خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy سروصدا حین مطالعه و راه حل آن

دوستان من در ساعاتی از روز به علت سروصدا نمی تونم درس بخونم و هیچ تمرکزی هم ندارم.می خوام بدونم دوستان چه راهکاری رو پیشنهاد می کنند.رفتن به کتابخونه رو فراموش کنید چون هم وقت آدم رو میگیره هم کتابخونه مناسبی در محل زندگی من وجود نداره.این گوش گیرهای ضدصدا چطورین؟ کسی استفاده کرده؟ممنون از شما

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چوب پنبه ! یا هدفون بزار با یه موزیک ملایم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از شما amir97 به استفاده از موزیک ملایم فکر کرده بودم و حتی آهنگ های زیادی هم در این مورد دانلود و تست کردم فقط مشکل اینجاست احساس می کنم استفاده از آهنگ کیفیت مطالعه رو پایین میاره.یه سری گوشگیر های ضدصدا است.کسی اینارو امتحان کرده؟آیا گوشگیر شنا کار آدمو راه میندازه؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_91 نمایش پست ها
      ممنونم از شما amir97 به استفاده از موزیک ملایم فکر کرده بودم و حتی آهنگ های زیادی هم در این مورد دانلود و تست کردم فقط مشکل اینجاست احساس می کنم استفاده از آهنگ کیفیت مطالعه رو پایین میاره.یه سری گوشگیر های ضدصدا است.کسی اینارو امتحان کرده؟آیا گوشگیر شنا کار آدمو راه میندازه؟
      سلام من صداگیر ای ایر پلاگ استفاده کردم و به نظرم خوبن البته واسه یه زمان محدود اگه بخوای کل روز استفاده کنی یکم گوش رو اذیت میکنه(واسه من که اینطور بود)به نظرم امتحانش کن خوب خوبشم 9-10 تومن بیشتر نیست به امتحانش میرزه
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه سروصدا را بگی نوعشو خیلی خوب میشه کمک کرد

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام...من دارم و استفاده میکنم...خیلی خوبن
      سر و صدا از چ فاصلس؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      سلام من صداگیر ای ایر پلاگ استفاده کردم و به نظرم خوبن البته واسه یه زمان محدود اگه بخوای کل روز استفاده کنی یکم گوش رو اذیت میکنه(واسه من که اینطور بود)به نظرم امتحانش کن خوب خوبشم 9-10 تومن بیشتر نیست به امتحانش میرزه
      ممنون از شما میشه بگید باید از کجا بخرم و چه مارکی هست دقیقا؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      اگه سروصدا را بگی نوعشو خیلی خوب میشه کمک کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      سلام...من دارم و استفاده میکنم...خیلی خوبن
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها

سر و صدا از چ فاصلس؟

فاصله از بیرون منزل و کوچه است موقعی است که بچه ها تو کوچه بازی می کنند و سروصدا میندازند واسه همین فقط بعضی از زمان ها اینطوری میشه.چطوری میشه حلش کرد؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از شما میشه بگید باید از کجا بخرم و چه مارکی هست دقیقا؟
      من همین رو از همین سایت سفارش دادم
      http://imen-yab.ir/product-detail/%DA%AF%D9%88%D8%B4-%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF-3-%D9%BE%D9%84%D9%87-Moldex-Comets-Cord-SNR-25db/100132/Fa.aspx
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از White Noise استفاده کنید. برنامشم برای گوشی هست فکر کنم. (White Noise به همون صدای اتیش و قطره‌های بارون و ریتم اروم پیانو و ... میگن)
      هندزفری رو بزارید تو گوشتون و گوش کنید. بعد چند دقیقه این صدا برای مغز عادی میشه و دیگه هیچ صدایی مزاحمتون نمیشه!

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من در ساعاتی از روز به علت سروصدا نمی تونم درس بخونم و هیچ تمرکزی هم ندارم.می خوام بدونم دوستان چه راهکاری رو پیشنهاد می کنند.رفتن به کتابخونه رو فراموش کنید چون هم وقت آدم رو میگیره هم کتابخونه مناسبی در محل زندگی من وجود نداره.این گوش گیرهای ضدصدا چطورین؟ کسی استفاده کرده؟ممنون از شما
      سلام
      صداگیرهای مطالعه میتونید استفاده کنید اما خیلی جواب نمیده و بیشتر برای حذف صداهای مزاحم سالن مطالعه و کتابخونه خوبه
      اگه سروصدا خیلی شدیده میتونید از صداگیرهایی که در برش کاری ها استفاده میشه استفاده کنید
      کمی غیر عادیه ولی خب برای افزایش راندمان مطالعه ضروریه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      چوب پنبه ! یا هدفون بزار با یه موزیک ملایم
      از کجا میشه چوب پبنه تهیه کرد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن