خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما خواهر منی
      هیچکدوم از این ازمونا رتبه ی کنکورت نمیشن

پارسال اخرین ازمون سنجش4تیر بود
      اونوقت کنکور 25تیر
      میدونی چقدر رتبمو عوض کردم تو 21روز؟؟؟؟؟

چیز عجیبی هم نیست
      21روز فاصله بود خب
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم شما بیخیال تخمین رتبه و اینا شو با قدرت بخون برو جلو بودجه بندی تک تک دروس رو چک کن و با اون بخون حتما موفق میشی.
      اینو یادت باشه هیچ آزمونی مثه کنکور نیست بنابراین رتبه هاشم مثه کنکور نیست. مثال های زیادی از دوستام و همشهریام دارم که تخمین رتبه شون با کنکورشون خیلی فرق داره حتی کنکور ده سال پیش

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من تاحالا هرکیو دیدم از سالای پیش ۱۰۰۰ تا بالاتر و پایین تر آزمون سنجششون شدن البته مواردی هم هست که باید دقت بشه.مثلا من خودم برا کنکور دو سه تا انرژی زا و نون و تغذیه میبرم که خسته نشم ولی سنجشو هیچی نبردم و خسته شدم ۱۲ بلند شدم و فیزیک نصفشو اصن نخوندم.شایدم کسی بیاد و مثه کنکور جدی تا ۱۲.۴۰ بشینه اون موقع نزدیک رتبه اصلیشه.یکیم سنجش به مار راستشه ولی کنکور استرس میگیره و فک میکنه باید همرو بزنه و خو خراب میکنه...استثنا همیشه هست ولی همون ۱۰۰۰ تا بالا پایین.

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _YALDA_ نمایش پست ها
      کسایی که سال گذشته آزمونای سنجش ثبت نام کردن رتبشون چقدر به کنکور شباهت داشت؟
      رتبه کشوریم ب سهمیم تبدیل شد پارسال : ))))
      اگ ب ازمون ب چشم رفع اشکالات نگاه کنی میتونه کنکورت از ازمونات بهتر شه
      بدون استرس خوندنم خیلی مهمه همون استرس کلی از انرژی و حواستو میگیرع

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه های پارسال مدرسه ما که میگفتن در کل تخمین رتبه آزمونای کانون دقیق تر بوده یکی از بچه هامونو سنجش حدودا نود هشتاد پیش بینی کرده بود ولی کنکورش سیصد و خورده ای شد ولی باز همه چیز همون روز کنکور مشخص میشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط به دو تا چیز اعتماد کن تو روز کنکور
      دانسته هات و انرژی های مثبت

به این تخمین رتبه ها اعتماد نکن.اگه هم میکنی در حد همون درصد تلاش کن. جدی باش اما مضطرب نه.
      توکل کن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _YALDA_ نمایش پست ها
      کسایی که سال گذشته آزمونای سنجش ثبت نام کردن رتبشون چقدر به کنکور شباهت داشت؟

من یه آزموناشو رفتم 700 کشوری شدم کنکورمم شدم 900 ، همه گفتن منم میگم مهم جلسه کنکوره ، من با میانه تراز 5800 کانون رتبم شد 900 چون میدونستم دارم چکار میکنم . یه وقت سر این تخمین رتبه ها خودتونو نبازید
      .Human, Developer, Innovator

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای من که پارسال تخمین رتبش با رتبه کنکورم کمتر از 1000تا فرق داشت برا دوستامم پرسیدم نزدیک بود رتبشون

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سنجش تخمین رتبه رو رو از روی تراز میگه ولی کانون و گزینه2 از روی درصد میگن

10. Top | #25
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور مهمه تو سنجش همه ی دانش اموزا ک شرکت نمیکنن ولی اگه رتبه ات تو تخنین رتبه کمه ناراحت نشو تلاش کن رتبه ات خوب هم شد بازم تلاش کن بعدن پشیمون نشی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تخمین سنجش دقیق نیست اما رتبه منطقه ای که میده به کنکور نزدیک تره.....پارسال از اخرین ازمون سنجش 1500تا رتبم بیشتر شد

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi7798 نمایش پست ها
      تخمین سنجش دقیق نیست اما رتبه منطقه ای که میده به کنکور نزدیک تره.....پارسال از اخرین ازمون سنجش 1500تا رتبم بیشتر شد
      یعنی 1500 تا بدتر شدی؟کدوم منطقه بودی؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فکر کنم به اینصورته که میان ترازت رو توی اون آزمون میذاره توی تراز کنکور 95 رتبتو میگه . یعنی اصلا درصدت مهم نیست مهم تراز اون درسه . یعنی شاید ترازت با زدن شیمی 30 درصد تو سنجش ، برابر تراز 50 درصد تو کنکوره 95 هه.
      اصلا به تخمین ها حالا ماله هر موسسه ای که باشه توجه نکن همه چیز بستگی به اوضاع کنکور 96 داره. مثلا برای همین کنکور 95 بچه ها درصدشون رو برای کنکور 94 که کنکور سختی بود معادل سازی کردند رتبه خوبی می اوردند چون کنکور 95 خیلی از 94 اسونتر بود برای همین درصدها بالاتر بود. اما نتیجه کنکور 95 که اومد ....

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تخمین گزینه 2 خیلی دقیقه واسه کارنامه پارسال زدم از قلم چی دقیق همون بازه بود
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گزینه دو قلمچی تراز دقت عالی دارن واقعا من که راضیم اما سنجش حالتو خراب میکنه خیلیم نمیشه بهش دل بست مثلا کلا 10000 نفر شرکت میکنن توش اما رتبه تو میزنه 30000

این دوتا قوی ترن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن