خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 84
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      ما که نگرفتیم.......خداجون خودت میدونی دیگه ببخشیییییید....ایشالا بعد کنکور قضاشو میگیریم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_mah نمایش پست ها
      من در زمینه مذهبی معتقدم یا کسی باید 100 درصد معتقد باشه و انجام بده یا انجام نده مثلا بدحجابی از نظر من بی معنیه یا بی حجاب یا با حجاب ! دیگه پنجاه درصد معنی نداره یا اینکه هر روز پاشی از فلان قدر بری که خودتو گول بزنی و حد ترخص و فلان و اینا بدتر از روزه نگرفتنه ، همین هزینه آژانسو بدی به یه نیازمند خیلی از نظر انسانیت پسندیدس
      اگه کسی میخواد روزه بگیره باید سایر اعمالشم درست باشه نه اینکه یه عمر گناه و عمل نکردن به سایر چیزا بعد یک ماه روزه چیزی رو درست نمیکنه باید فکز ادم درست باشه ! روزه گرفتن یا نگرفتن به خودی خود هیج سودی نداره در واقع باید نتیجش اثر بخش باشه در صورتی که خیلی فقط تقلید میکنن و به کاری که انجام میدن فکر نمیکنن
      در مورد گناه کبیره : یکم فکر کنید ببینید شما تو زندگیتون گناه کبیره ی دیگه ای انجام نمیدید ؟

منظور کلیم شما نبودید و کاملا کلی گفتم ضمایر موجود در متن مرجعش شما نیستید
      واقعا روزه و حتی فکر به روزه یه نیت بزرگ و یه اراده قوی میخواد که خداوند مهربان سعادت داشتن چنین نیتی رو به هرکسی نمیده
      واقعا توفیق فکر به روزه سعادت بزرگیه که هر انسانی این سعادت رو نداره چه برسه سعادت و توفیق انجامش رو(((((((در بعضی روایات به عنوان بهترین راهبر: لاقائد کالتوفیق و با ارزشترین چیزی که از آسمان فرو می‌آید؛ (علی علیه السلام اجلٌ ما ینزل من السماء التوفیق... حتی درروایتی از پیامبر(صلی الله علیه و آله) آمده که قلیل التوفیق خیرٌ من کثیر العقل (9) یعنی اندکی توفیق بهتر است ازعقل بسیار))))))

اگه انسان گناه کاری هم خداوند بهش توفیق پس حتما دوس داره که بنده خوبش بشه

من قرار نیس که کامل بتونم گناه نکنم

مثلا: من خودم میدونم نمیتونم رتبه 1 کنکور بشم حالا باید درس نخونم تا 100000 بشم یا بهتره در حد توانم تلاش کنم تا پیش برم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatyma.mlhnsb نمایش پست ها
      ما که نگرفتیم.......خداجون خودت میدونی دیگه ببخشیییییید....ایشالا بعد کنکور قضاشو میگیریم
      این جوری که نمیشه (کناه کبیره محسوب میشه +بدبختی دنیا و آخرت)باید برا هر روز 60 روز روزه بگیرید یا سیر کردن 60 فقیر بهتره هر روز تا مسافت شرعی برین و برگردین یا شب و روز تون رو عوض کنید تا هم از فواید روزه (که یکیش تقویت حافظه است و خودم به عینه پارسال لمسش کردم ) بهره مند بشید

من اگه هر چی دارم از خدا دارم به بدون کمکش یک هزارم اون چیزی که الان هستم نمیشدم (یه سری به صفحه ی کانون توی امضا بزنین)
      یا حق ....
      ویرایش توسط amir1378 : 10 خرداد 1396 در ساعت 19:39

4. Top | #34
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      من کاری ندارم که روحانی محل چی میگه فلانی چی فتوا داده چون نمیدونم اما یه دلیل دارم فتوا هم صادر نمیکنم ولی ما میگیم
      《لا ضرر و لا ضرار فی الاسلام》
      روزه گرفتن چه بخواید چه نخواید به ضررمون تموم میشه توی یه ماه مونده به کنکور فاز مذهبی هم بر ندارید که به نفع آخرته و اینا این عبارت بالا شامل دنیا هم میشه بیماران نباید بگیرن بچه ها کنکوری بودنم یه نوع بیماری
      تو داری به نفع خودت استنباط میکنی!!زرنگی؟!!
      روزه جزو واجبات مگه اینکه در حال مردن باشی یا "واقعا" برای سلامتیت مضر باشه!من خودم روزم رو میگرم درسم هم میخونم دشواری خیلی خاصی هم نداره!سعی کنیم تو زندگی با استدلال های شخمی خودمون رو گول نزنیم!!یا کلا اسلام رو قبول نکن یا اگه کردی نباید ..... این رو با خودمم بودم!!!
      حتی آدم میتونه تایمش رو خیلی خوب تنظیم کنه شاید از روزای عادی هم بشه بیشتر خوند!
      ویرایش توسط Aminsa : 10 خرداد 1396 در ساعت 19:42

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      روزه جزو واجبات مگه اینکه در حال مردن باشی یا "واقعا" برای سلامتیت مضر باشه!من خودم روزم رو میگرم درسم هم میخونم دشواری خیلی خاصی هم نداره!سعی کنیم تو زندگی با استدلال های شخمی خودمون رو گول نزنیم!!یا کلا اسلام رو قبول نکن یا اگه کردی نباید ..... این رو با خودمم بودم!!!
      حتی آدم میتونه تایمش رو خیلی خوب تنظیم کنه شاید از روزای عادی هم بشه بیشتر خوند!
      دقیقا بیشتر میشه خوند ...من روزایی که روزه ام ساعت مطالعم بیشتره چون شبو بیدارمو میخونم روزه ام زیاد نمی تونم بخوابم . اصلا هم احساس خواب الودگی اینا نمیکنم . انشالله که خدا به همه توفیق بده و همه روزه اشونو بگیرین.
      اگه سنگ در مسیر رودخونه نبود صدای اب زیبا نبود

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad098 نمایش پست ها
      سلام دوستان. من از فردا قراره شروع کنم آزمونای سه روز یک بارو ولی یه مشکل دارم اونم اینه که من تو ماه رمضون بخاطر درس خوندن ساعت خوابمو تغییر دادم مثلا صب ۱۱ میخوابم تا ۵-۶ عصر بعد از اون جایی که آزمونارو باید مطابق با شراطه کنکور داد به مشکل خوردم حالا که کی بدم آزمونو چون اگه ساعت ۸ صب شروع کنم مغزم دیگه کشش نمیده چون تفریبا چن ساعت قبل وقته خوابمه
      ممنون میشم اگه کسی راه حلی داره بگه
      روزه ای که نمیدونیم برای چی میگیریم ،فکرمون سمت درس و کنکور هس ،نمیدونیم فلسفه روزه چیست، و وو هایی که رعایت نمیکنیم چه لزوم به گرفتنش هس!!!

بخور!! هیچی نمیشه من قول میدم هیچی نشه!!! خدا هم اگه وجود داشته باشه به تویی که روزه خوردی نمیگه این روزه خورده قبولش نمیکنم!!! ن اینطور نیس!!! تو نتیجه تو از قانون طبیعت میگیری هرچقدر تلاش کنی همونقدر نتیجه میگیری!!!خدا تو پیدا کن !!!بعد روزه بگیر!!!

7. Top | #37
      pMn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوشم میاد یه سری از مردم هر مدل دلقک بازی رو در میارن تا روزه نگیرن ؛

روزه نگیرین آقا روزه نگیرین ، اون دنیا هم بگین کنکور داشتم !

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad098 نمایش پست ها
      سلام دوستان. من از فردا قراره شروع کنم آزمونای سه روز یک بارو ولی یه مشکل دارم اونم اینه که من تو ماه رمضون بخاطر درس خوندن ساعت خوابمو تغییر دادم مثلا صب ۱۱ میخوابم تا ۵-۶ عصر بعد از اون جایی که آزمونارو باید مطابق با شراطه کنکور داد به مشکل خوردم حالا که کی بدم آزمونو چون اگه ساعت ۸ صب شروع کنم مغزم دیگه کشش نمیده چون تفریبا چن ساعت قبل وقته خوابمه
      ممنون میشم اگه کسی راه حلی داره بگه
      اینجوری عادت کنی خود کنکور رو هم نمیتونی بدی خو مثل آدم زندگی کن شب رو بخواب روز رو بیدار باش
      همه امتحان دارن دیگه
      یکی کنکور
      یکی پایان ترم

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adame pooch نمایش پست ها
      روزه ای که نمیدونیم برای چی میگیریم ،فکرمون سمت درس و کنکور هس ،نمیدونیم فلسفه روزه چیست، و وو هایی که رعایت نمیکنیم چه لزوم به گرفتنش هس!!!

بخور!! هیچی نمیشه من قول میدم هیچی نشه!!! خدا هم اگه وجود داشته باشه به تویی که روزه خوردی نمیگه این روزه خورده قبولش نمیکنم!!! ن اینطور نیس!!! تو نتیجه تو از قانون طبیعت میگیری هرچقدر تلاش کنی همونقدر نتیجه میگیری!!!خدا تو پیدا کن !!!بعد روزه بگیر!!!
      آقایون فرنگی بی دین و حتی بعضا دشمن اسلام بر اساس آزمایش و قوانین طبیعی کشف کردن که:Fasting Can Boost Memory - ProgressiveHealth.com
      و اینجا
      و اینجا
      و اینجا

میبینی حکمت رو اینم از حداقل ترین فایده ی دنیوی

ما که مزد کارامون توی اون دنیاس بهتره به لینک تو امضام یه سر بزنی
      ببینی کمک خدا یعنی چی

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها

آقایون فرنگی بی دین و حتی بعضا دشمن اسلام بر اساس آزمایش و قوانین طبیعی کشف کردن که:Fasting Can Boost Memory - ProgressiveHealth.com
      و اینجا
      و اینجا
      و اینجا

ببینی کمک خدا یعنی چی
      اینو جواب میدم نگی ندیدم نقل قول تو ونگی بی جواب موند !!

من حرفی ندارم بهت بگم!!

موفق باشی..

11. Top | #41
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adame pooch نمایش پست ها

از آدم پوچ انتظار بیشتر از این حرفایی هم که زدی نمیره!موفق باشید!

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از آدم پوچ انتظار بیشتر از این حرفایی هم که زدی نمیره!موفق باشید!

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها

و اینجا
      و اینجا
      و اینجا

ببینی کمک خدا یعنی چی
      آقا امیر مهدی من منکر وجود خدا نیستم ولی میگم که اگه کسی بهش اعتقاد داره باید به اینم اعتقاد داشته باشه که تاکید بی نهایتی روی تفکر توی قران شده ! حالا من تفکر میکنم میفهمم اینکه بخام با حد ترخص بپیچونم احمقانس هم خودمو احمق فرض کردم هم احکام رو بازیچه قرار دادم چون اون به سفر و ... اشاره داره نه به من کنکور من و ...
      دوباره تفکر میکنم میفهمم کسی که روزه میگیره ولی تاثیری رو اعمالش و رفتارش و کاراش نداره (نتایجی که باید روزه گرفتن داشته باشه ) خب اون به چه درد میخوره ؟!
      دوباره تفکر میکنم میبینم کسی که قران رو عربی میخونه و هیچی ازش نمیفهمه خب اون چه فایده ای داره ؟ مگر نه اینکه باید از پیاماش توی زندگی استفاده کنیم ؟
      و این رشته (تقلید صرف بدون تفکر ) سر دراز دارد ...

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با لحن بهتری هم میتونستی حرفات رو بیان کنی آقا پسر/ دختر خانم ... به هر حال از نظر من روزه ضرر هستش در این ماه و با توجه به قاعده کلی لاضرار روزه نمیگیرم ... ضررش هم ضعف زیاده و اگه ساعتش رو عوض کنین ساعت کنکوریتون خراب میشه بازم هر کس خودش عقل داره و با توجه به حرفایی که زده شد خودش نتیجه میگیره که بگیره یا نه لازم نیست نظر خودت رو بزور به بقیه بقبولونی

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا من خودم مذهبیم. نمیخامم تو عقاید کسی دخالت کنم اما نمیتونم با روزه درس بخونم. خدایی یادگیریم میرسه ب زیر 0. دیگ هرکسی بستگی ب توان بدنیش داره.
      اگ بخام با روزه درس بخونم مجبورم ساعت مطالعمو از 13 برسونم ب 4. واقعا نمیتونم.
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن