خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

گرفتن معافیت تحصیلی

سلام دوستان من امسال پیش رو تموم کردم و فارغ و تحصیل شدم.
      حالا سوالم اینه که من که فارغ و تحصیل شدم میتونم فرم معافیت تحصیلی از مدرسه بگرم و برم پلیس +10 کارا رو بکنم؟
      اصلا بهم میدن؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emprator227 نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال پیش رو تموم کردم و فارغ و تحصیل شدم.
      حالا سوالم اینه که من که فارغ و تحصیل شدم میتونم فرم معافیت تحصیلی از مدرسه بگرم و برم پلیس +10 کارا رو بکنم؟
      اصلا بهم میدن؟
      ی دونه
      گواهی موقت برات صادر میکنن و مهرش میکنن تا مدرک اصلی بیاد ...مدرک اصلی با کارت دانشجویی یا کارت پایان خدمت میدن بهت
      خدانگهدار

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
      ی دونه
      گواهی موقت برات صادر میکنن و مهرش میکنن تا مدرک اصلی بیاد ...مدرک اصلی با کارت دانشجویی یا کارت پایان خدمت میدن بهت
      خوب این گواهی موقت رو چجوری بگیرم؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام joker. شما یک بار به من میگید معافیت تحصیلی شاملت نمیشه چون یک سال وقت داری. حالا به این انسان بالایی میگید بره معافیت تحصیلی بگیره. هم بالایی و هم من امسال فارغ التحصیل شدیم. پس چرا اون معافیت تحصیلی میتونه بگیره ما نمیتونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من متولد اردیبهشت74 هسم. لطفا موضوع رو روشن کن. با تشکر

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emprator227 نمایش پست ها
      خوب این گواهی موقت رو چجوری بگیرم؟
      گواهی موقت اتمام دوره پیش دانشگاهیه این...از مدرسه بخواهیش ی امضا ازت میگیرن و میدن بهت...برا ثبت نام دانشگاه حتما باید بگیری

ولی معافیت تحصیلی تو دوره فرجه تحصیلیت شامل حالت نمیشه...اون دوره یکساله شما داوطلب آزاد حساب میشی و مشمولی که مهلت معرفی داری..دانش آموز نیستی ک معافیت تحصیلی داشته باشی
      من اون بالا گواهی فراغت از تحصیلو گفتم واشتغال به تحصیل که تا 31 شهریور باید بدن بهت برا گواهی نامه ای چیزی
      خدانگهدار
      ویرایش توسط davood : 07 مرداد 1392 در ساعت 12:50

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط capital نمایش پست ها
      سلام joker. شما یک بار به من میگید معافیت تحصیلی شاملت نمیشه چون یک سال وقت داری. حالا به این انسان بالایی میگید بره معافیت تحصیلی بگیره. هم بالایی و هم من امسال فارغ التحصیل شدیم. پس چرا اون معافیت تحصیلی میتونه بگیره ما نمیتونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من متولد اردیبهشت74 هسم. لطفا موضوع رو روشن کن. با تشکر
      معافیت تحصیلی تا وقتی دانش آموز باشی بهت میدن...الانم که میگن تا 31 شهریور دانش آموز حساب میشین پس باید تا اون موقع براتون جور بشه..برا ما تا 31 خرداد بود...
      میگم اینا هر دیقه فرق میکنه کاراشون..الان یکی از دوستان میگفت که گفتن تا 31 شهریور دانش آموز حساب کردن شماها را...اگه این طور باشه باید بدن بهتون
      ولی اون گواهی موقت اتمام دوره پیش دانشگاهیو باید بتونن بهتون بدن

الان به شما اشتغال به تحصیل هم راحت میدن انگار

من حرف دوستمونو اشتباه فهمیده بودم و برگه اشتغال ب تحصیل و گواهی فراغت از تحصیلو گفته بودم...شرمنده

حالا برا کارا دفترچم باید برم نظا وظیفه بعد این چند روز...اونجا میپرسم ازشونو و باز حرف اونا را بهتون میگم

اینم ی سوال جواب تو سایت نظام وظیفه بودش
      آيا به مشمولاني كه به صورت داوطلب آزاد تحصيل مي كنند معافيت تحصيلي تعلق مي گيرد؟
      خير اينگونه مشمولان حق استفاده از معافيت تحصيلي را نخواهند داشت وشروع به تحصيل
      داوطلب آزاد به عنوان انصراف از تحصيل تلقي مي گردد.

اینم آدرس صفحه ی معافیت تحصیلی و سوالو جواباش تو سایت نظام وظیفه http://vazifeh.police.ir/Portal/Home...2-578db36d1e55
      امیدوارم جواباتونو گرفته باشید
      خدانگهدار
      ویرایش توسط davood : 07 مرداد 1392 در ساعت 13:01

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من یه مشکل دارم لطفا هر کی میدونه یه راهنماییمون بکنه
      من شهریور امسال ( یعنی 2ماه دیگه ) دانش آموز بصورت حضوری و روزانه نمیمونم. دو درس پیش دانشگاهی هم هنوز امتحان ندادم تا اینکه تکلیفم روشن بشه. چه این شهریور امتحان بدم چه ندم، فارغ التحصیل میشم.
      حالا یه برگه معافیت از تحصیل تو مدرسه میدن که باید ببرمش پلیس +10 ثبتش کنه. اولای تابستون رفتم مدرسه برگه رو گرفتم بردمش +10.
      اما اونا گفتن که تا مهر سیستم تعطیله و ثبتش نمیکنیم.
      منم مهر دیگه دانش آموز نیستم تا دوباره برم مدرسه و یه فرم دیگه ببرم پلیس +10 چون شهریور فارغ التحصیل شدم.
      حالا من چه گلی به سرم بگیرم واسه این برگه معافیت تحصیلی؟ مهر باید برم کجا اونو بگیرم؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه مشکل دارم لطفا هر کی میدونه یه راهنماییمون بکنه
      من شهریور امسال ( یعنی 2ماه دیگه ) دانش آموز بصورت حضوری و روزانه نمیمونم. دو درس پیش دانشگاهی هم هنوز امتحان ندادم تا اینکه تکلیفم روشن بشه. چه این شهریور امتحان بدم چه ندم، فارغ التحصیل میشم.
      حالا یه برگه معافیت از تحصیل تو مدرسه میدن که باید ببرمش پلیس +10 ثبتش کنه. اولای تابستون رفتم مدرسه برگه رو گرفتم بردمش +10.
      اما اونا گفتن که تا مهر سیستم تعطیله و ثبتش نمیکنیم.
      منم مهر دیگه دانش آموز نیستم تا دوباره برم مدرسه و یه فرم دیگه ببرم پلیس +10 چون شهریور فارغ التحصیل شدم.
      حالا من چه گلی به سرم بگیرم واسه این برگه معافیت تحصیلی؟ مهر باید برم کجا اونو بگیرم؟
      اگه شما این دوتا درس رو تموم نکنی و امتحان ندی چطور فارغ التحصیل میشی ؟؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      اگه شما این دوتا درس رو تموم نکنی و امتحان ندی چطور فارغ التحصیل میشی ؟؟
      تو این مدرسه ای که الان هستم رفتم پرسیدم اینو بهم گفتن
      گفتن چه امتحان بدی چه امتحان ندی، بصورت حضوری و روزانه نمیمونی و باید از این مدرسه بری
      حالا من مهر اون برگه رو از کجا بگیرم؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو این مدرسه ای که الان هستم رفتم پرسیدم اینو بهم گفتن
      گفتن چه امتحان بدی چه امتحان ندی، بصورت حضوری و روزانه نمیمونی و باید از این مدرسه بری
      حالا من مهر اون برگه رو از کجا بگیرم؟
      بله شما به صورت روزانه نمیتونین دیگه تحصیل کنین باید برین بزرگسال. منتهی دلیلی نداره نتونین حضوری تحصیل کنین. شما اواخر شهریور برین غیرانتفایی بزرگسال و واحدها رو برای دی ماه بردارین. فکر نمیکنم کارهای پلیس +10 اجباری باشه. شما خلاصه وضعیت سال چهارم + مدارک سال سوم رو از مدرسه بگیری مهر میتونی بری یه مدرسه غیرانتفایی یا دولتی بزرگسال و ثبت نام کنی و دی ماه امتحان بدی برگه دیگه ای لازم نیست

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      بله شما به صورت روزانه نمیتونین دیگه تحصیل کنین باید برین بزرگسال. منتهی دلیلی نداره نتونین حضوری تحصیل کنین. شما اواخر شهریور برین غیرانتفایی بزرگسال و واحدها رو برای دی ماه بردارین. فکر نمیکنم کارهای پلیس +10 اجباری باشه. شما خلاصه وضعیت سال چهارم + مدارک سال سوم رو از مدرسه بگیری مهر میتونی بری یه مدرسه غیرانتفایی یا دولتی بزرگسال و ثبت نام کنی و دی ماه امتحان بدی برگه دیگه ای لازم نیست
      سپاس داداش
      آخه من بعضی از دوستام این برگه رو برده بودن پلیس +10 ثبتش کرده بودن.
      ولی شانس من وقتی رفتم گفتن سیستم تعطیله
      گفتم شاید اینجوری باشه که چون اونا بردن حتما باید منم ببرم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سپاس داداش
      آخه من بعضی از دوستام این برگه رو برده بودن پلیس +10 ثبتش کرده بودن.
      ولی شانس من وقتی رفتم گفتن سیستم تعطیله
      گفتم شاید اینجوری باشه که چون اونا بردن حتما باید منم ببرم
      نه شما لازم نیست ببرینش. فعلا برین بپرسین ببینین بزرگسال ها برای شهریور ثبت نامشون مهلتش تموم شده یا نه اگه تموم شده باشه باید بمونین برای مهر.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن