خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

1 ماه تا کنکور و با زمین چ کنم؟

سلام بچه ها زمین چیزی نخوندم ولی چون قصد دارو دارم میخوام درحد 20 بزنم....کتاب جامع زمین شناسی مهر و ماه دارم...چ فصل هایی رو پیشنهاد میکنید...درضمن میدونم اکثرا میگن فصل کانی ها اما با توجه ب اینکه فقط میخوام 20 درصد بزنم دنبال فصل های سبکتر هستم و تنها مشکلم اینه نمیدونم چ فصلی بخونم که ترکیب نشه...الان من میتونم 4 تا فصل رو بخونم که روی هم مثلا6 یا 8 سوال بیاد ولی اگه ترکیب بشه با حای دیگه چی؟؟؟لطفا راهنمایی کنید...ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فصل هایی که دو زسه سوال دارن پیش دو که ترکیب میشن هست و چدخه سنگ که میگی سنگینه....بقیه فصل ها معمولا یک سوالیه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmu66 نمایش پست ها
      سلام بچه ها زمین چیزی نخوندم ولی چون قصد دارو دارم میخوام درحد 20 بزنم....کتاب جامع زمین شناسی مهر و ماه دارم...چ فصل هایی رو پیشنهاد میکنید...درضمن میدونم اکثرا میگن فصل کانی ها اما با توجه ب اینکه فقط میخوام 20 درصد بزنم دنبال فصل های سبکتر هستم و تنها مشکلم اینه نمیدونم چ فصلی بخونم که ترکیب نشه...الان من میتونم 4 تا فصل رو بخونم که روی هم مثلا6 یا 8 سوال بیاد ولی اگه ترکیب بشه با حای دیگه چی؟؟؟لطفا راهنمایی کنید...ممنون
      جامع مهروماه حجم درسنامش زياد نيس؟ نسبت به كتاب جمع بنديش مثلا

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای از یه کتاب جامع بخونی پیش رو بخون مثلا میتونی 5 فصل اول پیش رو کامل بخونی
      ولی اگه از یه کتاب خلاصه میخوای مطالعه کنی سیب مهر و ماه رو بگیر کامل بخون خیلی کتاب کم حجم و خوبیه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmu66 نمایش پست ها
      چهار فصل اول زمین شناسی که چهار تا سوال میاد احتمالا فصل نهم و دهم پیش هم دو الی سه تا سوال میاد که نسبت به بقیه فصل ها با فصول سنگ و کانی کمتر ارتباط واسه ترکیب شدن دارن پیشنهاد میشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0_omd نمایش پست ها
      چهار فصل اول زمین شناسی که چهار تا سوال میاد احتمالا فصل نهم و دهم پیش هم دو الی سه تا سوال میاد که نسبت به بقیه فصل ها با فصول سنگ و کانی کمتر ارتباط واسه ترکیب شدن دارن پیشنهاد میشه
      فصل نهم و دهم علوم زمین منظورمه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      جامع مهروماه حجم درسنامش زياد نيس؟ نسبت به كتاب جمع بنديش مثلا
      خب جامع برای استفاده در طول ساله نه جمع بندی ولی بازم نمودار درختی کار کرده که توی ذهن مطالب بهتر تثبیت بشن...
      و هرکسی باب میل و نیازش کتابیو میخره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها تو این یک ماه کدوم فصل زمین رو بخونم که کمترین ترکیب رو داشته باشه و منبع برای کسی که صفره ممنونم پاسخ بدید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.اگه زرد اختصاصی قلمو دارید خلاصه های اول هر آزمونو بخونید.کفایت میکنه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چلاجور آفبا برا زمین چطوره؟
      کسی که نخونده میتونه 20 درصد بزنه؟ با هاش
      به خوبی ات چنگ بزن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام زمین درس راحت و سختیه ( پارادوکس )
      یعنی اینکه اگه کم کم در کنار درسای دیگت بخونیش و گاهی تستاشو بزنی میتونی حتی بالای 50 بگیری
      فقط توجه کنین زمین فهمیدنیش بیشتره یعنی مفهومی و حفظیاتش رو میتونین نخونین شاید برای بعضیا وقت گیر باشه
      مثلا کانی ها حفظیاتیش کم نییست و حتی گاهی خیلیا یا یادشون میره یا قاطی میکنن
      زمین شناسی من خودم این تابستون برنامم اینکه هر سه روز یه بار زمین رو بخونم و تست هم کار کنم یا هر هفته یکبار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن