خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

زبان بالای 50 %

سلام خدمت دوستان ...
      میخواستم که ازتون یه مشاوره بگیرم...
      من امسال (کنکور 92) کنکور دادم ولی متاسفانه درصد زبانم خیلی کم میشه(در حدود 30 درصد) ولی بقیه درسام عالین...
      میخواستم از شما که در مورد سال آینده بهم مشاوره بدین...
      کتاب لغت tick eight دارم کتاب تست هم جامع خیلی سبز...
      البته نمیخوام بگم که جز مناطق محرومم والبته اینکه ساعات مطالعه ی زبانم امسال کم بود... و یه جورایی کارمو توجیه کنم ...
      مثلاً تست های دفترچه کنکور های آزمایشی رو میزنم cloze رو هم تموم میکنم اما Reading ها رو نگاهشون هم نمیکنم
      میخواستم ببینم راهی هست بتونم حداقل 2-3 تا از سوال های reading رو بزنم ؟...
      در مورد بقیه بخش ها هم راهنماییم کنین بتونم تو آزمونا بتونم زبانو بالای 50 یا 60 بزنم...
      ممنون...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالای ریدینگ خیلی سخت نیستا حتی میشه گفت که حداقل2تا شو میشه بدون خوندن ریدینگ جواب داد ولی خیلی ریدینگ رو 1 غول میدونن و سراغش نمیرن
      هرشب 1 ریدینگ بخون و لغات جدیدی که یاد میگیری رو حاشیه نویسی کن
      کمکت میکنه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زبان واقعا 30 درصد کمه براش-- بیس اصلی زبان لغته وقتی لغتتو قوی کردی برو رو ریدینگ اینقد تمرین کن که چشمات عادت کنه به ریدینگ خوندن-- ریدینگ قلق های خاصی داره مثلا اگه سوال از انتخاب عنوان بود کجای متنو بخونی سوال درمورد ریفر بود کجا رو دقت کنی ---ولی اگه بتونی مفهوم اصلی ریدینگو متوجه شی اکثر سوالا رو میزنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mario got$e نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان ...
      میخواستم که ازتون یه مشاوره بگیرم...
      من امسال (کنکور 92) کنکور دادم ولی متاسفانه درصد زبانم خیلی کم میشه(در حدود 30 درصد) ولی بقیه درسام عالین...
      میخواستم از شما که در مورد سال آینده بهم مشاوره بدین...
      کتاب لغت tick eight دارم کتاب تست هم جامع خیلی سبز...
      البته نمیخوام بگم که جز مناطق محرومم والبته اینکه ساعات مطالعه ی زبانم امسال کم بود... و یه جورایی کارمو توجیه کنم ...
      مثلاً تست های دفترچه کنکور های آزمایشی رو میزنم cloze رو هم تموم میکنم اما Reading ها رو نگاهشون هم نمیکنم
      میخواستم ببینم راهی هست بتونم حداقل 2-3 تا از سوال های reading رو بزنم ؟...
      در مورد بقیه بخش ها هم راهنماییم کنین بتونم تو آزمونا بتونم زبانو بالای 50 یا 60 بزنم...
      ممنون...
      سلام

دوست عزیز شما لازم به کتاب برای ریردینگ ندارید چون تمام سوالات ریدینگ از کتاب میاد ،دوباره مثال میزنم یکی از فامیلامون اینقدر ریدینگه کتابو خونده بود می گفت وقتی خط اولو میخوند جوابو از گزینه ها پیدا می کرد.

موفق باشید
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkori.fay نمایش پست ها
      زبان واقعا 30 درصد کمه براش-- بیس اصلی زبان لغته وقتی لغتتو قوی کردی برو رو ریدینگ اینقد تمرین کن که چشمات عادت کنه به ریدینگ خوندن-- ریدینگ قلق های خاصی داره مثلا اگه سوال از انتخاب عنوان بود کجای متنو بخونی سوال درمورد ریفر بود کجا رو دقت کنی ---ولی اگه بتونی مفهوم اصلی ریدینگو متوجه شی اکثر سوالا رو میزنی
      شما این جزوه ی زبانو کی رو میکنی؟

http://entrepreneurship.aiau.ir/Entr...gImages/01.jpg

شايد كمتر ايراني نام او را به ياد داشته باشد . دكتر علي جوان مخترع نوعي ليزر
      Helium Neon laser با كاربرد زياد ميباشد . تحقيقات گسترده او باعث شد در بين 100 نابغه جهان جايگاه 12 را به خود اختصاص دهد .
      بسیاری از پیشرفت‌های صنایع امروز بخصوص الکترونیک، نتیجه تلاش‌های پروفسور جوان است.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abri071 نمایش پست ها
      شما این جزوه ی زبانو کی رو میکنی؟
      میگم ما یه حرفی زدیم کلی طرفدار پیدا کردیما ---چشم-- ایشالا عمری بود بعد اومدن نتایج --- شما فعلا رو دامنه لغتتون کار کنید تا بتونید هم تست های Vocab وهم تستای ریدینگ و کلوز رو بزنید---گرامر نهایت 5 تا سوال داشته باشین--- اونو فعلا با خیال راحت بزارین کنار

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون از همتون ...
      من میخواستم که تابستونو لغات Tick Eight کار کنم تموم شه اما موندم بعدش لغت چی بخونم...
      به نظرتون همین لغات Reading هایی که حل میکنم رو بخونم جواب میده آیا؟...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mario got$e نمایش پست ها
      ممنون از همتون ...
      من میخواستم که تابستونو لغات Tick Eight کار کنم تموم شه اما موندم بعدش لغت چی بخونم...
      به نظرتون همین لغات Reading هایی که حل میکنم رو بخونم جواب میده آیا؟...
      tick8هم بخون ولی تو تابستون تمومش نکن
      روازنه هم اگه نخواستی ریدینگ حل کنی یه روز در میون بخون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من یکی از کتابای شهاب اناری یا دکتر رضا کیا سالا رو واسه تست بگیر .. کتا 120 متن تالیفی و از متن نترسیم رضا کیا سالار رو بگیر بزن جفتش عالی میشه

من امسال شاید حدودا روی هم 50 ساعت زبان خوندم ولی حدوده 50 زدم ... واسه لغت هم لغات نامه دکتر رضا کیاسالار حرف نداره
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من اصن نمیدونم چرا این قدر زبان رو سخت میگیرید! من فقط با جزوه های دبیر و لغات درس بدون تست زدن همیشه زبان روی 80 تا 100ــه. حالا شماها میپیچونیدش. نه کلاس اظافه ای میرم و نه مدرسه غیرانتفاهی یا تیزهوشان.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جامع خیلی سبز رو توصیه می کنم.
      زیاد نباید با قواعد ور برین!!
      بیشتر روی ریدینگ و معنا کار کنید...
      در ضمن هر چه دایره ی لغت بزرگ تری داشته باشید ، تو Reading و close test مشکل کمتری خواهید داشت.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poyagh5 نمایش پست ها
      من اصن نمیدونم چرا این قدر زبان رو سخت میگیرید! من فقط با جزوه های دبیر و لغات درس بدون تست زدن همیشه زبان روی 80 تا 100ــه. حالا شماها میپیچونیدش. نه کلاس اظافه ای میرم و نه مدرسه غیرانتفاهی یا تیزهوشان.
      شاید شما قبلاً کلاس زبان رفته باشین...
      البته اینم بگم که دلیل درصد کمم شاید اینه که زبان رو درس به حساب نمیارم...و زمانی به زبان میرسم که 7-8 دقیقه به پایان عمومی ها وقت مونده ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن