خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نظرتون در مورد اين جمع بندي زيست؟

سلام، من براي جمع بندي زيست خيلي دو دلم، براي درس هاي ديگه با همون روش كانون كنكور ميزنم ميرم سراغ فراموش شده ها و اشكالات ولي براي زيست حس ميكنم خيلي چيزا كه تو طول سال خوندم يادم رفته كه با دوره كوتاه يادم مياد. نظرتون چيه؟! احمقانه ست اين كار؟ (روش ٢)
      http://cafekonkur.ir/1394/07/نحوه-جمع-بندی-درس-زیست-شناسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من الانم دارم همین روشو انجام میدم
      خدایا کمکمون کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      واسه درسای دیگه شاید احمقانه باشه
      ولی واسه زیست نه
      منم یادم رفته بود، واسه همین هر 3 کتاب و تو دو هفته تموم کردم، الانم دارم موج ازمون و تست میزنم
      تست های چالشی موج ازمون(بازی با کلمات؛رو جاهایی ک ادم بیخیاله انگشت گذاشته و باعث میشه ذهن ادم درگیر شه) خیلی وقتها منو مجبور میکنه بعضا ی قسمت و دوباره بخونم یا کلا دوباره تست بزنم
      پ.ن: با هرکتابی ک داری تست بزن، تو تست بیشتر یاد ادم میمونه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط feriall نمایش پست ها
      سلام، من براي جمع بندي زيست خيلي دو دلم، براي درس هاي ديگه با همون روش كانون كنكور ميزنم ميرم سراغ فراموش شده ها و اشكالات ولي براي زيست حس ميكنم خيلي چيزا كه تو طول سال خوندم يادم رفته كه با دوره كوتاه يادم مياد. نظرتون چيه؟! احمقانه ست اين كار؟ (روش ٢)
      نحوه جمع بندی درس زیست شناسی - کافه کنکور
      سلام ، نگرانی به خودت راه نده هنوز 35 روز مونده و این برای رفع اشکال کاملا زمان مفیدیه ، به شرطی که نگی خیلی مونده و بیخیال شی ، شما خوندی و مطالب رو تو ذهنت داری ، هر روز تست بزن و هر روز با نکته ها خودت رو درگیر کن ، نگرانم نباش فقط محکم ادامه بده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      به نظرم فقط با تست میشه مطالبو مرور کرداگه کتابو کامل خوندین با تورق سریع همه چی یادتون میاد
      اگه سنگ در مسیر رودخونه نبود صدای اب زیبا نبود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن