خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

فوررررری امتحان نرفتم:((

من فکر کردم امتحان فیزیک داریم و دیروز هم با دهن روزه نشستم مثل چی فیزیک خوندم و پامو که تو حیاط مدرسه گذاشتم انگار یه سنگ گنده افتاد رو سرم دست همه ادبیات بود چیکار می‌تونستم بکنم تصمیم گرفتم نرم امتحان و گواهی ببرم تا غیبت موجه بخوره الانم دارم خودمو فحش میدم . سوال من اینه اون پنج درصد تو کنکور که پرید چون تو شهریور امتحان میدم و تا اون موقع نتیجه اومده الان که غیبت موجه می‌خورم این نمره ی شهریورمو به جای نمره ی خرداد می‌ذارن بعد معدل پیش رو بهم میدن یا چی؟تورو خدا هرکس می‌دونه بگه اعصابم خیلی خورده بعداً تو گزینش تاثیر می‌ذاره و منو تجدیدی در نظر میگیرن؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fmn1377 نمایش پست ها
      من فکر کردم امتحان فیزیک داریم و دیروز هم با دهن روزه نشستم مثل چی فیزیک خوندم و پامو که تو حیاط مدرسه گذاشتم انگار یه سنگ گنده افتاد رو سرم دست همه ادبیات بود چیکار می‌تونستم بکنم تصمیم گرفتم نرم امتحان و گواهی ببرم تا غیبت موجه بخوره الانم دارم خودمو فحش میدم . سوال من اینه اون پنج درصد تو کنکور که پرید چون تو شهریور امتحان میدم و تا اون موقع نتیجه اومده الان که غیبت موجه می‌خورم این نمره ی شهریورمو به جای نمره ی خرداد می‌ذارن بعد معدل پیش رو بهم میدن یا چی؟تورو خدا هرکس می‌دونه بگه اعصابم خیلی خورده بعداً تو گزینش تاثیر می‌ذاره و منو تجدیدی در نظر میگیرن؟
      شهریور قبول شو برا پذیرش دانشگاه مشکلی پیش نمیاد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      شهریور قبول شو برا پذیرش دانشگاه مشکلی پیش نمیاد
      اوکی تنکس

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fmn1377 نمایش پست ها
      الان 25درصد سوم هم ديگه تاثير نداره چه برسه به پنج الكي خودتو اذيت نكن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      5 درصد رو که نمیگییری.هر نمره ای که شهریور بگیری همون میره تو کارنامت
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم مکن...

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش تو فکر نباش معدل یا هیچ تاثیری نداره یا خیلی ناچیزه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از استادا می گفت اون تاثیر پنج درصد عملا هیچیه.یعنی برای رتبه ی ده هزار به بالا شاید تاثیر بذاره.برای پایینترش بحث درصداس. اصلا نگران نباش اصلا.شهریور و دی فرصت داری قبول شی قبولم نشدی تک ماده می زنی.به همین سادگی/

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا خودتو اینقدر ناراحت نکن ....
      معدل هیچ تاثیری نداره
      اینا می خواستن تاثیر کلا بردارن ولی چون نمی تونستن این کارو بکنن و فقط خواستن یه حرکتی بزنن گفتن تاثیر مثبته!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معدل کشکه کشک
      فقط درسو قبول شو همین نمره رو بیخیل
      خوشا دیدار ما در خواب ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط barman نمایش پست ها
      الان 25درصد سوم هم ديگه تاثير نداره چه برسه به پنج الكي خودتو اذيت نكن
      نه من مشکلم پنج درصد نیس مشکلم افتادنه‌

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها

کار درستی کردی
      اگه میرفتی شاید ناپلئونی قبول میشدی اما چون خب بالاخره تاثیر مثبت هم یه کمی مهمه،باعث میشد نمرت خراب بره توی سوابق
      اینجوری غایب میخوری و تاثیر نداره
      اره ولی به کنکور فکر نکردم فقط ترسیدم بیفتم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      یکی از استادا می گفت اون تاثیر پنج درصد عملا هیچیه.یعنی برای رتبه ی ده هزار به بالا شاید تاثیر بذاره.برای پایینترش بحث درصداس. اصلا نگران نباش اصلا.شهریور و دی فرصت داری قبول شی قبولم نشدی تک ماده می زنی.به همین سادگی/
      نه من نمی‌خوام بمونم دی همه ی نمره هامم خوبه نمیدونم چرا فک کردم امتحان فیزیک داریم و فیزیک خوندم.فقط می‌خواستم بدونم تجدیدی حساب میشم تو گزینش یا نه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      معدل کشکه کشک
      فقط درسو قبول شو همین نمره رو بیخیل
      خو مشکل اینجاس ندادم وگرنه قبول نمی‌شدم اخرین بار امتحان ترم اول خونده بودم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      بابا خودتو اینقدر ناراحت نکن ....
      معدل هیچ تاثیری نداره
      اینا می خواستن تاثیر کلا بردارن ولی چون نمی تونستن این کارو بکنن و فقط خواستن یه حرکتی بزنن گفتن تاثیر مثبته!
      خودمم میدونم تاثیر نداره من فقط می‌ترسم تجدیدی حساب شم و تو گزینش دچار مشکل شم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه تجدیدی محسوب نمی شی.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن