خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 84
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      البته من هنوز شک دارم و نتونسم با خودم کنار بیام یعنی این یه ماه ارزشش مث طلاس و با روزه راندمانش خیلی میاد پایین...ادم اصن میمونه چیکار کنه
      هرطور خودتون صلاح میدونین
      اگه سنگ در مسیر رودخونه نبود صدای اب زیبا نبود

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کاری ندارم که روحانی محل چی میگه فلانی چی فتوا داده چون نمیدونم اما یه دلیل دارم فتوا هم صادر نمیکنم ولی ما میگیم
      《لا ضرر و لا ضرار فی الاسلام》
      روزه گرفتن چه بخواید چه نخواید به ضررمون تموم میشه توی یه ماه مونده به کنکور فاز مذهبی هم بر ندارید که به نفع آخرته و اینا این عبارت بالا شامل دنیا هم میشه بیماران نباید بگیرن بچه ها کنکوری بودنم یه نوع بیماری

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من خودم پارسال نگرفتم اما امسال دارم می گیرم...اونایی که میگن از حال میریم و قندمون افت می کنه و ازین حرفا.... تا دوساعت قبل افطار هیچ مشکلی پیش نماید....حداقل برای من اینطور بوده
      تو این ماه میشه کلی وقت صرفه جویی کرد وساعت مطالعه رو اورد بالا...
      بعد سحری تا 6صبح خیلی بازدهی بالاست.....تا 12 یا 1ظهر خواب....تا نزدیکای افطار و بعد افطار هم زمان خیلی مناسبیه
      واسه سه روز یه بار هم همنطور که دوستان گفتن الزامی نیست حتما صبح باشه
      بعد ماه رمضون حدود 10روزی وقت هست که دوباره به صبح ازمون دادن عادت کنیم

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره بابا مشکلی نیست من بعد دیفرانسیل صاف رفتم کتابخونه تا ساعت 8 فقط 5دقیقه استراحت اونم سرمو بلند کردم برا افطار که برگشتم خونه هیچیمم نشد فقط نیم ساعت بعدش پوکیدم
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      به نظر منم واقعا مشکلی پیش نمیاد...حتی بهتر هم هست دیگه انقد حواست پرت غذا خوردن نمیشه به خصوص برا من که خیلی شیکموووام....حتی رتبه 1 کنکور ریاضی پارسال گف همه رو گرفتم دیگه از رتبه 1 که بالاتر نیس

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh.yi نمایش پست ها
      به نظر منم واقعا مشکلی پیش نمیاد...حتی بهتر هم هست دیگه انقد حواست پرت غذا خوردن نمیشه به خصوص برا من که خیلی شیکموووام....حتی رتبه 1 کنکور ریاضی پارسال گف همه رو گرفتم دیگه از رتبه 1 که بالاتر نیس
      نه پس
      انتظار داری تو چشمات نیگا کنه و بگه نگرفتم؟
      به نظرم بعد کنکور کفاره شو بدید و قضاشم بگیرید تموم میشه(قضاشو توی زمستون بگیرین)
      خدا فکر همه جاشو کرده که کفاره و قضا گذاشته
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان هرکسی یه توانی داره نمیشه حکم کلی داد...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان پیشنهاد من اینه روزایی که میخواین کنکور بدین بگید پدرتون یا فوقش با تاکسی تا حد ترخص شهرتون دور بشید یه روزتونو باز کنید بعد برگردید با خیال راحت کنکورتونو بدید .
      بهترین کار همینه ...

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روزه گرفتن برای کسایی هست که دم دقیقه میخوابن ، جلوی کولرم نشستن ! بعضا هم تی وی میبینن یا با گوشی ورمیرن
      نه کنکوریایی که میخوان سرنوشتشون رو رقم بزنن

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها

نه پس
      انتظار داری تو چشمات نیگا کنه و بگه نگرفتم؟
      به نظرم بعد کنکور کفاره شو بدید و قضاشم بگیرید تموم میشه(قضاشو توی زمستون بگیرین)
      خدا فکر همه جاشو کرده که کفاره و قضا گذاشته
      بهتره زود قضاوت نکنیم وقتی کسی رو نمیشناسیم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      دوستان پیشنهاد من اینه روزایی که میخواین کنکور بدین بگید پدرتون یا فوقش با تاکسی تا حد ترخص شهرتون دور بشید یه روزتونو باز کنید بعد برگردید با خیال راحت کنکورتونو بدید .
      بهترین کار همینه ...
      اینو یه روحانی به منم گفت

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

اولا قضای هر روز اگه بخواین از اول روز نگیرین (به جز مریض ها و سال خورده ها)یا 60 روز روزه است یا سیر کردن 60 تا فقیر ما نه ترمیناتور هستیم نه بیل گیتس (لف و نشر رو عشق کردین)

ثانیا لعنت به اون آینده ای که بخواد اولش با روزه نگرفتن و یه گناه کبیره ساخته بشه

ثالثا خدا گفته باید به مرجع تقلید رجوع کنید همینی که گفته ((لا ضرر و لا ضرار)) که نمیشه بگی خودم تصمیم میگرم که روزه نگیرم . حساب و کتاب داره . مثلا خدا گفته نماز بخونید ولی احیانا کجای قرآن گفته نماز مغرب سه رکعته

رابعا : دانشمندان اجنبی کشف کردن که روزه حافظه رو تقویت میکنه (Fasting Can Boost Memory - ProgressiveHealth.com) حالا هی ادای روشن فکری در بیارین

راه حل: یا باید روز و شبتون رو عوض کنید یا اگه نشد با یه آژانش هماهنگ کنید که هر روز صبح بعد از اذان صبح تا مسافت شرعی برین و برگردین که نه کفاره داره و نه گناهه چون مسافر محسوب میشین این توضیح با تصویر(شاید بگین این چه کاریه ولی بدونین که فرق ازدواج و عمل نا مشروع 4 خط نوشته بیشتر نیس این کجا و آن کجا )

محض اطلاع بدونین حد ترخض با مسافت شرعی فرق داره
      من که سعادت ندارم هر روز بگیرم مجبورم تا مسافت شرعی برم
      نصر من الله و فتح قریب
      یا علی ....

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها
      سلام دوستان

اولا قضای هر روز اگه بخواین از اول روز نگیرین (به جز مریض ها و سال خورده ها)یا 60 روز روزه است یا سیر کردن 60 تا فقیر ما نه ترمیناتور هستیم نه بیل گیتس (لف و نشر رو عشق کردین)

ثانیا لعنت به اون آینده ای که بخواد اولش با روزه نگرفتن و یه گناه کبیره ساخته بشه

ثالثا خدا گفته باید به مرجع تقلید رجوع کنید همینی که گفته ((لا ضرر و لا ضرار)) که نمیشه بگی خودم تصمیم میگرم که روزه نگیرم . حساب و کتاب داره . مثلا خدا گفته نماز بخونید ولی احیانا کجای قرآن گفته نماز مغرب سه رکعته

رابعا : دانشمندان اجنبی کشف کردن که روزه حافظه رو تقویت میکنه (Fasting Can Boost Memory - ProgressiveHealth.com) حالا هی ادای روشن فکری در بیارین

راه حل: یا باید روز و شبتون رو عوض کنید یا اگه نشد با یه آژانش هماهنگ کنید که هر روز صبح بعد از اذان صبح تا مسافت شرعی برین و برگردین که نه کفاره داره و نه گناهه چون مسافر محسوب میشین این توضیح با تصویر(شاید بگین این چه کاریه ولی بدونین که فرق ازدواج و عمل نا مشروع 4 خط نوشته بیشتر نیس این کجا و آن کجا )

نصر من الله و فتح قریب
      یا علی ....
      لعنت به اون اینده ای ........اجرتون با خدا

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها
      سلام دوستان

نصر من الله و فتح قریب
      یا علی ....
      من در زمینه مذهبی معتقدم یا کسی باید 100 درصد معتقد باشه و انجام بده یا انجام نده مثلا بدحجابی از نظر من بی معنیه یا بی حجاب یا با حجاب ! دیگه پنجاه درصد معنی نداره یا اینکه هر روز پاشی از فلان قدر بری که خودتو گول بزنی و حد ترخص و فلان و اینا بدتر از روزه نگرفتنه ، همین هزینه آژانسو بدی به یه نیازمند خیلی از نظر انسانیت پسندیدس
      اگه کسی میخواد روزه بگیره باید سایر اعمالشم درست باشه نه اینکه یه عمر گناه و عمل نکردن به سایر چیزا بعد یک ماه روزه چیزی رو درست نمیکنه باید فکز ادم درست باشه ! روزه گرفتن یا نگرفتن به خودی خود هیج سودی نداره در واقع باید نتیجش اثر بخش باشه در صورتی که خیلی فقط تقلید میکنن و به کاری که انجام میدن فکر نمیکنن
      در مورد گناه کبیره : یکم فکر کنید ببینید شما تو زندگیتون گناه کبیره ی دیگه ای انجام نمیدید ؟

منظور کلیم شما نبودید و کاملا کلی گفتم ضمایر موجود در متن مرجعش شما نیستید
      ویرایش توسط morteza_mah : 10 خرداد 1396 در ساعت 19:18

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با روزه بر نفس خود سوار شوید.کنترل بر خودتونو با روزه پیدا می کنید.کنترل هیجان و....
      اونایی که میگن راندمان میاد پایین یه روزو روزه بگیرن بعدش ببینن می تونن یا نه بعد بیان بگن.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن