خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation رشته مهندسی iT در تجربی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام حدمت همه دوستان.
      اونطوری که من پرس جو کردم میگن رشته تجربی مهندسی آی تی نداره و باید از طریق دانشگاه ازاد ثبت نام کنم درسته هست یا خیر؟؟؟
      بعد اگه ازاد بخوام برم چندتا دانشگاه رو گشتم فکر کنم این رشته بدون کنکور واردش بشم یعنی به عنوان مثال مثل پرستاری ازاد نیس که با ازمون باید وارد شد(نمیدونم میگیرین منظور چیه یا نه)
      کلا راجع به این رشته اگه اطلاعاتی دارید یا این رشته رو دارید میخونید در اختیارم بزارید ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام اگه پیش دانشگاهی با هر رشته یا مدرک فوق دیپلم داری میتونی فراگیر پیام نور هم رشته ای تی یا هر رشته دیگه بدون کنکور شرکت کنی دوست خودم رشتش ریاضی بود فراگیر پیام نور لیسانی مهندسی نرم افزار گرفت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه پیام نور نمیخوام.یا ازاد یا دولتی بیشتر ازاد کدوم شهر ها پذیرش مهندسی ای تی خوبی دارن؟دولتی که فکر نکنم تجربی داشته باشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنکور ریاضی نمی تونی شرکت کنی؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      کنکور ریاضی نمی تونی شرکت کنی؟
      بلی مهندس آی تی که معلومه نداره.
      بله در بعضی از واحد های دانشگاه آزاد یعضی از رشته ها رو میتونی بدون آزمون سراسری وارد بشی ولی هر دانشگاه آزاد متفاوته مثلا دانشگاه آزاد مشهد برای کارشناسی فقط رشته های حقوق نرم افزار و حسابداری و ..... اینا رو برای امسال داشت ولی آی تی نبود به هر حال هر سال متفاوته فعلا باید صبر کنی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      11z.jpg
      نقل قول نوشته اصلی توسط maliarefi نمایش پست ها
      بلی مهندس آی تی که معلومه نداره.
      بله در بعضی از واحد های دانشگاه آزاد یعضی از رشته ها رو میتونی بدون آزمون سراسری وارد بشی ولی هر دانشگاه آزاد متفاوته مثلا دانشگاه آزاد مشهد برای کارشناسی فقط رشته های حقوق نرم افزار و حسابداری و ..... اینا رو برای امسال داشت ولی آی تی نبود به هر حال هر سال متفاوته فعلا باید صبر کنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد مدرک هاشون معتبره دیگه درسته؟یه دانشگاهی داره قزوین مهندسی ای تی داره نمیدونم حالا با کنکور باید وارد بشم یا بدون کنکور
      اگه بخوام بمونم برا کنکور ریاضی باید سال بعدی بمونم اما این رشته ازادش بهتر از دولتی هست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_7676 نمایش پست ها
      بعد مدرک هاشون معتبره دیگه درسته؟یه دانشگاهی داره قزوین مهندسی ای تی داره نمیدونم حالا با کنکور باید وارد بشم یا بدون کنکور
      اگه بخوام بمونم برا کنکور ریاضی باید سال بعدی بمونم اما این رشته ازادش بهتر از دولتی هست
      بستگی داره تعریفت از اعتبار چی باشه ، بخوای بگی لیسانس دارم آره همش معتبره ولی برا کارو ( بحث پارتی اینارو اگه نیارین وسط البته ) ادامه تحصیل جاهای دیگه بستگی داره به دانشگاش ، " اما این رشته ازادش بهتر از دولتی هست " فک نکنم این حرفم بتونی بزنی تو حالت کلی ، دانشگاه آزادی داریم مثل علوم تحقیقات که از خیلی از دولتیام بالاتره ولی خیلی تعدادشون کمه که فک نکنم هیچکدومم به این راحتی بدون آزمون ورودی داشته باشن .
      .Human, Developer, Innovator

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه اخه من راجع این رشته زیاد پرس و جو کردم که میگم.نمیدونم برم ازادش امسال یا بمونم سال بعدی ریاضی کنکور بدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      بستگی داره تعریفت از اعتبار چی باشه ، بخوای بگی لیسانس دارم آره همش معتبره ولی برا کارو ( بحث پارتی اینارو اگه نیارین وسط البته ) ادامه تحصیل جاهای دیگه بستگی داره به دانشگاش ، " اما این رشته ازادش بهتر از دولتی هست " فک نکنم این حرفم بتونی بزنی تو حالت کلی ، دانشگاه آزادی داریم مثل علوم تحقیقات که از خیلی از دولتیام بالاتره ولی خیلی تعدادشون کمه که فک نکنم هیچکدومم به این راحتی بدون آزمون ورودی داشته باشن .

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اخه من راجع این رشته زیاد پرس و جو کردم که میگم.نمیدونم برم ازادش امسال یا بمونم سال بعدی ریاضی کنکور بدم
      ولی بهترین حالت اینکه برین دانشگاه آزاد پرس و جو کنین و اینکه اگه وقت دارین و بیکارین بمونین برای سال آینده ولی بازار کار رشته های مهندسی واقعا داغونه تازه باز بعضی از دانشگاه های آزاد دانشکده های مهندسیش بدتر از دولتیه ولی آی تی برای اپلای کردن خارج عالیه بنظرم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رفقا الان دیگه رشته کارشناسی به اسم مهندسی it نیست !!
      it و نرم افزار و سخت افزار شده مهندسی کامپیوتر!
      سال ۹۴ جدا بود ولی ۹۵ ب بعد یکی شدن
      ازاد اکثر جاها کامپیوتر رو داره
      اگه حوصله شو داری بشین بخون سراسری قبول شی وضعیت مهندسیای ازاد داغونه تو بازار کار
      خوشا دیدار ما در خواب ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه داداش یکی نشدن فقط به جای ای تی میگن فناوری اطلاعات.یعنی به نظرتون بشینم برای ریاضی سال بعد بخونم؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      رفقا الان دیگه رشته کارشناسی به اسم مهندسی it نیست !!
      it و نرم افزار و سخت افزار شده مهندسی کامپیوتر!
      سال ۹۴ جدا بود ولی ۹۵ ب بعد یکی شدن
      ازاد اکثر جاها کامپیوتر رو داره
      اگه حوصله شو داری بشین بخون سراسری قبول شی وضعیت مهندسیای ازاد داغونه تو بازار کار

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه داداش یکی نشدن فقط به جای ای تی میگن فناوری اطلاعات.یعنی به نظرتون بشینم برای ریاضی سال بعد بخونم؟
      دادا من خودم پارسال ریاضی بودم دیگه انتخاب رشته کردم اصلا نه ای تی بود نه فناوری اطلاعات نه نرم افزار نه سخت افزار
      ببین راحت بگم رشته ریاضی اگه علاقه نداشته باشی خشکه ببین حس و حالشو داری بشین بخون راحت سراسرب قبول میشی شهرتون
      خوشا دیدار ما در خواب ...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      توی رشته‌های مرتبط با کامپیوتر مدرک اهمیت خاصی نداره به خصوص تو بخش خصوصی که فرقی بین دیپلم ردی و شریفیش نیست واقعا.
      چیزی که شما میخوای مهارته که اونم باید از بیرون خودت یاد بگیری به نظرم این یه سالی رو که میخوای بذاری برای کنکور صرف زبان انگلیسی و برنامه نویسی کنی خیلی بیشتر به کارت میاد.

You Brilliant Bas*tard

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من تجربیم ل
      میشه بدون کنکور برم آی تی دانشگاه ازاد؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن