خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 19 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 279
    1. Top | #91
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      باور كن من آرزومه ظرفيت دانشگاه ها اينقدر زياد بشه كه هر كي دلش ميخواد هر رشته اي بره بخونه ، هميشه گفتم كاش همه پزشكي قبول شيم. نه اينكه قانوني تصويب شه يه عده فقط بتونن راحتتر برن كاش براي همه بود
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مديسا نمایش پست ها
      باور كن من آرزومه ظرفيت دانشگاه ها اينقدر زياد بشه كه هر كي دلش ميخواد هر رشته اي بره بخونه ، هميشه گفتم كاش همه پزشكي قبول شيم. نه اينكه قانوني تصويب شه يه عده فقط بتونن راحتتر برن كاش براي همه بود
      همين كه خصوصي دادم،فرداش اينا اعلام كردن،كارشون فقط ضايع كردن منه

3. Top | #93
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داستان خودمو ميخوام تعريف كنم در حد كليد اسرار
      من پارسال كه كنكور داشتم جريان اين سهميه اينا نبود ديگه ، باباي منم ٢٠ درصد هست و خودش البته با سهميه دكتر شد
      پارسال بابام ديد من خيلي بهم فشار مياد و حالم بد ميشه و خلاصه داغونم دوستاي صميميم رفتن باكو و مجارستان و منم زير فشار كنكور له ميشم پاشد رفت كميسيون بلكه درصدش رو ٢٥ كنن (خدا وكيلي عين ٧ سال رو جبهه بود فقط هر تيري ميخورد جا خالي ميداد)
      من ديگه تا نتايج كميسيون بياد كارم شده بود دعا و گريه و زاري كه اي خدا ميشه فقط يكبار يه كار من درست شه؟؟
      همون موقع يه دختر توي كلاسمون داشتيم كه باباش شهيد شده بود ( قاعدتا توي جنگ نبود چون دخترش ١٩ سالشه ) ولي به طرز دلخراشي باباشو كشته بودن ، معلم ما شروع كرد تو كلاس گفت آره فلاني اصلا در حد دندانپزشكي نيست و ال و بل و خيلي تخريب كرد دختره رو ، منم امپرم زِد بالا داغ كردم شروع كردم نطق و سخنراني و دفاع كردن از دختره مظلوم و سر آخر گفتم حاضرم من پزشكي قبول نشم ولي اين دندونپزشكي قبول شه .
      ارديبهشت ماه پارسال بود كه همون روز توي نت خوندم اين برنامه ششم توسعه رو تازه داده بودن بيرون و قرار شد به ما هم سهميه بدن . درست همون روز كه من شبش تا صبح بخاطر جواب كميسيون كه همون ٢٠ درصد بود گريه كرده بودم و صبح توي كلاس از اون دختر دفاع كردم.
      راستي اون دختر هم دندونپزشكي قبول شد .

4. Top | #94
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا من دقيقا امروز صبح پرسيدم ، بهم جواب داد گفت الان خبرشو ميذاريم قراره هجدهم اطلاعيه بزنيم

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

6. Top | #96
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فكر نكنين اينارو گفتم كه مثلا شما هم اينجور فكر كنين و كمتر مارو نفرين كنين ، نه شما مختار سبك زندگي خودتون و حرفايي كه ميزنين هستين
      فقط خواستم تجربه مو بگم كه بعضي وقتا كه از همه جا قطع اميد كردي يه جوري از يه جا كارت رديف ميشه كه از تعجب وا ميموني

7. Top | #97
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فكر نكنين اينارو گفتم كه مثلا شما هم اينجور فكر كنين و كمتر مارو نفرين كنين ، نه شما مختار سبك زندگي خودتون و حرفايي كه ميزنين هستين
      فقط خواستم تجربه مو بگم كه بعضي وقتا كه از همه جا قطع اميد كردي يه جوري از يه جا كارت رديف ميشه كه از تعجب وا ميموني
      اینو لایک ..خدایی پارسال بعد کنکور دیدم هیچی ب هیچیه..زدم دانشگاه بدون کنکور کامپیوتر تهرانو زدم..تموم مراحل ثبتنامشم تایید شد..فقط مشکل تجدید زیست شناسی برای سربازی انداخته بودم پاسش نکردم ..دیدم گیر میدن...اومدم خونه نشستم گفتم امسالم روش بخونیم ببنیم چی میشه ما کِ سهمیه ام نداریم....یهو این خبر سهمیه زیر 25درصدیا رو چن ماه پیش شنیدم..اصن ازین رو ب اونروشدم ///فکرشوو بکننن دانشگاه بدون کنکور it کجا و پزشکی جوونز کجا

9. Top | #99
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آخييي ايشالا قبول شي ولي خوب بخون اين يك ماهو ، به اميد اين نباشي كه با سهميه حتما قبول ميشي ها ، خودتم بايد خيلي تلاش كني . خيلي ها توي اون تاپيكاي منفي دي بهمن كه ميخواستن سر به تن ما نباشه و ميترسيدن ما هم بريم جزو سهميه اونا پشت كنكور بودن حتي با سهميه ٢٥
      خلاصه همه سعيتو بكن اين يك ماه رو

10. Top | #100
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آخييي ايشالا قبول شي ولي خوب بخون اين يك ماهو ، به اميد اين نباشي كه با سهميه حتما قبول ميشي ها ، خودتم بايد خيلي تلاش كني . خيلي ها توي اون تاپيكاي منفي دي بهمن كه ميخواستن سر به تن ما نباشه و ميترسيدن ما هم بريم جزو سهميه اونا پشت كنكور بودن حتي با سهميه ٢٥
      خلاصه همه سعيتو بكن اين يك ماه رو
      اره والا دقیقا.ممنون..ان شاءالله .همچنین...ب امید موفقیت همه بچه های زحمتکشِ کنکوری...

11. Top | #101
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      اینجور که میگن به ضرر 25 درصده
      منطقه 3 70 درصد انوقت این 5 درصد چرا کسی استفاده اش کنه؟
      نه به ضرر بالا 25% ها نشده سهمیه بالا 25% ها عین قبله هیچ فرقی نمیکنه
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

12. Top | #102
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام جمیعا .

تعداد این افرادی که این شرایط رو دارند حدودا چند نفره توی ریاضی و تجربی ؟

13. Top | #103
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وارد حاشیه نشین ، بهانه هم نیارین هیچ رتبه ی یکی نبوده که تلاش نکرده باشه و با سهمیه اومده باشه بالا ، این جور موضوعات بیشتر توجیه کم کاری خودمونه تا واقعیت ماجرا

14. Top | #104
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aloneboy051 نمایش پست ها
      4+1 درصدیها .... : (
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      *** تو این مملکت باو
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      واسه همه و همه چیه این مملکت متاسفم
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      *** تو این مملکت بی سر و ته . کاش گینه نو بدنیا میومدم یا حداقل سودانی ؛ مراکشی جایی غیر اینجا ...

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      ب قران با زبون روزه ادمو مجبور میکنن حرف بزنه
      دیه دارم متنفر میشم از این اتفاقات مسیر کنکور
      همین مونده بود جلو چشت حقتو بخورن و نتونی چیزی بگی
      مملکت ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      من که میگم اجدادمون نتوستن برای ما کاری بکنن
      پس بهتره ما به فکر نسله ایندمون باشیم
      با حضور ایثار گرانه در مدافعین حرم نسل خود را از هر لحاظ بیمه کنید !!!!

ولی جدا از شوخی سهمیه مثل شمشیر دو لبه بعضی ها رو کلا از زندگی ساقط میکنه
      به بعضی ها هم خیلی حال میده

اما به زیره 25 درصد دیگه چرا دارن سهمیه میدن

با این تفاسیر مهندسی گیاهان زیرزمینی هم قبول نمیشم

لعنت به این عدالت اموزشیشون !!!

اقا یک سوال توی همه ی کشورا این جوری به خانواده رزمنده شون حال میدن؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadmed96 نمایش پست ها
      موندن اینجا و بحث کردن ارزشش نداره
      اونی ک ب ناحق سهمیه استفاده میکنه ی نسل تمام لقمه حروم میده و نتیجشم خواهد دید
      شمام بجا بحث برین بخونین ک از این فرصت نابرابر کنکور ب هدفتون برسین
      ظلم هیچوخت پایدار نمیمونه
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      30%جاهایی ک باید با عدالت پخش شه رو دادن به این افراد.
      ادم با رتبه 30.000بره پزشکی و...
      یه مشت اب.له ک زور 10درصد میزنن ..خیلی هاشونم از پدر من سالم ترن و وضع مالیشونم بهتره.
      حیف 1ساعت خدمت ب این کشور ...
      هر روز دارن سهمیه ها افراد وابسته به خودشون رو زیادتر میکنن.در صورتی ک اینا نیستن ک افتخار میارن،یه سری نخبه از مردم عادی ان.
      بهترین کار بعد تحصیل ازاد کردن مدرکه و رفتن...
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      عه پنج درصدم به اینا دادن ... ؟
      چیزی برا گفتن باقی نمیمونه دیگه ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      ب زبان ساده بخوام بگم این میشه
      ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍‍ بدرا ی سری شاااید ب خاطر دین و اسلام و .. رفتن جبهه
      اونجا ی سری ثوات کردن برا خودشون جدای اینکه ب بچه هاشون اصلا و ب هیچ وجه ربطی نداره و این سهمیه ها خیانت ب نسل الان و ایندست
      اون بحثش جدا اینکه الان این بچه ها ازین سهمیه ها استفاده میکنن در حالی ک من خودم ب تنهایی از حق خودم نمیگذرم و ب هیچ وجه راضی نیستم
      چ برسه ب بقیه ک اینهمه زحمت میکشن برا هدفشون یکی مث ما با بهترین رتبه شاید بدترین جای ممکن میاره ب نسبت فرد عادی
      یکیم اینا ب اسم دین و عدالت من دراوردیشون تا کجاها میرن
      اونجا رفتن دفاع دمشونم گرم ثوابم کردن ولی الان اینا از سهمیه استفاده میکنن و اونجا میدونن حق خوریه و راضین چند برابر گناه میکنن
      با همه این وجود برین ببینم چی گیرتون میاد
      از یچی جلو میافتین عوضش از ده تا دیگه میافتین
      یه داستان داریم که یه مرد ثروتمندی یه باغ بزرگ داشت صبی کارگر میگیره براش و میگی مثلا بیست سکه میدم اینجا کار کنید اونام قبول می کنن باز چند ساعت بعد کارگر میگیره با همون بیست سکه
      همینجور ادامه میده تا یک ساعت قبل غروب که باز یه سری کارگر استخدام میکنه با دستمزد بیست سکه
      غروب کارا تموم میشه
      میرسه به دستمزد دادن
      به همه ۲۰ سکه میده کارگرای صبی اعتراض می کنن که یعنی چی ما از صب کار می کنیم بعضیا یکی دو ساعته اومدن فقط
      مرد ثروتمنده میگه مگه حقوقی که بهت قول داده بودم ندادم
      کارگرای صبی میگن دادی
      ثروتمنده نیگه پس به شما ربطی نداره به بقیه چقد میدم
      پول خودمه دلم میخواد

جریان سهمیه اینجوریه که مثلا فرض کن یه دانشگاه واسه یه رشته ۲۰ تا صندلی جا گذاشته و بس
      حالا بنیاد شهید میاد با پول خودش ۸ تا صندلی به اونا اضافه می کنه و اون صندلی میشه مال سهمیه ها
      از یه طرف اگه بنیاد شهید اون پولو نده اون صندلی ها اصلا اضافه نمیشن و به کسی ربطی نداره
      حالا برا پر شدن این صندلا توسط سهمیه دارا بازم بنیاد شرط میذاره که یه درصدایی باید کسب شه
      هر ساله چون همه نمیتونن اون درصدارو کسب کنن از صندلی ها خالی میمونه مثلا ۲ تا از ۸ تا
      اینو بنیاد میده به دانشجو های عادی
      یعنی اونام خوش بحالشوت میشه و اگه سهمیه نبود قبول نمیشدن هر چند خودشون سهمیه ندارن
      از یه طرفم چون رقابت سهمیه دارا و بقیه جداس بازم خوش بحال بقیه میشه چون شدت رقابت کمتره براشون

در نتیجه وجود سهمیه به نفع همه اس
      نمیدونم چرا بعضیا اینو درک نمی کنن

در مورد بیسوادی نسلمونم چون بعضیا کنکورو اخر کار میدونن دیگه نمیدرسن در نتیجه ربطی به فقط سهمیه دارا نداره

پ.ن: سهمیه ندارم بابام اون موقع ۱۰ سالش بوده سر جمع
      پ.ن۲: کاش یکم بیشتر همو درک کنیم نه اینکه دل همو بشکنیم
      ویرایش توسط Healer : 08 خرداد 1396 در ساعت 01:32

15. Top | #105
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      نه به ضرر بالا 25% ها نشده سهمیه بالا 25% ها عین قبله هیچ فرقی نمیکنه
      منظورم زیر 25 درصد همون 5 درصده
      سهمیه منطقه 3 میگن 70 درصده خب کسی منطقه 3 باشه شتپانسش بهتر نیست تا بره زیر مجموعه اون زیر 25 درصدیا؟
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

صفحه 7 از 19 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن