خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

افسردگی و وسواس مطالعاتی

سلام خوبین بچه ها نمیدونم شاید بعضیا حال این روزای منو داشته باشن اماامیدوارم ب هیچ وجه اینجوری نباشه
      من خیلی خوب خوندم همه دروس دوره و جمع بندیمم داره تموم میشه این ک میگم تموم میشه دلیل داره خب ی دوره نسبتا طولانی من خیلی ب خودم سخت گرفتم متاسفانه آثارشم داره نشون میده
      الان یا خیلیا جمع بندی نکردن هنو یا تازه میخوان شروع کنن
      با همه این اوصاف الان افسردگی گرفتم ب شدت از درس زده شدم و اگه چند ساعت پشت سر هم تو اتاق و مشغول درس خوندن باشم بعدش حالم خیلی بد میشه و حتی بیخودی و بی جهت میشینم گریه میکنم یعنی این برا منی ک خیلیییییییییییییییییییییی یی ب ندرت خیلی خیلی ب ندرت گریه میکنم یعنی اوضاع خیلی حاد بدون هیچ دلیلی دلم میگیره اصلا کشش ندارم یکی دو روز پیش حتی میخواستم تموم منابع کاملمو بدم بره بس ک حالم بد بود توروخدا نخندین بهم نمیدونم چ مرگم شده اصلا اوضاعیه
      میرم زیست بخونم از الگو ب شدت زده شدم اصلا سر درسا حس میکنم هیچی نخوندم و میخوام تو این 45 روز ی دور دیگه همه رو بخونم شدنشم میشه
      اما در کل نمیدونم چرا اینجوری شدم
      خیلی برا درس خوندن ب مشکل بر خوردم خیلی وسواس پیدا کردم لطفا راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها لطفا بیاید و راهنماییم کنید من همیشه سعی کردم انرژی مثبت باشم و الان خیلی ب انرژی مثبت و راهنمایی هاتوناحتیاج دارم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ++ کم و بیش .... خیلی از ماها ....... این حال و روز این روزای ماست :::: نگرانی، بی حالی، افسردگی، بی میلی، کم انگیزگی، خستگی، و انواع اقسام افکار منفی میادومیره .....
      ++ و به خصوص .... حساسیت های زیاد و بی مورد ...... شاید قبلن به خیلی مسائل اطراف بی تفاوت بودی ...... ولی تو این روزا ممکنه گاهی به هرچی میرسه گیر بدیم .... بهونه گیر بشیم ...... ! :::: دل و دماغ خیلی چیزا نباشه ..... !
      ++ با این حال .... جمع بندی فقط حل یه سری تست و مطالعه یه کتاب جمع بندی نیست :::: یکی از بهترین جمع بندی ها .... کنترل فکر و احساس تو شرایط فعلی هستش و توجه به این مطلب که این حال من تنها نیست .... خیلیای دیگه این حال و هواشونه
      ++ حتی سر جلسه کنکور هم یه سری از تستا همین شکلی و با همین دید طرح میشن که ببینن کیا میتونن رو فکر و احساسشون بهترین تسلط و کنترل رو داشته باشن و از پس حل این تستا هم بر بیان ... ::::: حال چه خوبه که از الان بتونیم این کنترل فکر رو تمرین داشته باشیم ..
      ++ زمانی که اساس یه فکر ......... یعنی همون شرایطی که میگیم حالم خوب هست یا نه .... ! رو فرم نباشه ! ::: باعث میشه رو خیلی جنبه های دیگه کاری و زندگیمون اثر خودشو بزاره ::: یکی از این فکرا .... فکر ناامیدی و از دست دادن و کاهش اعتماد به نفسه ::: خیلی حال گندیه که یه نفر اعتماد به خودشو گم کنه :::: از هرچی دورشه ممکنه زده بشه >>> سرد و بی احساس میشه :::: غرغرو و مشکوک میشه ::
      ..................................
      تو شرایط فعلی .... من خودم به شخصه هم فقط رو غلطام کار میکنم ! ::: این خیلی بهم آرامش میده ! :::
      ...................
      امیدوارم همین ها یه کمکی هرچند کوچک واسه شما دوست عزیز باشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      افسردگیه این
      بنظرم برو پیش یه روانپزشک با فلوکستین در عرض دو هفته زیر و رو میشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خب شما جواب خودتون رو دادین که
      یه دوره‌ی خیلی طولانی به خودتون سخت گرفتین و الان وقتشه که یکم هم آسون بگیرید.
      مطمئن باشید سلامت روانیتون از همه چیز، دقیقا از همه چیز مهمتره.

You Brilliant Bas*tard

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      1 یا 3 روز کلا درس نخون برو پارک. مسافرت. کلا برو حالشو ببر...
      درست میشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه اصطلاح خاصی داره شما که همه چیو خوب خوندی و جم بندیتم داره تموم میصه یه دو سه روز استراحت مطلق کن و تفریح کن بعدش با انگیزه بیا ادامه بده ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      یه اصطلاح خاصی داره شما که همه چیو خوب خوندی و جم بندیتم داره تموم میصه یه دو سه روز استراحت مطلق کن و تفریح کن بعدش با انگیزه بیا ادامه بده ...
      گفتم ک وسواس مطالعاتی گرفتم با تموم این احوالم از کتابم دور بشم باز حالم ی جور بد میشه میترسم همین استراحتامم هدر بره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها

گفتم ک وسواس مطالعاتی گرفتم با تموم این احوالم از کتابم دور بشم باز حالم ی جور بد میشه میترسم همین استراحتامم هدر بره
      sadegh-300x226.jpg
      این همون حالی هستش که داره میگه شدیدن به جمع بندی نیاز داری :::: جمع بندی آموخته ها، حس و فکر و حالت ! :: و یکی از بهترین جمع بندی ها اون حس اعتماد به نفسی هستش که درت مستولی میشه ! ::

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خندش کجا بود خو
      مشکلات مردم خنده داره؟؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم اصلا استرس ندارم ، هنوز کلی نخونده مونده که تا 20م باید تموم کنم ، شما خوندی و استرس داری اخه
      زاپاتا خوب گفت ، جمع بندی رو ادامه بده یه اعتماد به نفس میگیری اگه خوب خونده باشی ، اگه خوب نخونده باشی و صرفا تموم کردن بوده ، حس بدی میاد سراغت ولی زمان هست دوباره جاهایی که خوب نخوندی رو میتونی ادامه بدی . مشاورا میگن زود تموم نکنین بخاطر همینا میگن
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن