خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohi20 نمایش پست ها
      ینی برای 96 دارید شرکت میکنید ؟ نمیدونم بخدا..هرکسی یه چی میگه
      گیجم کردن�������������� ����
      هیچ چی لازم نیست
      کافیه کنکور تجربی ثبت نام کنید
      همین که دیپلم نظری دارید کافیه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.salehi نمایش پست ها
      هیچ مشکلی نیس منم دیپلم ریاضی دارم ولی تجربی شرکت میکنم

خب یه موضوعی هم هست
      اوح 25 درصد تاثیر معدل رو باید چیکار کرد ؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      تا جایی که می دونم مشکلی نیست .
      فقط دیپلم میخواد .
      بازم بپرسین
      ممنون

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

با هر دیپلمی میتونید کنکور گروه ازمایشی دیگه شرکت کنید مشکلی نیست
      اره میشه شرکت کنم
      اما امروز رفتم سوال کردم بهم گفتن اگه امتحاناتو ندم 25 درصد تاثیر معدلو از دست میدم
      این 25 درصد فقط برای امتحانات نهایی درسته ؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      بله برا امسال
      فقط باید بری ثبتنام کنی-__- : ))
      ممنونم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      هیچ چی لازم نیست
      کافیه کنکور تجربی ثبت نام کنید
      همین که دیپلم نظری دارید کافیه
      آره اما گفتن اگه 25 درصد تاثیر معدل رو بخوام باید امتحانات نهایی شرکت کنم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب یه موضوعی هم هست
      اوح 25 درصد تاثیر معدل رو باید چیکار کرد ؟
      احتمال زیاد 97 هم تاثیر معدل مثبت هست پس یعنی معدل کشکه
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم مکن...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا ؟ ینی چی تاثیر معدل مثبته ؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آره اما گفتن اگه 25 درصد تاثیر معدل رو بخوام باید امتحانات نهایی شرکت کنم
      ضرایب تعدیلی دارن دیگه
      مثلا چون زیست نداری هرچند درصد تو کنکور بزنی کلش رو برات حساب میکنن درصورتی که اگر نمره داشتی 25%تراز نمره + 75%تراز حاصل از درصدت میکردن برات
      برا بقیه درسها هم ی ضریب پایین تر لحاظ میکنند مثلا برا ریاضی که جدولش رو تو دفترچه شماره یک کنکور میتونی ببینی
      به نظر خودم این که فقط درصد کنکور دخیل باشه بهتره چون فشردگی نمرات بالاتره البته بسته به این که درصدات چجوری باشه برا من که نمره خیلی ضرر کرد اقلا 400 450 رتبه بدتر شدم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دیدتون به تاثیر مثبت درست نیست
      شما گرفتی 19.5
      دوستت شده 20
      هر دو زدید 60درصد
      اگر این نمرات بر فرض بتونه بر این درصد تاثیر مثبت بگذاره دوستتون از شما جلوتر خواهد افتاد
      پس آن چنان هم کشک نیست ولی از تاثیر مستقیم تاثیر کمتری داره

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضرایب تعدیلی دارن دیگه
      مثلا چون زیست نداری هرچند درصد تو کنکور بزنی کلش رو برات حساب میکنن درصورتی که اگر نمره داشتی 25%تراز نمره + 75%تراز حاصل از درصدت میکردن برات
      برا بقیه درسها هم ی ضریب پایین تر لحاظ میکنند مثلا برا ریاضی که جدولش رو تو دفترچه شماره یک کنکور میتونی ببینی
      به نظر خودم این که فقط درصد کنکور دخیل باشه بهتره چون فشردگی نمرات بالاتره البته بسته به این که درصدات چجوری باشه برا من که نمره خیلی ضرر کرد اقلا 400 450 رتبه بدتر شدم
      پس میشه گفت اگه این نمره خوب باشه میتونه کمکم کنه ؟ ینی اگه قرار باشه کمتر باشم هموح نباشه بهتره ؟ خب بعد منکه مثلا زیست توی دبیرستان پاس نکردم اگه مثلا پزشکی قبول شم ممکنه برام دردسرساز بشه ؟ بگن مثلا تو این دروس رو پاس نکردی و حق انتخاب رشته ی پزشکی رو نداری؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      پس میشه گفت اگه این نمره خوب باشه میتونه کمکم کنه ؟ ینی اگه قرار باشه کمتر باشم هموح نباشه بهتره ؟ خب بعد منکه مثلا زیست توی دبیرستان پاس نکردم اگه مثلا پزشکی قبول شم ممکنه برام دردسرساز بشه ؟ بگن مثلا تو این دروس رو پاس نکردی و حق انتخاب رشته ی پزشکی رو نداری؟
      ببین
      این که نمره بتونه کمک بکنه یا نه بستگی به تراکم نمرات شرکت کنندگان و سختی سوالات کنکور و درصدی که کسب کردی داره اگر تاثیر مثبت باشه داشتن نمره در هر حال بد نیست ولی اگر تاثیر مستقیم بود اصلا نمیشه پیش بینی کرد و به شرایط بسته است
      فرض کن زدی 85
      نمره ات 19 شده
      اینا رو تراز میکنن تراز نمره ات میشه 7000چون خیلی ها نمره بالایی داشتند تراز بالایی نمیده که 25% اون میشه 1750
      از اون طرف چون درس سخت بوده همه پایین زدن و تو بالا زدی تراز بالایی کسب کردی تراز درصدت شده 11000 که 75% اون خواهد شد 8250
      حالا اگر نمره نداشتی برات همون 11000 منظور میشد کما این که اگر تاثیر مثبت باشه باز 1000 برات منظور میشه ولی اگر تاثیر مستقیم باشه اون 25درصد با اون 75 درصد جمع میشه 10000 یعنی تراز کل اون درست رو 1000 نمره کاهش میده و چون رتبه بندی بر اساس تراز هست رتبه ات بدتر میشه
      این که نمره داشته باشی یا نداشته باشی و ... چطور میشه مالتی فکتوریال هست و بسته به شرایط که ی حالتش رو توضیح ادم بقیه روخودت استنباط کن که مثلا میتونه به نفعت هم باشه اگر مثلا درصدت پایین بود یا درس آسون بود همه بالا زده باشن و...

+ نه مشکلی نیست خیلی ها با دیپلم غیر تجربی کمکور دادن و میدن و پزشکی هم قبول میشن و مشکلی هم پیش نمیاد تنها مشکل اینه چون پایه زیست شناسی از قبل ندارن تو برخی درسها سخت تفهیم میشن

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دیدتون به تاثیر مثبت درست نیست
      شما گرفتی 19.5
      دوستت شده 20
      هر دو زدید 60درصد
      اگر این نمرات بر فرض بتونه بر این درصد تاثیر مثبت بگذاره دوستتون از شما جلوتر خواهد افتاد
      پس آن چنان هم کشک نیست ولی از تاثیر مستقیم تاثیر کمتری داره
      برو کارنامه های کنکور رو نگاه کن ببین اونایی که معدل 20 داشتن و درصد 50 به بالا زدن برای همشون نوشته فاقد تاثیر مثبت پس در نتیجه معدل کشکه اونی که 10 گرفته با اونی که 20 گرفته هیچ فرقی ندارن اینم بگم برای درصد های بالای 50 منظورمه
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم مکن...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میتونی نگران نباش بعضیا قانون بلد نیستن چرت میگن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین
      این که نمره بتونه کمک بکنه یا نه بستگی به تراکم نمرات شرکت کنندگان و سختی سوالات کنکور و درصدی که کسب کردی داره اگر تاثیر مثبت باشه داشتن نمره در هر حال بد نیست ولی اگر تاثیر مستقیم بود اصلا نمیشه پیش بینی کرد و به شرایط بسته است
      فرض کن زدی 85
      نمره ات 19 شده
      اینا رو تراز میکنن تراز نمره ات میشه 7000چون خیلی ها نمره بالایی داشتند تراز بالایی نمیده که 25% اون میشه 1750
      از اون طرف چون درس سخت بوده همه پایین زدن و تو بالا زدی تراز بالایی کسب کردی تراز درصدت شده 11000 که 75% اون خواهد شد 8250
      حالا اگر نمره نداشتی برات همون 11000 منظور میشد کما این که اگر تاثیر مثبت باشه باز 1000 برات منظور میشه ولی اگر تاثیر مستقیم باشه اون 25درصد با اون 75 درصد جمع میشه 10000 یعنی تراز کل اون درست رو 1000 نمره کاهش میده و چون رتبه بندی بر اساس تراز هست رتبه ات بدتر میشه
      این که نمره داشته باشی یا نداشته باشی و ... چطور میشه مالتی فکتوریال هست و بسته به شرایط که ی حالتش رو توضیح ادم بقیه روخودت استنباط کن که مثلا میتونه به نفعت هم باشه اگر مثلا درصدت پایین بود یا درس آسون بود همه بالا زده باشن و...

+ نه مشکلی نیست خیلی ها با دیپلم غیر تجربی کمکور دادن و میدن و پزشکی هم قبول میشن و مشکلی هم پیش نمیاد تنها مشکل اینه چون پایه زیست شناسی از قبل ندارن تو برخی درسها سخت تفهیم میشن
      ممنونم از توضیحات دقیق و مفیدتون 🙏🙏🙏 به همین خاطر که ضعف نداشته باشم میخوام از اول تیر برم کلاس کنکور و امیدوارم بتونم با بقیه رقابت کنم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن