خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

امتحان نهایی ادبیات تخصصی / رشته انسانی رو دریابید:/

...
      ویرایش توسط ali.nanok : 02 آبان 1397 در ساعت 04:04

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصولا اگه ب مباحث کتاب مسلط باشین نگرانی برای این درس نخواهید داشت....قسمتای نقد ادبی و اشعار و معنی و سبک های ادبی ک ساده هستن و با مرور حل میشن....فک کنم مشکل اصلی شما قسمت اول کتاب ینی بحر های عروضی باشه ک اونم جای نگرانی نیست...شما بحر های معروف مثل بحر شاهنامه و بوستان و هم چنین پرکاربرد ترینو بدونین کافیه چون توی امتحان نهایی مثل کنکور دستشون برای طراحی سوالات عروض باز نیست....مثلا مفاعلن فعلاتن مفاعلن فعل و امثال پر کاربرد وزن های عروضی در الویت هستن...پس جای نگرانی نیست....برای سبک ها هم حداقل ۳ مورد بلد باشین کافیه و حداقل ی دور همه موارد رو روزنامه وار بخونین...ممکنه برای نقد ادبی هم جای خالی بدن یا ی تعریف کوتاه از انواع نقد ها بخان..در کل نگران نباشین....
      من سال گذشته برای ادبیات اختصاصی پیش وقت زیادی نداشتم ینی فقط ترم دوم رو رسیدم بخونم ولی ۱۹شدم....

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لامصب خیلی حجیمه!!!!!!
      آخه 1 و نیم روز نامسلمونا!!!!
      من تازه درس 11.میباشم و درس 21 و 22 را هم خواندم!!!
      باید تا صبح بیدار.بمونم!!!
      تف ب این روزگار

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.z1997 نمایش پست ها
      اصولا اگه ب مباحث کتاب مسلط باشین نگرانی برای این درس نخواهید داشت....قسمتای نقد ادبی و اشعار و معنی و سبک های ادبی ک ساده هستن و با مرور حل میشن....فک کنم مشکل اصلی شما قسمت اول کتاب ینی بحر های عروضی باشه ک اونم جای نگرانی نیست...شما بحر های معروف مثل بحر شاهنامه و بوستان و هم چنین پرکاربرد ترینو بدونین کافیه چون توی امتحان نهایی مثل کنکور دستشون برای طراحی سوالات عروض باز نیست....مثلا مفاعلن فعلاتن مفاعلن فعل و امثال پر کاربرد وزن های عروضی در الویت هستن...پس جای نگرانی نیست....برای سبک ها هم حداقل ۳ مورد بلد باشین کافیه و حداقل ی دور همه موارد رو روزنامه وار بخونین...ممکنه برای نقد ادبی هم جای خالی بدن یا ی تعریف کوتاه از انواع نقد ها بخان..در کل نگران نباشین....
      من سال گذشته برای ادبیات اختصاصی پیش وقت زیادی نداشتم ینی فقط ترم دوم رو رسیدم بخونم ولی ۱۹شدم....
      فک کنم منظور تاپیک ادبیات سومه!

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.nanok نمایش پست ها
      سلام دوستان
      آرزوی موفقیت دارم واستون تو امتحانات نهایی
      آقا انسانی رو دریابید
      چقد بچه های انسانی مظلومن

فردا امتحان ادبیات داریم
      خان دوم
      واسه خوندنش چه روش هایی رو پیشنهاد میکنین؟
      با فرمول یک و eq میشه نمره کامل رو گرفت؟
      eq رو دیدم
      مثلا درس رستم و اسفندیار ک اول کتابه فقط ی خلاصه گفته ازش
      واسه مرور خوبه فقط فک کنم

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      آرزوی موفقیت دارم واستون تو امتحانات نهایی
      آقا انسانی رو دریابید
      چقد بچه های انسانی مظلومن

فردا امتحان ادبیات داریم
      خان دوم
      واسه خوندنش چه روش هایی رو پیشنهاد میکنین؟
      با فرمول یک و EQ میشه نمره کامل رو گرفت؟
      شما سومين؟
      من فكر كردم ادبيات پيشو ميگين...

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.z1997 نمایش پست ها
      سلام سلام. شما إنسانين؟پارسال كنكور دادين؟از بس اينجا انساني كمه ذوق كردممن نگرانيم از ادبيات پيش فقط اينه كه چون سر كلاس نبودم نميدونم از معني متوني كه تو سبك شناسي هستم سوال ميدن يا نه؟ولي عروض و قافيه مشكلي ندارم و براي چند تا از بحر ها شعر سأختم يادم بمونه. راستي ببخشيد رتبتون چند شد ؟من حس ميكنم ديني ١٩.٥ بشم و خيلي ناراحتم چون فكر كنم تأثير خوبي نداشته باشه تو كنكورم

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      لامصب خیلی حجیمه!!!!!!
      آخه 1 و نیم روز نامسلمونا!!!!
      من تازه درس 11.میباشم و درس 21 و 22 را هم خواندم!!!
      باید تا صبح بیدار.بمونم!!!
      تف ب این روزگار
      الان ریاضی و تجربی ریاضی و جبر دارن ما هم قاعدتا باید ریاضی می داشتیم
      دیروزم که بخاطر دینی خسته بودیم نتونستیم بخونیم
      عاخه کدوم عادم عاقلی به کتاب حجیمی مث این یه روز وقت میده؟
      الان طوطی و بازرگان و رستم و اسفندیار که جمعا 120 بیت هستن خودش چند ساعت وقت می خواد:troll (6):

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

الان طوطی و بازرگان و رستم و اسفندیار که جمعا 120 بیت هستن خودش چند ساعت وقت می خواد:troll (6):
      سلام دوستان.نگران نباشین.رو درسا خیلی زیاد وقت نزارید یه دور تند بخونید سوالای نهاییو حل کنید با اینکه کتاب حجیمه و قطعا برید سر امتحان کم کم سه برگ سواله ولی سوالا خیلی اسون و کوتاهن و راحت یه نمره خوب میارید من خودم پارسال با مشکلی که برام پیش اومده بود و ادبیاتو تو طول سال نخونده بودم و واقعا استرس بدی داشتم رفتم دیدم چقد سوالا خوب بود و 18.5 شدم شما هم با ارامش بخونید...فقط به عنوان یه دوست یه خواهر بزرگتر میخواستم بگم این امتحانای نهاییو هر جور که شده کتابو کامل بخونید و بجوید نه به خاطر امتحانا بلکه بخاطر کنکور.بعد امتحانا هم دو سه هفته کامل استراحت کنید بعد بدون هیچ استرسی شروع کنید بر کنکور بخونید بخدا هیچ کس جز ما که الان تو این موقعیت قرار داریم نمیتونه بفهمه که چقد شما تو وضعیت خوبی قرار دارید اگر فقط همین موارد کوچیکو انجام بدین قول میدم با بدترین شرایط ممکن رتبه یک بشید .الان فقط رو نهاییا تمرکز کنید..موفق باشین

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      سلام دوستان.نگران نباشین.رو درسا خیلی زیاد وقت نزارید یه دور تند بخونید سوالای نهاییو حل کنید با اینکه کتاب حجیمه و قطعا برید سر امتحان کم کم سه برگ سواله ولی سوالا خیلی اسون و کوتاهن و راحت یه نمره خوب میارید من خودم پارسال با مشکلی که برام پیش اومده بود و ادبیاتو تو طول سال نخونده بودم و واقعا استرس بدی داشتم رفتم دیدم چقد سوالا خوب بود و 18.5 شدم شما هم با ارامش بخونید...فقط به عنوان یه دوست یه خواهر بزرگتر میخواستم بگم این امتحانای نهاییو هر جور که شده کتابو کامل بخونید و بجوید نه به خاطر امتحانا بلکه بخاطر کنکور.بعد امتحانا هم دو سه هفته کامل استراحت کنید بعد بدون هیچ استرسی شروع کنید بر کنکور بخونید بخدا هیچ کس جز ما که الان تو این موقعیت قرار داریم نمیتونه بفهمه که چقد شما تو وضعیت خوبی قرار دارید اگر فقط همین موارد کوچیکو انجام بدین قول میدم با بدترین شرایط ممکن رتبه یک بشید .الان فقط رو نهاییا تمرکز کنید..موفق باشین

ممنون از راهنماییت دوست عزیز...
      شما الان کنکوری هستید یا دانش*****؟
      میشه اگه اطلاعات دارید درباره بحث کلیشه ای آزمون های آزمایشی ینی گاج و گزینه دو و کانون اگ تجربه ای دارید راهنمایی کنین!بعضا میگن برنامه راهبردی کانون واس انسانی بهتره و بعضا میگن انسانی حتما نیاز مند سوالای استاندارده پس گزینه دو و گاج بهترن!
      موضوع ب پست بی ربطه و بهتره الان تو جو نهایی باشیم ولی اگ تجربه ای دارید ممنونم میشم پاسخ بدید.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

چاره ای نیست جز شب و یه قهوه و بیداری

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییت دوست عزیز...
      شما الان کنکوری هستید یا دانش*****؟
      میشه اگه اطلاعات دارید درباره بحث کلیشه ای آزمون های آزمایشی ینی گاج و گزینه دو و کانون اگ تجربه ای دارید راهنمایی کنین!بعضا میگن برنامه راهبردی کانون واس انسانی بهتره و بعضا میگن انسانی حتما نیاز مند سوالای استاندارده پس گزینه دو و گاج بهترن!
      موضوع ب پست بی ربطه و بهتره الان تو جو نهایی باشیم ولی اگ تجربه ای دارید ممنونم میشم پاسخ بدید.
      نمیدونم چرا یه قسمت نوشتمو سانسور کرد!
      اون قسمت ک سانسور شده نوشتم دانشجو هستید؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      سلام سلام. شما إنسانين؟پارسال كنكور دادين؟از بس اينجا انساني كمه ذوق كردممن نگرانيم از ادبيات پيش فقط اينه كه چون سر كلاس نبودم نميدونم از معني متوني كه تو سبك شناسي هستم سوال ميدن يا نه؟ولي عروض و قافيه مشكلي ندارم و براي چند تا از بحر ها شعر سأختم يادم بمونه. راستي ببخشيد رتبتون چند شد ؟من حس ميكنم ديني ١٩.٥ بشم و خيلي ناراحتم چون فكر كنم تأثير خوبي نداشته باشه تو كنكورم
      سلام....بله...انسانی بودم....پارسال کنکور دادم....رتبم هم ۲۷۰ منطقه ۲ شد‌..۷۴۲ کشوری....
      زیاد نگران نباشین...‌متون سبک شناسی ساده هستن و حتی بدون حضور در کلاس هم میتونین بخونین و نمره اون قسمتو کسب کنین....
      نگران تاثیر نمره نهایی هم نباشین....۰/۵ نمره تاثیر منفی نداره و اگه درصد خوبی کسب کنین ازین درس دیگ لازم نیست از بابت نمره نهایی نگرانی داشته باشین....

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک کنم منظور تاپیک ادبیات سومه!
      ببخشید فکر کردم منظورشون ادبیات اختصاصی پیش هست...

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا یه قسمت نوشتمو سانسور کرد!
      اون قسمت ک سانسور شده نوشتم دانشجو هستید؟
      سلام من خودم سوم قلم چي رفتم. چهارم كلا ينجش رفتم و پنج تاي أول قلم چي و سه تاي اخرم ثبت نام كردمً الان كنكوري هستم اما به نظر من اگر ميخوايد با يه برنامه خوب جلو بريد قلم چيو ثبت نام كنيد و در انتها سه تاي اخر سنجش. هر كدوم ضعف دارن. قلم چي گاهي از حد خارج ميشه سنجش هم تو درس رياضي سؤالاتش كاملا غيراستاندارده مثلا من خودم و دوستانم ديگه در بدترين شرايط رياضي قلم چيو ٦٠ ميزديم ولي سنجش بازور ١٠ درصد ميزنم. در كل نظر من برنامه كانون و سه تاي اخر سنجشه فقط اشتباه منو نكنيد كه از بس به اين حاشيه ها گير دادم از درس موندم فقط بخونيد و دوره كنيد مخصوصا تاريخ ادبيات ها و عربي و ادبيات ها رو. موفق باشين

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)