خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زندگی من (حتما کنکوری ها و پشت کنکوری ها بخوانند)

سلام دوستای گلم
      خوبین؟ خوشین؟
      من زندگی سختی رو تو دو سالی که کنکور داشتم تجربه کردم!! سال اول کنکورم هیچ استاد و مشاور خاصی نداشتم و من تک و تنها مونده بودم با یه عالمه کتاب کنکوری!! من میخوندم اما جواب نمیگرفتم گذشت و گذشت تا رسیدم به آخرای کنکور 94!! هم دپرس بودم و هم ناامید و به قبولی در کنکور 94 هیچ امیدی نداشتم!! کنکور دادم و رتبه ام شد 56 هزار
      نشستم واسه سال دوم ینی برای کنکور 95!! این بار سه درس اختصاصی رو کلاس گرفتم و سال دوم کنکورم واقعا هم غوغا میکردم طوری که فصل نظریه اعداد رو توی آزمونام حدود 70% میزدم و فیزیکم هم خیلی خوب بود طوری که قسمت مدار ها رو ذهنی حل میکردم و اوضاع عمومیام هم بدک نبود!! بگذریم... گذشت و گذشت تا وقتی که نشستم سر جلسه ی کنکور!! سوال ها رو وقتی دیدم خیلی خوشحال بودم چون اکثرا رو راحت حل میکردم!! از جلسه که اومدم بیرون انگار بار سنگینی رو از دوشم برداشتن!! گذشت و رسیدم به قسمت اعلام نتایج!! میگفتم آخ جان الآن رتبه ام راحت 2-3 هزار میشه و دانشگاه نوشیروانی بابل رو شاخمه اما وقتی نتایج اومد رتبه ام شده بود 20 هزار!! منو میگی انگار روم چالش سطل آب و یخ روم اجرا شد اینقد حالم گرفته بود که نگو!! بعدا که پاسخنامه رو دیدم متوجه شدم که تستا رو جا به جا زدم چون 4-5تا رو خالی گذاشته بودم و مثل اینکه از بعد از اونها پر کنم همونا رو پر کردم اما کم اوضام رو به راه شد نه اینکه دانشگاه خوبی قبول شدم نه از این لحاظ که تابستون 95 شروع کردم به یادگیری طراحی سایت در شرکت برادرم و یاد گرفتم بازار کار چه ویژگی هایی داره البته سهام دار شرکت برادرم هم هستم!! در حال حاضر توی دانشگاه جزو 2 نفر اول ورودی ها 95 رشته کامپیوترم و از طرفی با استاد ها خیلی راحتم و با اکثر استادا بگو بخند دارم!! همکلاسیام و هم دانشگاهیام منو به چشم یه آدم موفق میبینن و این واقعا برام لذت بخشه!! تونستم بعد از 7 ماه یادگیری کار اولین پول از شغل مورد علاقم دربیارم و الآن روزی هزار دفعه خدا رو شکر میکنم که رتبه ام خراب شد چون اگه دانشگاهی به غیر از شهر خودم میرفتم از همه چیز منع میشدم چون وقتی برام نمیموند!!
      بچه ها اینا رو گفتم تا بدونین آخرش هرچی که به صلاحتون باشه میشه شاید خودتون نفهمید ولی همونی میشه که خدا میخواد نه بنده ی خدا!! شما فقط تلاشتون رو بکنین و باقیشو بسپارین دست خودش
      روزگار بر شما خوش

ویرایش توسط Majid.V.Z : 13 خرداد 1396 در ساعت 22:39

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid.V.Z نمایش پست ها
      سلام دوستای گلم
      خوبین؟ خوشین؟
      من زندگی سختی رو تو دو سالی که کنکور داشتم تجربه کردم!! سال اول کنکورم هیچ استاد و مشاور خاصی نداشتم و من تک و تنها مونده بودم با یه عالمه کتاب کنکوری!! من میخوندم اما جواب نمیگرفتم گذشت و گذشت تا رسیدم به آخرای کنکور 94!! هم دپرس بودم و هم ناامید و به قبولی در کنکور 94 هیچ امیدی نداشتم!! کنکور دادم و رتبه ام شد 56 هزار
      نشستم واسه سال دوم ینی برای کنکور 95!! این بار سه درس اختصاصی رو کلاس گرفتم و سال دوم کنکورم واقعا هم غوغا میکردم طوری که فصل نظریه اعداد رو توی آزمونام حدود 70% میزدم و فیزیکم هم خیلی خوب بود طوری که قسمت مدار ها رو ذهنی حل میکردم و اوضاع عمومیام هم بدک نبود!! بگذریم... گذشت و گذشت تا وقتی که نشستم سر جلسه ی کنکور!! سوال ها رو وقتی دیدم خیلی خوشحال بودم چون اکثرا رو راحت حل میکردم!! از جلسه که اومدم بیرون انگار بار سنگینی رو از دوشم برداشتن!! گذشت و رسیدم به قسمت اعلام نتایج!! میگفتم آخ جان الآن رتبه ام راحت 2-3 هزار میشه و دانشگاه نوشیروانی بابل رو شاخمه اما وقتی نتایج اومد رتبه ام شده بود 20 هزار!! منو میگی انگار روم چالش سطل آب و یخ روم اجرا شد اینقد حالم گرفته بود که نگو!! اما کم اوضام رو به راه شد نه اینکه دانشگاه خوبی قبول شدم نه از این لحاظ که تابستون 95 شروع کردم به یادگیری طراحی سایت در شرکت برادرم و یاد گرفتم بازار کار چه ویژگی هایی داره البته سهام دار شرکت برادرم هم هستم!! در حال حاضر توی دانشگاه جزو 2 نفر اول ورودی ها 95 رشته کامپیوترم و از طرفی با استاد ها خیلی راحتم و با اکثر استادا بگو بخند دارم!! همکلاسیام و هم دانشگاهیام منو به چشم یه آدم موفق میبینن و این واقعا برام لذت بخشه!! تونستم بعد از 7 ماه یادگیری کار اولین پول از شغل مورد علاقم دربیارم و الآن روزی هزار دفعه خدا رو شکر میکنم که رتبه ام خراب شد چون اگه دانشگاهی به غیر از شهر خودم میرفتم از همه چیز منع میشدم چون وقتی برام نمیموند!!
      بچه ها اینا رو گفتم تا بدونین آخرش هرچی که به صلاحتون باشه میشه شاید خودتون نفهمید ولی همونی میشه که خدا میخواد نه بنده ی خدا!! شما فقط تلاشتون رو بکنین و باقیشو بسپارین دست خودش
      روزگار بر شما خوش
      درود
      کاش منم مث تو میتونستم بعضی چیزارو بپذیرم!

من زندگیمو فقط تو کنکور میدونم ! نمیدونم چرا نمیتونم ب چیز دیگ ای فک کنم

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

درود
      کاش منم مث تو میتونستم بعضی چیزارو بپذیرم!

من زندگیمو فقط تو کنکور میدونم ! نمیدونم چرا نمیتونم ب چیز دیگ ای فک کنم
      باور کن زندگی فقط کنکور نیست!!
      تو حتی اگه شریف یا دانشگاه تهران هم درس بخونی ولی کار بلد نباشی هیچ جا نیازت ندارن اما فقط کافیه کار بلد باشی تا اون سر دنیا هم میخوانِت!!
      خودتی که زندگیتو میسازی و صد البته عملکردت
      باقیشو بسپار دست خودش

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش شما برادرتون نقش اصلی رو ایفا کرده! وگرنه خیلیا نه پشتوانه ای دارن نه پولی نه انگیزه ای نه تشویقی نه کسی که دستشون رو بگیره خودشوننو خالی ز استعداد و توانایی !

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      داداش شما برادرتون نقش اصلی رو ایفا کرده! وگرنه خیلیا نه پشتوانه ای دارن نه پولی نه انگیزه ای نه تشویقی نه کسی که دستشون رو بگیره خودشوننو خالی ز استعداد و توانایی !
      سلام
      قبول دارم حرفتون رو چون اگر برادرم نبود من اوضاعم الآن این نبود اما دقت کنی بیشتر شبیه معامله بود!!
      اوضاع کنکورم که به زندگیم مربوط میشد خراب شد اما بعدش راهی رو انتخاب کردم که اوضاع زندگیم خوب بشه
      از طرفی هم من بودم که انتخاب کردم که پیش برادرم باشم یا راه دیگه ای رو انتخاب کنم!! و اینکه انتخاب آگاهانه ای داشتم!!
      هر کسی باید دور و اطرافش رو ببینه و بعد انتخاب رشته رو به درستی انجام بده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالیهبرای شما ارزوی موفقیت های بیشتر دارم و امیدوارم هر روز ببشتر پیشرفت کنیدمنم بارها تو زندگیم همچین اتفاقایی افتاده که دو سه سال بعد متوجه شدم که علت نرسیدن بهوچیزی که میخواستم چی بوده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نميدونم چرا!
      ناخوداگاه گريه م گرفت
      ايشالا هميشههه موفق باشي
      ما ايم و اين ورطه ي بلا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_mah نمایش پست ها
      عالیهبرای شما ارزوی موفقیت های بیشتر دارم و امیدوارم هر روز ببشتر پیشرفت کنیدمنم بارها تو زندگیم همچین اتفاقایی افتاده که دو سه سال بعد متوجه شدم که علت نرسیدن بهوچیزی که میخواستم چی بوده
      ممنون ممنون
      همچین
      امیدوارم به هرچیزی به صلاحتونه برسین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ninish نمایش پست ها
      نميدونم چرا!
      ناخوداگاه گريه م گرفت
      ايشالا هميشههه موفق باشي
      ما ايم و اين ورطه ي بلا
      ای بابا گریه چـــــرا؟
      قربان شما، همچنین

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستای گلم
      خوبین؟ خوشین؟
      نشستم واسه سال دوم ینی برای کنکور 95!! این بار سه درس اختصاصی رو کلاس گرفتم و سال دوم کنکورم واقعا هم غوغا میکردم طوری که فصل نظریه اعداد رو توی آزمونام حدود 70% میزدم و فیزیکم هم خیلی خوب بود طوری که قسمت مدار ها رو ذهنی حل میکردم و اوضاع عمومیام هم بدک نبود!! بگذریم... گذشت و گذشت تا وقتی که نشستم سر جلسه ی کنکور!! سوال ها رو وقتی دیدم خیلی خوشحال بودم چون اکثرا رو راحت حل میکردم!! از جلسه که اومدم بیرون انگار بار سنگینی رو از دوشم برداشتن!! گذشت و رسیدم به قسمت اعلام نتایج!! میگفتم آخ جان الآن رتبه ام راحت 2-3 هزار میشه و دانشگاه نوشیروانی بابل رو شاخمه اما وقتی نتایج اومد رتبه ام شده بود 20 هزار!! منو میگی انگار روم چالش سطل آب و یخ روم اجرا شد اینقد حالم گرفته بود که نگو!! اما کم اوضام رو به راه شد نه اینکه دانشگاه خوبی قبول شدم نه از این لحاظ که تابستون 95 شروع کردم به یادگیری طراحی سایت در شرکت برادرم و یاد گرفتم بازار کار چه ویژگی هایی داره البته سهام دار شرکت برادرم هم هستم!! در حال حاضر توی دانشگاه جزو 2 نفر اول ورودی ها 95 رشته کامپیوترم و از طرفی با استاد ها خیلی راحتم و با اکثر استادا بگو بخند دارم!! همکلاسیام و هم دانشگاهیام منو به چشم یه آدم موفق میبینن و این واقعا برام لذت بخشه!! تونستم بعد از 7 ماه یادگیری کار اولین پول از شغل مورد علاقم دربیارم و الآن روزی هزار دفعه خدا رو شکر میکنم که رتبه ام خراب شد چون اگه دانشگاهی به غیر از شهر خودم میرفتم از همه چیز منع میشدم چون وقتی برام نمیموند!!
      روزگار بر شما خوش
      ای واااای چرا رتبتون خوب نشد دفه دوم؟...البت خوشحالم ک الان موفق شدید ولی برام سواله
      بین هزاران دیروز؛

و
      میلیون ها فردا
      فقط یک امروز وجود دارد
      امروز را

از دست نده...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian-h نمایش پست ها
      ای واااای چرا رتبتون خوب نشد دفه دوم؟...البت خوشحالم ک الان موفق شدید ولی برام سواله
      تست ها رو جا به جا زدم
      چنتا رو خالی گذاشته بودم و بجای اینکه بعد از اونا پر کنم همونا رو پر کردم و اینطوری شد که رتبه ام از 2-3 هزار اومد به 20 هزار

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستای گلم
      خوبین؟ خوشین؟
      روزگار بر شما خوش
      احسنت مهندس همینه واقعیت

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

احسنت مهندس همینه واقعیت
      زندگی فراز و نشیب زیاد داره خانم دکتر
      این عکس العمل ماست که باعث میشه این فراز و نشیب به سود ما باشه یا به زیان ما!!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خدا جای حق نشسته
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم نکن...
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم مکن...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.salehi نمایش پست ها
      خدا جای حق نشسته
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم نکن...
      واقعا هم همینطوره
      الهی آمین

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن