خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

نحوه جمع بندی زیست شناسی در ماه آخر ...

کاربرای عزیز - دوستان گل

اونایی که فارغ التحصیلن یا روشی کارآمد واسه جمع بندی کردن زیست بلدن بگن تا من و بقیه هم استفاده کنیم ....

31 روز تا کنکور

m.a
      I will live in my dream soon

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.arbaghaei نمایش پست ها
      کاربرای عزیز - دوستان گل

اونایی که فارغ التحصیلن یا روشی کارآمد واسه جمع بندی کردن زیست بلدن بگن تا من و بقیه هم استفاده کنیم ....

31 روز تا کنکور

m.a
      کسی نیس؟
      I will live in my dream soon

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تست کنکور بعدش بررسی بعدش خوندن فصلایی ک سوالاشو اشتباه زدی بعدش نکات سوالایی ک درست زدی و آخرم فصلایی که سوالاشو نزدی رو بخون... من توو سه روز یه بار یه روز از اون سه روزو میزارم روو زیست... علاوه بر اون زیستو باید هر روز حداقل یه ساعت خوند...
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.arbaghaei نمایش پست ها
      کسی نیس؟
      بالا
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کتاب درسی + تستای کنکور از دور دنیا + زیست آزمون خیلی سبز! + بررسی غلط غلوطای خودت !
      ...................
      همین الان هم باز به یه نکته از زیست رسیدم که چند بار خونده بودمش ...... که یه جور ابهام هستش (بیشتر بین خیلی سبز! و IQ) ... سر اینکه نحوه شرفیابی گامت نر در گیاهان (به شکلی کلی و همگانی) به سمت گامت ماده (من باب منت و خاهش و تمنا واسه لقاح! و بعد ناز و غر و غمزه های گامت ماده) ..... با حرکت تاکتیکی و سازودهل هستش یا اینکه نه ! زرتی میپره بغلشو عروسی عروسی عروسی عروسی ..... ! :: تست 173 فصل سوم زیست دوم خیلی سبز!
      ویرایش توسط ZAPATA : 18 خرداد 1396 در ساعت 10:51

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینم درباره نکته بگم بدک نیست :
      ++ IQ .... از نظر علمی (بنا بر رفرنسی که دیدم !) ........ میشه گفت درست میگه و حرکت تاکتیکی نیست ! :: یعنی واسه همه گیاهان تاکتیکی نیست ! (اصل بحث سر همین استفاده از قید همه است !)
      ++ خیلی سبز! ..... از چیزی که کتاب درسی گفته استدلال داره ........ که حرکت تاکتیکی شامل همه گیاهان میشه ! :: بر اساس اونچه که تو فصل سیستم اسکلتی ماهیچه ای درباره حرکت تاکتیکی گیاهان گفته شده !
      .............
      حال دیگه قضاوت با خودتون ....... !

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      اینم درباره نکته بگم بدک نیست :
      ++ IQ .... از نظر علمی (بنا بر رفرنسی که دیدم !) ........ میشه گفت درست میگه و حرکت تاکتیکی نیست ! :: یعنی واسه همه گیاهان تاکتیکی نیست ! (اصل بحث سر همین استفاده از قید همه است !)
      ++ خیلی سبز! ..... از چیزی که کتاب درسی گفته استدلال داره ........ که حرکت تاکتیکی شامل همه گیاهان میشه ! :: بر اساس اونچه که تو فصل سیستم اسکلتی ماهیچه ای درباره حرکت تاکتیکی گیاهان گفته شده !
      .............
      حال دیگه قضاوت با خودتون ....... !
      سلام زاپاتا
      ی تیتر تو کتاب سوم هس فک کنم نوشته تولید مثل گیاهان بدون دانه،تونجا حرکت تاکتیکی رو گفته اما در کنار آب سطحی
      چن صفحه بعد واس گیاهان دانه دار نوشته به آب سطحی نیازی ندارند و از طریق گرده افشانی به عروس خانوم !!! میرسن
      طرق مختلف گرده افشانی رو هم چن صفحه بعد نوشته
      خودش جمله های خودش و تصحیح کرده یعنی
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      سلام زاپاتا
      ی تیتر تو کتاب سوم هس فک کنم نوشته تولید مثل گیاهان بدون دانه،تونجا حرکت تاکتیکی رو گفته اما در کنار آب سطحی
      چن صفحه بعد واس گیاهان دانه دار نوشته به آب سطحی نیازی ندارند و از طریق گرده افشانی به عروس خانوم !!! میرسن
      طرق مختلف گرده افشانی رو هم چن صفحه بعد نوشته
      خودش جمله های خودش و تصحیح کرده یعنی
      دمت گرم !
      .................
      متوجه یه نکته ظریف شدم .... ! خوشمان آمد !
      .................
      یه جا رضا امیر میگه که به دو جمله کتاب درسی دقت فرمایید :: حال در کل این چند جمله از کتاب درسی باهم ببینید و باهم فکر کنید .... بعدش شاید بهتر به کتاب درسی ایمان بیاورید ... چرا که خداوند مومنین رو دوس دارد ... !
      ...........................
      به نوعی این جملات باهم تناقض رو دارن ..... ولی چون خط کتاب درسی هستش .. هر کدوم داده بشه درسته !

2017-06-08_13-15-56.jpg
      2017-06-08_13-17-29.jpg
      2017-06-08_13-17-58.jpg
      2017-06-08_13-19-11.jpg

2017-06-08_13-20-30.jpg

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن