خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ارتباط بین دبیران و مناطق! ، تاثیر دبیر و کلاس خصوصی!؟

معلمای منطقه ها با هم از نظر درسی که تدریس میشه فرق دارن؟؟؟اخه بعضیا میگن بدون معلم نمیشه خوند و اینا....مخصوصا بچه های منطقه 1 که میگن حتما باید کلاس کنکور رفت
      ویرایش توسط Tia : 18 خرداد 1396 در ساعت 22:43 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir sezar نمایش پست ها
      معلمای منطقه ها با هم از نظر درسی که تدریس میشه فرق دارن؟؟؟اخه بعضیا میگن بدون معلم نمیشه خوند و اینا....مخصوصا بچه های منطقه 1 که میگن حتما باید کلاس کنکور رفت
      این که حتما باید کلاس کنکور رفت مزخرف هست....
      ادم کتاب درسی رو بخونه و یه کتاب تست خوب داشته باشه بهتر از کلاس و dvd هست.
      اگر از کتاب متوجه نشدی اون وقت به فکر کلاس باش.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ....درضمن ...میشه بگین شکل و شمایل تدریس معلمای خصوصیتون چجوریه؟؟حالی میشین سر کلاس؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من منطقه دو هستم فک کنم فرق بین منطقه ها ک 100% هست و هر منطقه ای دبیر خوبو بد داره
      داشتن معلم روند یادگیری رو تسریع میکنه با داشتن معلم بهتر میشه درسو فهمید خود من بدون معلم نمیتونم درس اختصاصی بخونم باید دبیر ی دور بگه اون مبحثو
      کلاس کنکور بعضی درسا ک خیلی ضعیفی خوبه من خودم زیست کلاس رفتم همش 90-100 میزنم خیلیم راضیم ک کلاس رفتم :/
      بعضیا میرن کلاس پا ب پای استاد نمیخونن یا ی استاد بد انتخاب میکنن

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من منطقه 1 ام و اهل تبریز و تو نمونه میخونم امسال که سوم بودم سه تا کلاس بیرون رفتم هیچ کدوم چیز بیش تری از کتابای کمک اموزشی نمیگن و کلاس رفتن بیهودست سال بعد فقط زیست کلا س میرم و بقیه رو خودم از رو کتابای کمک اموزشی میخونم معلم های مدرسمون هم زیاد جالب نیستن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن