خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پست ها رو خوندم یه لحظه از دنیا زده شدم
      پزشکی سخته ولی نه در این حد وحتناک.اره شاید تو کشیک ها و تو امتحان هایی که هست سختیش بصورت وحشتناک میره بالا ولی نه همیشه.زمان های دیگه هم میشه با مدیریت دقیق زمان به همه چی رسید
      بقول @ در مورد ازدواج هم دوستامون خودشون نمیخوان ازدواج کنند وگرنه میتونن از همون عمومی با یه پایه درامد خوب شروع کنند.پسرها که نمی خوان مشغولیت ها ،توجه های برخی از دختر ها رو از دست بدن و به نوعی پایه لا س زدنش بر قرار باشه (شرمنده رک گفتم )دخترا هم که اکثر فکر میکنند پزشک شدن فقط باید خود پسر بیل گیتس یا کسی در این سطح مالی بگیرتشون و به طرز غیر منطقی همه رو پایین می بینن (به اکثرا و برخی دقت کنید)
      که اینطور شد که طرح رینگ استریت وارد نظام سلامت شد : ))
      در مورد زدن از تفریح و غیره هم حرفی ندارم فقط به پیچ این چنتا عزیزمون برید و خودتون با گوشه از زندگیشون اشنا بشید
      https://www.instagram.com/omid_ebrahimi_bp/
      https://www.instagram.com/soroush_mohammadi/
      https://www.instagram.com/shervinnazemi/
      https://www.instagram.com/dj.dr.kermani1amin/
      https://www.instagram.com/good.doctors/

در کل بازم میگم پزشکی سختی هاش تو برهه های زمانی خاص وحشتناکه نه همیشه و بقیه اش رو میشه با مدیریت زمان گذروند البته برا گذر از اون برهه های زمانی علاقه لازمه : ))
      ویرایش توسط attila : 15 تیر 1396 در ساعت 21:12

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      پست ها رو خوندم یه لحظه از دنیا زده شدم
      پزشکی سخته ولی نه در این حد وحتناک.اره شاید تو کشیک ها و تو امتحان هایی که هست سختیش بصورت وحشتناک میره بالا ولی نه همیشه.زمان های دیگه هم میشه با مدیریت دقیق زمان به همه چی رسید
      بقول @ در مورد ازدواج هم دوستامون خودشون نمیخوان ازدواج کنند وگرنه میتونن از همون عمومی با یه پایه درامد خوب شروع کنند.پسرها که نمی خوان مشغولیت ها ،توجه های برخی از دختر ها رو از دست بدن و به نوعی پایه لا س زدنش بر قرار باشه (شرمنده رک گفتم )دخترا هم که اکثر فکر میکنند پزشک شدن فقط باید خود پسر بیل گیتس یا کسی در این سطح مالی بگیرتشون و به طرز غیر منطقی همه رو پایین می بینن (به اکثرا و برخی دقت کنید)
      که اینطور شد که طرح رینگ استریت وارد نظام سلامت شد : ))
      در مورد زدن از تفریح و غیره هم حرفی ندارم فقط به پیچ این چنتا عزیزمون برید و خودتون با گوشه از زندگیشون اشنا بشید
      https://www.instagram.com/omid_ebrahimi_bp/
      https://www.instagram.com/soroush_mohammadi/
      https://www.instagram.com/shervinnazemi/
      https://www.instagram.com/dj.dr.kermani1amin/
      https://www.instagram.com/good.doctors/

در کل بازم میگم پزشکی سختی هاش تو برهه های زمانی خاص وحشتناکه نه همیشه و بقیه اش رو میشه با مدیریت زمان گذروند البته برا گذر از اون برهه های زمانی علاقه لازمه : ))
      عاشق پیامتم خیلی خوب مینویسی ایول😁

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز قصه یکم بزرگتر از این حرف هاست...هوووم بذار اینطوری بگم...
      به شخصه کسیو میشناسم که سال ششم پزشکس تهران انصراف داده یا پندین فرد که بعد از دکترای عمومی رفتن یه رشته دیگه خوندن اصلا
      ببین شاید درباره سایر رشته ها بحث درامد و اینا مطرح باشه اما تو پزشکی به هزار و یک علت حرف اول رو باید علاقه قلبی به خود پزشکی بزنه...
      بحث درامد خیلی پیچیده س.... اما سختی پزشکی و درس خوندنش عملا تموم نشدنیه....اما هیچ دلیلی نداره از زندگیت بزنی اتفاقا میتونی خیلی بهتر زندگی کنی و لذت ببری از زندگیت و اگه درستم به موقعش بخونی تداخلی ایجاد نمیکنه
      زمانی که پزشکی پزشکی بود خیلی وقته گذشته الان اون سختیه زمان شاه و یا ئهه شصتو نداره
      فقط سخته واردش شی
      اینو قول میدم بهت...
      دوست من ازدواج کرده بود پزشکی قبول شد و بعد علوم پایه بچه شو دنیا اورد و جز بهترین دانشجو های ورودی خودش بود... خیلی هم می رسید زندگی کنه فقط این وسط همسرش واقعا حامیش بود و همراهش ..
      خودشم بچه میخواست نه همسرش
      میبینی؟از زندگیش زده نشد .. برای یه خانم با توجه به نقشی که براش توی جامعه تعریف شده به تبع سخت تره نسبت به خب یه مرد اما کسی که پزشکیو انتخاب میکنه هم قرار نیس مث یه خانم خونه دار یا با ی شغل سبکتر هم بیرون خونه کار کنه و هم داخل خونه ...
      وقتی وارد دانشگاه بشید با ی خیال راحت فقط میرید جلو و باور کنید سختیش همین کنکوره...
      همگی موفق باشید دنبال غلاقتون برید
      باعلاقه درامدم میاد
      قول
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      حتی اگه امسال نتونم به اونی که ارزوشو دارم برسم تهش میدونم تا هستی نباید از ارزوم دست بکشم
      حتما یه دلیلی داشته که این ارزو تو من هست...این هدف...
      مطمعنم پشتمو خالی نمیکنی...
      محکم محکم دستمو بگیر خدا...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alfredo نمایش پست ها
      دوستانی اومدن جواب دادن که نه هنوز دانشگاه رفتن نه پزشکی دیدن و نه چیز دیگه و صرفا بر اساس چند پرسش و تفکرات خودشون جواب میدن.
      ببینید اولا دوران کنکور و مطالب کنکور و حجم کنکور بسیار کمتر از پزشکیه.وارد پزشکی که بشین مطالب کمتر نیست.سختی کمتر نیست.قیف بر عکس نیست.دوران علوم پایه دروس سبک تره از بقیه 7 سال.از ترم یک به سمت ترم پنج ( که الان علوم پایه داره 3 ترمه میشه ) دروس سخت میشه تا به علوم پایه میرسید.علوم پایه رو رد میکنین وارد فیزیوپات میشید.حجم دروس و سختی دروس بیشتر میشه.سخت تر میشه.کمتر از علوم پایه وقت دارید.جز تو منطقه امایشی 4 تابستون ندارین دیگه.کورس ها پشت هم امتحانه.2 هفته برای مثال گوارش و امتحان.2 هفته ریه و امتحان.4 هفته قلب و امتحان.وارد استاجری که میشید سختی و کاراتون بیشتر میشه.حجم مطالب و درس ها و کلاس ها و امتحانا به حدی بالا میره که واقعا وقت تفریح و حتی فقلم دیدن نخواهید داشت.پس اینو بدونین اگه الان رفتین از رفیقتون پرسیدین گفت نه بابا راحته بدونین تازه اولای تحصیلشه.سال اول و دومه که وقت هست.میشه بیرون رفت میشه درس نخوند میشه شب امتحانی بود..دوران بالا رفتن و رسیدن به استاجری به بعد و بعضا از فیزیوپات دیگه وقت داشتن خیلی کم میشه
      سلام ...

فرمودين كه علوم پايه ميخواد سه ترم بشه ... ؟؟؟
      يعني يك سال از طول دوره ي پزشكي كم مي شه ؟‌
      از كي و چه تاريخي دقيقا اين اتفاق قراره كه بيفته ؟‌

5. Top | #65
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم شنیدم پزشکی کوتاهتر میشه
      به خوبی ات چنگ بزن

6. Top | #66
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alfredo نمایش پست ها
      دوستانی اومدن جواب دادن که نه هنوز دانشگاه رفتن نه پزشکی دیدن و نه چیز دیگه و صرفا بر اساس چند پرسش و تفکرات خودشون جواب میدن.
      ببینید اولا دوران کنکور و مطالب کنکور و حجم کنکور بسیار کمتر از پزشکیه.وارد پزشکی که بشین مطالب کمتر نیست.سختی کمتر نیست.قیف بر عکس نیست.دوران علوم پایه دروس سبک تره از بقیه 7 سال.از ترم یک به سمت ترم پنج ( که الان علوم پایه داره 3 ترمه میشه ) دروس سخت میشه تا به علوم پایه میرسید.علوم پایه رو رد میکنین وارد فیزیوپات میشید.حجم دروس و سختی دروس بیشتر میشه.سخت تر میشه.کمتر از علوم پایه وقت دارید.جز تو منطقه امایشی 4 تابستون ندارین دیگه.کورس ها پشت هم امتحانه.2 هفته برای مثال گوارش و امتحان.2 هفته ریه و امتحان.4 هفته قلب و امتحان.وارد استاجری که میشید سختی و کاراتون بیشتر میشه.حجم مطالب و درس ها و کلاس ها و امتحانا به حدی بالا میره که واقعا وقت تفریح و حتی فقلم دیدن نخواهید داشت.پس اینو بدونین اگه الان رفتین از رفیقتون پرسیدین گفت نه بابا راحته بدونین تازه اولای تحصیلشه.سال اول و دومه که وقت هست.میشه بیرون رفت میشه درس نخوند میشه شب امتحانی بود..دوران بالا رفتن و رسیدن به استاجری به بعد و بعضا از فیزیوپات دیگه وقت داشتن خیلی کم میشه
      به به جناب آلفردو عزیز رتبه 3 قطب علوم پایه
      چطوری مافیا جان؟؟
      سرخط خبرها
      معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت که تا چند سال آینده با کمبود نیروی کار فنی مواجه خواهیم شد و مجبور به وارد کردن نیروی کار از کشورهای دیگر هستیم.
      البته و هزار البته به این معنا نیست که کسی دنبال استعداد و علاقش نره ولی اگر در این مسیر صرفا دنبال نام و نان هستید بدانید که بیراهه می روید

7. Top | #67
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      منم شنیدم پزشکی کوتاهتر میشه
      البته با کسب رخصت از محضر جناب آلفردو عزیز یه ترم از علوم پایه کاسته میشه و در مجموع یه ترم از کل دوره

8. Top | #68
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله دوست من که پزشکی همدان میخونه گفت که قراره یک سال پزشکی کمتر بشه...
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

9. Top | #69
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من لیسانس دارم خب از دانشگاه ملی
      میخوام ببینم با معادلسازی دروس عمومی
      و کوتاهتر شدن دوره
      امکانش هست 5 سال و نیمه پزشکی بخونم
      به خوبی ات چنگ بزن

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      من لیسانس دارم خب از دانشگاه ملی
      میخوام ببینم با معادلسازی دروس عمومی
      و کوتاهتر شدن دوره
      امکانش هست 5 سال و نیمه پزشکی بخونم
      نه دوست عزیز
      تو حدود نیمی از دانشگاه ها 15 ترمه است پزشکی که با احتساب یه ترم کم شدن میشه 14 ترم.
      با تطبیق دادن عملا کار شما راحت میشه ولی یه ترم جلو نمی افتی چون همه درسا پیش نیاز دارن و شما نمیتونی تا بیوشیمی رو نگذروندی تغذیه برداری.
      یه سری از دانشگاه ها هم که شیوه نوینه همین طوری علوم پایشون 4 ترمه و اگه بخوان چیزی ازش بزنن باید فاتحه علوم پایه و سطح علمی دانشجو رو خوند چون درسته که متاسفانه دید خوبی نسبت به علوم پایه در ایران وجود نداره ولی واقعا بیس و پایه مباحث بالینیه
      بعدش هم شما بیشتر از این که دنبال این که زودتر تموم کنی دنبال یاد گرفتن و به روز بودن و کار یاد گرفتن باش یه پزشک موفق کسیه که ریز به ریز اطلاعات موجود در رفرنس ها و کار عملی رو بلد باشه

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      در سخت بودنش شکی نیست ...ولی وقتی پای علاقه وسط باشه ... سختیش برات معنا نداره !
      باید واقعا درک کنی چی میگم
      اگه آسون بود که همه میرسیدن بهش .. اصولا مردم عادی که دوس دارن بچه هاشون پزشکی قبول شن فقط ظاهر پزشکو میبینن ولی نمیدونن پشت همین تریپ دکتری چه سختی هایی که نگذشته!

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر کی فک میکنه پزشکی سخته یه نگاه به کتاب ریاضیات مهندسی بندازه

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیه که سخت نباشه
      کلن این که فلان رشته سخته اون یکی نیست یه بحث فوق العاده مسخره ایه
      همشون سختن
      فقط باید به خودت نیگا کنی
      به قول یک بنده خدا شغلی خوبه که اگه بهت پول هم ندن بازهم تمایل به انجامش داشته باشی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن