خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خلاصه نویسی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خلاصه نویسی

بهترین زمان برای خلاصه نویسی کی هست آیا درهنگام در س جدید خواندن یا مصلا بعد از اتمام یه فصل یا..............؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام سعید جان

البته من نمیفهمن این که میگن خلاصه نویسی یعنی چی؟؟؟؟؟ زیست اصن چیزی به نام خلاصه نویسی سرش نمیشه که کل کتاب تک تک کلمات و تک تک صفحه ها پر از مطلب و سوال هست خب نمیشه که اینا را نوشت که من همیشه یه جمله دارم و به همه هم میگم بهترین خلاصه برای زیست کتاب زیست هست))

اما اگه منظورت نکته برداریه تجربه من میگه که اول کتابا باید فول بخونی بعد شروع کنی به تست زدن توی تستای زیست دریایی از نکات هست که توی کتاب به صورت مستقیم بش اشاره نشده

وقتی تست زدی و این نکات را با چشات دیدی اونوقت اون نکته را باید بنویسی
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سعید نمایش پست ها
      بهترین زمان برای خلاصه نویسی کی هست آیا درهنگام در س جدید خواندن یا مصلا بعد از اتمام یه فصل یا..............؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام دوست عزیز
      خلاصه نویسی کاری شخصی هستش و اصولا بعد از اتمام فصل انجام میگیرید به طوری که آن فصل را از تمام جهات برررسی کرده باشی و تست های مختلفی زده باشی و دوره هم کرده باشی و در پایان هنگام خلاصه نویسی قسمت هایی که به نظرت احتمال فراموشی زیادی دارد و یا مهم است در خلاصه نویسی اورده میشود ولی بچهه ا میان از ب بسیم الله تا اخر کتاب را خلاصه نویسی میکنند و اخر هم خلاصه نویسی انها از کتاب درسی بیشتر میشود و اینکه با نظر تمیر موافق هستم چون دیگه با طرح سوالات زیست امسال و سال های قبل نشان میدهد که واو به واو کتاب درسی زیست خیلی مهم است و به قول دکتر حامد اختیاری هنر طراح حای کنکور در این است که یک مطلب ساده از نگاه دانش اموز را به سوالی تبدیل میکنند که باعث میشود همه در 100 درصد زیدن زیست به مشکل بر بخورند
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سعید نمایش پست ها
      با احترام به نظر استاد محترم،
      طبق نظر مشاوران برجسته کشور همچنین روش های روز دنیا، خلاصه نویسی باید پس از اتمام هر بار خواندن هر مطلب صورت گیرد. به این صورت که ابتدا مطلب خوانده می شود و پس از حل تعدادی تست و تمرین تشریحی، دوباره درس مرور می شود و در حین مرور، مطالب: 1- فرار 2- بسیار دشوار 3- بسیار مهم و امتحانی 4- فرمول های پیچیده 5- مطالب حفظی طولانی و وقت گیر 6- چکیده نکات تست ها و روش های حل آنها ، بصورت خلاصه یادداشت می شود. این امر باعث مرور چند باره هر مطلب و در عین حال نتیجه گیری و تثبیت مطلب در ذهن می شود.
      موفق باشید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن