خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منبع فیزیک پیش

سلام...ببخشید سریع عضو شدم تاپیک زدم شاید درست نباشه....ولی نههایی داره تموم میشه و کلاس خصوصی نمیرم شاید مدرسه هم نرم یعنی خودم تو تابستون قراره بخونم....بین چندتا منبع موندم...فقط درسنامه مهمه!!!کامل باشه ...مبتکران یا دریافت یا فار ...نظر خودم رو فاره حالا نمیدونم..ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام فکر کنم مبتکران
      خیلی سبزم درسنامه هاش خوبه اما در هر صورت برو کتاب فروشی همه رو ببین هر کدوم بهتر بود اونو بگیر

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی سبزو میخونم ولی میخوام کنارش یه درسنامه دیگه هم باشه که دیگه به مشکل برنخورم ....خیلی سبز درسنامه حوبی دارخ یادریافت؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مبتکران و دریافت آموزش خوبی دارن
      فیزیک پیش یک سیر تا پیاز گاج هم برای خودآموزی خوبه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فار رو دیدین؟تو اینترنت فصل کار رو دیدم به نظر جالب میومد

6. Top | #6
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir sezar نمایش پست ها
      سلام...ببخشید سریع عضو شدم تاپیک زدم شاید درست نباشه....ولی نههایی داره تموم میشه و کلاس خصوصی نمیرم شاید مدرسه هم نرم یعنی خودم تو تابستون قراره بخونم....بین چندتا منبع موندم...فقط درسنامه مهمه!!!کامل باشه ...مبتکران یا دریافت یا فار ...نظر خودم رو فاره حالا نمیدونم..ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
      مبتکران!ولی اون دوتا رو دقیق ندیدم نظر نمیدونم اما خودم از مبتکران راضی بودم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      درسنامه مبتکران به تنهایی چیز خاصی نداره، شاید مطالب رو بهتر بیان کرده باشه اما خیلی خلاصه‌ست.
      خیلی سبز پیشش رو نداشتم ولی درسنامه پایش خیلی مفید بود با خوندش به تنهایی و بدون تست میشد تستای 95-94 رو درجا زد.
      شما هم اگه خیلی سبز رو خریدی دیگه مبتکران رو لازم ندارید، هرجا هم دقیق نفهمیدین فیلم‌های آلا مفت و مجانی هست.

You Brilliant Bas*tard

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TheBadCat نمایش پست ها
      درسنامه مبتکران به تنهایی چیز خاصی نداره، شاید مطالب رو بهتر بیان کرده باشه اما خیلی خلاصه‌ست.
      خیلی سبز پیشش رو نداشتم ولی درسنامه پایش خیلی مفید بود با خوندش به تنهایی و بدون تست میشد تستای 95-94 رو درجا زد.
      شما هم اگه خیلی سبز رو خریدی دیگه مبتکران رو لازم ندارید، هرجا هم دقیق نفهمیدین فیلم‌های آلا مفت و مجانی هست.
      تا حالا نشنیده بودم؟خوبن؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir sezar نمایش پست ها
      تا حالا نشنیده بودم؟خوبن؟
      sanatisharif.ir
      تدریس دبیرای دبیرستان صنعتی شریفه
      از دبیرای ما که خیلی بهتر بودن

You Brilliant Bas*tard

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اپ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن