خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رشته ریاضی و کنکور تجربی،این منابع برای زیست؟زیست م صفره

سلام رک بگم زیستم صفره چون اصن زیست نداشتیم ریاضی بودم درسم درحد تجدید و معدل 9
      عزممو جزم کردم برا 97 زیستو چیکار کنم؟فاگو و کتاب و خ سبز و الگو رام میندازه؟(خاهشا نگید وقت نمیکنی وقتم زیاده)
      ویرایش توسط Tia : 10 خرداد 1396 در ساعت 16:03 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad77shoma نمایش پست ها
      عزممو جزم کردم برا 97 زیستو چیکار کنم؟فاگو و کتاب و خ سبز و الگو رام میندازه؟(خاهشا نگید وقت نمیکنی وقتم زیاده)
      عجب تاپیکی زدی عجب اسمی ، اول کتاب درسی از پایه بعد بازم کتاب درسی ، درسنامه ی خیلی سبز برای سال دوم و سوم ، برای پیش کتاب دکتر عمارلو ، تست هم میتونی از خیلی سبز بزنی وقتی دیدی مسلط تر شدی از روی الگو بزن ، فاگو خوب نیست فعلا براتون

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad77shoma نمایش پست ها
      زیست کتاب درسی ..بعد برا دوم خیلی سبز ...سوم و پیش عمارلو ..یا خیلی سبز ...عبارت نامه زیست مهروماه هم خوبه بعد از خواندن کتاب درسی عبارتاشو بزن ..بعد درسنامه خیلی سبز یا عمارلو رو بخون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      عجب تاپیکی زدی عجب اسمی ، اول کتاب درسی از پایه بعد بازم کتاب درسی ، درسنامه ی خیلی سبز برای سال دوم و سوم ، برای پیش کتاب دکتر عمارلو ، تست هم میتونی از خیلی سبز بزنی وقتی دیدی مسلط تر شدی از روی الگو بزن ، فاگو خوب نیست فعلا براتون
      دیگه ماییم دیگ شمّ ادبی همینطور از درون میجوشه...
      پس همه چی اوکیه دیگ ما میریم برا خوندن😃👍

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      زیست کتاب درسی ..بعد برا دوم خیلی سبز ...سوم و پیش عمارلو ..یا خیلی سبز ...عبارت نامه زیست مهروماه هم خوبه بعد از خواندن کتاب درسی عبارتاشو بزن ..بعد درسنامه خیلی سبز یا عمارلو رو بخون
      💜💜💜💜

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما کتاب درسی با خیلی سبز دوم و سوم رو برا شروع انتخاب کن الگو هنوز نگیر! الگو برا کسی که صفره اصلا خوب نیست زده میشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم رشته ام انسانی هستش، دارم برای کنکور 97 تجربی میخونم.من که از فیلم های آموزشی آلا که رایگانه استفاده میکنم ،مخصوصا شیمی آقاجانی که عالیه خیلی خوبه .به نظرم شما هم یه سری به این سایت بزنید.موفق باشید.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      جزوه زیست ماز خیلی خوبه بنظرم .هم کامله و هم مفهومی و ترکیبی .من خودم چند فصلشو خوندم میتونی امتحان کنی

لینک دانلود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن