خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

یک سوال در مورد سهمیه 5درصدی(دوستان تورو خدا بیاین تو خیلی مهمه)

دوستان من منطقه سه هستم...پدرم هم 7ماه سابقه داوطلبانه جبهه رو داره و دیگه هیچ سهمیه ای نداریم ...من خودم بدون هیچ سهمیه ای حداقل رتبه 1600 رو به دست میارم خداییش ...حالا به نظر شما این 5 درصد میتونه کمکم کنه حداقل زیر هزار بیارم؟؟؟رشته تجربی هستم.....تورو قرآن هر کسی اطلاع داره جواب بده

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسی نمیتونه فعلا بگه امسال این سهمیه چقدر تاثیر گذاره چون امسال سال اولی هست که این قانون داره اجرا میشه پس حتی خود سنجش هم اطلاعات درستی نداره!شمام اگه واقعا اینقدر خودتون خوبید پس اصلا رو سهمیه حسابی بازنکنید !چون به نظرم هر ننه قمری سهمیه داره تا اونجایی که من خبر دارم
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا فعلا كه كاركناي سنجش به كل زدن زيرش اصلا ميگن امسال احتمال اعمالش كمه -_-

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب حالا اگه درست بشه برا امسالفقط به نظر خودتون میشه زیر هزار؟؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همونطور كه هاني گفت امسال تا كارنامه ها نياد به هيچ وجه نميشه احتمال داد كه چقدر تاثير ميذاره
      ولي حالا نظر خودمون رو ميخواي من پيش بيني ميكنم ١٦٠٠ رو بتونه ١٠٠٠ كنه ديگه كمترين كاريه كه ميتونه بكنه
      ان شالله موفق باشي
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شما تلاشتو بکن هنوز 5 هفته وقت هس بدون سهمیه هم میتونی زیر هزار بیاری
      اگه سنگ در مسیر رودخونه نبود صدای اب زیبا نبود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن