیغ سایر درس ها در این دی وی دی ها که اونم اگه هزینه شو نداری جای نگرانی نیست میتونی با یه هارد سیصد هزار تومنی مشکلتو حل کنی تبلیغاتم که میتونی نگاه نکنی

من تو دی وی دی تجربه خوبی دارم اگه سوالی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      شما کنکور دیروز فیزیک چند درصد زدید؟
      85 به بالا.شاگردای شما چند زدن؟من از شما میپرسم شما تو کدوم دبیرستان درس میدین جواب نمیدین.بهتون میگم جزوه نذاشتین تو سایت؟ میگین مجانی در اختیار کسی قرار نمیدم میگم میخرم ازتون پولو میریزم به حساب جواب نمیدین و تا یه مدت انجمن پیداتون نمیشه.شما خودتون که انقدر ادعا میکنید چرا کسی شما رو نمیشناسه؟چرا یه جزوه ای یه سی دی ای چیزی بیرون نمیدین؟ فقط امیر مسعودی سرمه ی چشم شما شده؟هر جا اسم امیر مسعودی هست شما باید بیاین و ازش بد بگین؟اون تلاش میکنه از جونش مایه میزاره برای پول در اوردن شما نه.اون تلاش میکنه و حرص میخوره سر تدریس انقدر که موهاش همه سفیدشده رنگ میکنه شما نه. اون موقع تدریس رگ گردنش میزنه بیرون از بس با انرژی درس میده و حرص یاد گیری ما رو میخوره .... والا ما که ندیدیم شما کی هستین.اونوقت هی بد میگین.عکستونو میترسین بزارین رو آواتارتون.اونوقت امیر امیر میکنین؟شما اگه الان خودتون عکستونو و شهرتتون و یه جزوه ای چیزی از خودتون تو اینجا قرار دادین و تعداد قبولیاتون رو.اون وقت من دو تا میزنم تو گوش امیر از اون موسسه بیرونش میکنم شما رو میزارم بجاش.اگه نزارین دیگه حق ندارین هی بیاین ازش بد بگین.امیر مسعودی روز به روز طرفداراش بیشتر و بیشتر میشن شما بجای اینکه پول در آوردن اونو تماشا بکنید و حرص بخورین یه فعالیتی انجام بدین.همه ی مشاور ارشد های این سایت یه تاپیک رفع اشکال درست و حسابی زدن والا ما از شما چیزی ندیدیم.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این دی وی دیا هیچکدوم به هیچ دردی نمیخورن
      فیزیک با گاج نقره ای تستای کنکورای اخیرم میشه درصد بالا زد
      مگه هر سوال فیزیک کنکور چقد زمان داره که بخای چندتا تکنیک هم زمان بیاری تو دهنت که بتونی حل کنی

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      این دی وی دیا هیچکدوم به هیچ دردی نمیخورن
      فیزیک با گاج نقره ای تستای کنکورای اخیرم میشه درصد بالا زد
      مگه هر سوال فیزیک کنکور چقد زمان داره که بخای چندتا تکنیک هم زمان بیاری تو دهنت که بتونی حل کنی

با سلام خواهش میکنم شما که استفاده نکردید نظر الکی ندیدمثل خود من اولش با دی وی دی کاملا مخالف بودم چون فکر میکردم وقت و هزینه بی خودی هدر میده تا اینکه نزدیک عید از طرف یکی از دوستان به دستم رسید خیلی دوست صمیمی بود خیلی اصرار کرد که حتما ببینم من از رو کنجکاوی نگاه کردم فیزیک مسعودی با کمال تعجب دیدم از کلاس حضوری که من دارم میرم خیلی کامل تر و بهتره افسوس خوردم چرا زودتر سراغ دی وی دی نرفتم

ثانیا اگه یه نفر خودش بخواد فیزیکو از روی گاج نقره ای بخونه مخصوصا کسایی که تو این درس ضعف دارند بعد مثلا 30 تا تست انتخاب میکنه که حل کنه چون بعضی ها رو اصلا بلد نیست بعضی هارو هم خیلی طول میکشه حل کنه وبضی هارو هم درست میزنه از فیزیک خسته و متنفر میشه اما بعد از اینکه دی وی دی مسعودی نگاه کرد ابتدا اموزش مفهومی با مفا هیم اشنا میشه و بعد تکنیک حالا اگه بره سراغ تست هم مشکل سرعت حل شده و هم حداقل 90 درست تست ها رو جواب میده و براش انگیزه ایجاد میشه که بیشتر فیزیکو بخونه اینو بر اساس تجربه شخصی میگم تجربه خوبی تو دی وی دی دارم خوشحال میشم اگه کسی سوالی داره بتونم کمکش کنم

8. Top | #23

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      با سلام خواهش میکنم شما که استفاده نکردید نظر الکی ندیدمثل خود من اولش با دی وی دی کاملا مخالف بودم چون فکر میکردم وقت و هزینه بی خودی هدر میده تا اینکه نزدیک عید از طرف یکی از دوستان به دستم رسید خیلی دوست صمیمی بود خیلی اصرار کرد که حتما ببینم من از رو کنجکاوی نگاه کردم فیزیک مسعودی با کمال تعجب دیدم از کلاس حضوری که من دارم میرم خیلی کامل تر و بهتره افسوس خوردم چرا زودتر سراغ دی وی دی نرفتم

ثانیا اگه یه نفر خودش بخواد فیزیکو از روی گاج نقره ای بخونه مخصوصا کسایی که تو این درس ضعف دارند بعد مثلا 30 تا تست انتخاب میکنه که حل کنه چون بعضی ها رو اصلا بلد نیست بعضی هارو هم خیلی طول میکشه حل کنه وبضی هارو هم درست میزنه از فیزیک خسته و متنفر میشه اما بعد از اینکه دی وی دی مسعودی نگاه کرد ابتدا اموزش مفهومی با مفا هیم اشنا میشه و بعد تکنیک حالا اگه بره سراغ تست هم مشکل سرعت حل شده و هم حداقل 90 درست تست ها رو جواب میده و براش انگیزه ایجاد میشه که بیشتر فیزیکو بخونه اینو بر اساس تجربه شخصی میگم تجربه خوبی تو دی وی دی دارم خوشحال میشم اگه کسی سوالی داره بتونم کمکش کنم
      دقیقا!
      والا من قبل اینکه ببینم هرکی میگف نظرت درباره فیزیک مسعودی من براساس جو سنگین انجمن ک ضد ایشون بود میگفتم من دیدم همه میگن خوب نیس و نگیر...
      اما مثه شما از دوستم ب دستم رسید،نگاه کردم.
      واقعا واقعا بی انصافیه بگین مسعودی بده.من کاری ب شیادی های کنکور آسان است ندارم. فقط میگم مسعودی واقعا کارش خوبه...حتی واسه کسایی ک درسخونن و سطحشون بالاست این تکنیکا فوق العادست.چون سرعتشون رو میبره بالا...
      البته من سال اولشو با جمع بندی پیش 2 دیدم....

بقول این دوستم یاد بگیریم ندیده قضاوت نکنیم....

بعدشم قرار نیس شما همه فرمولاشو حفظ کنید....اونایی ک بدردتون میخوره!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      باسلام
      دوست عزیز باور کنین کنکورو اگه کتابو خوب بخونین و درکنارش از کتاب اموزشی خوب استفاده کنین به هیچ دی وی دی نیاز ندارین الکی خرج نکین

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که فقط با خوندن کتاب فیزیک امسال رو بالای 80% زدم. این همه پول بابت دی وی دی هم ندادم.
      Math & Physics are fun

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انتخاب کردن دی وی دی های امیر مسعودی بهترین انتخاب زندگیم به عنوان یک دانش آموز بود

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها

من چندتا از مباحث فیزیک مسعودی رو دارم فیزیک پیش و گرما و فشار
      شوما بجای اینکه بخای متعصبانه حرف بزنی واقع بین باش کنکور ریسک قبول نمیکنه تکنیک بضی جاها جواب میده

13. Top | #28
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      85 به بالا.شاگردای شما چند زدن؟من از شما میپرسم شما تو کدوم دبیرستان درس میدین جواب نمیدین.بهتون میگم جزوه نذاشتین تو سایت؟ میگین مجانی در اختیار کسی قرار نمیدم میگم میخرم ازتون پولو میریزم به حساب جواب نمیدین و تا یه مدت انجمن پیداتون نمیشه.شما خودتون که انقدر ادعا میکنید چرا کسی شما رو نمیشناسه؟چرا یه جزوه ای یه سی دی ای چیزی بیرون نمیدین؟ فقط امیر مسعودی سرمه ی چشم شما شده؟هر جا اسم امیر مسعودی هست شما باید بیاین و ازش بد بگین؟اون تلاش میکنه از جونش مایه میزاره برای پول در اوردن شما نه.اون تلاش میکنه و حرص میخوره سر تدریس انقدر که موهاش همه سفیدشده رنگ میکنه شما نه. اون موقع تدریس رگ گردنش میزنه بیرون از بس با انرژی درس میده و حرص یاد گیری ما رو میخوره .... والا ما که ندیدیم شما کی هستین.اونوقت هی بد میگین.عکستونو میترسین بزارین رو آواتارتون.اونوقت امیر امیر میکنین؟شما اگه الان خودتون عکستونو و شهرتتون و یه جزوه ای چیزی از خودتون تو اینجا قرار دادین و تعداد قبولیاتون رو.اون وقت من دو تا میزنم تو گوش امیر از اون موسسه بیرونش میکنم شما رو میزارم بجاش.اگه نزارین دیگه حق ندارین هی بیاین ازش بد بگین.امیر مسعودی روز به روز طرفداراش بیشتر و بیشتر میشن شما بجای اینکه پول در آوردن اونو تماشا بکنید و حرص بخورین یه فعالیتی انجام بدین.همه ی مشاور ارشد های این سایت یه تاپیک رفع اشکال درست و حسابی زدن والا ما از شما چیزی ندیدیم.
      مثل اینکه شما بیشتر از من دارید حرص می‌خورید؟
      می‌دونم فیزیک بلد نیستید!
      خوب میومدید می‌پرسیدید. تاکنون بنده شاید بیش از صد سوالو تو انجمن جواب دادیم.
      شما تو قسمت فیزیک چند بار نظر دادید راجه به یک سوالی؟ حتی یک بار هم نمیشه.
      پس چرا الکی حرف می‌زنید؟
      تا حالا هیچ سوالی تو انجمن فیزیک بدون پاسخ نمونده. چون پروفسوری مثل من مدیر ارشدشه!! (البته نمیگم هر سوالی رو بلدم! بالاخره هر کس یه ظرفیتی داره!)
      بنده یک ساله هر روز به سایت سر می‌زنم. اینو مدیر سایت میتونه تائید کنه.
      شما به قسمت فیزیک اصلاً سر نزدید که ببینید ما خیلی هم خوب قسمت پاسخ به سوالا داریم. شما خوب نیاز نداشتین، سر نزدین!
      بنده در خلخال تدریس می‌کنم.
      مسعودی اصلا فیزیک نخونده که من حرص اونو بخورم. اگه ما چیزی میگیم فقط از سر دلسوزیه که بچه های مردم بدبخت نشن.
      تضمینی هم براتون میتونم تدریس کنم.!
      پس فرافکنی نکنید.

14. Top | #29
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Physics Ph.D نمایش پست ها
      انتخاب کردن دی وی دی های امیر مسعودی بهترین انتخاب زندگیم به عنوان یک دانش آموز بود
      شما 5 پست دارین اون هم تو این تاپیک.
      بچه‌ی مردمو گمراه نکنید.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      مثل اینکه شما بیشتر از من دارید حرص می‌خورید؟
      می‌دونم فیزیک بلد نیستید!
      خوب میومدید می‌پرسیدید. تاکنون بنده شاید بیش از صد سوالو تو انجمن جواب دادیم.
      شما تو قسمت فیزیک چند بار نظر دادید راجه به یک سوالی؟ حتی یک بار هم نمیشه.
      پس چرا الکی حرف می‌زنید؟
      تا حالا هیچ سوالی تو انجمن فیزیک بدون پاسخ نمونده. چون پروفسوری مثل من مدیر ارشدشه!! (البته نمیگم هر سوالی رو بلدم! بالاخره هر کس یه ظرفیتی داره!)
      بنده یک ساله هر روز به سایت سر می‌زنم. اینو مدیر سایت میتونه تائید کنه.
      شما به قسمت فیزیک اصلاً سر نزدید که ببینید ما خیلی هم خوب قسمت پاسخ به سوالا داریم. شما خوب نیاز نداشتین، سر نزدین!
      بنده در خلخال تدریس می‌کنم.
      مسعودی اصلا فیزیک نخونده که من حرص اونو بخورم. اگه ما چیزی میگیم فقط از سر دلسوزیه که بچه های مردم بدبخت نشن.
      تضمینی هم براتون میتونم تدریس کنم.!
      پس فرافکنی نکنید.
      پروفسور؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن