خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تصحیح نهایی "دینی"

سلام دوستان
      پاسخنامه سوالای دینی(کلید تصحیح) سالای اخیر رو نگاه میکنم میبینم برای سوالای تشریحی مثلا 1.5 نمره ای هر یه خط 0.5 نمره یا هر نیم خط 0.25 بارم گذاشتن
      درصورتی حفظ کردن 200 صفحه دینی اینقدر دقیق که مبادا یه نیم خط تو جواب جا بیفته یه مقدار غیر ممکنه😕
      چیکار میشه کرد؟دوستانی که نهایی دادن نظرتون؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      هر صفحه رو عمیق و مفهومی بخون و تو سوالا کامل هر چی حفظی یادته بنویس بقیش توضیح بده . من پارسال همون طوری کامل گرفتم . برگتو مرتب بنویس و سوالای جواب بلند رو خیلی توضیح بده که اونوقت 20 میشی . موفق باشی.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حتی تو سوالای جای خالی هم خیلی سخت نمیگیرن چه برسه به تشریحی‌هاش

You Brilliant Bas*tard

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TheBadCat نمایش پست ها
      حتی تو سوالای جای خالی هم خیلی سخت نمیگیرن چه برسه به تشریحی‌هاش
      پاسخنامه یه جور دیگه نشون میده
      تو تشریحی برا هر نیم خط بارم گذاشتن کثافطا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من 3دور کامل حفظش کردم برای نهایی
      ی جور خونده بودم که واو هم جا ننداختم ؛هرچی تو کتاب بود رو خط به خط تو برگه نوشتم
      20هم شدم
      اگه دقیق بخونی چیزی رو فراموش نمیکنی مطمین باش
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره منم خیلی میترسم یادم بره واسه یه ذره نیم نمره بپرها
      من سوالات نهایی رو نگاه کردم سال 95 خرداد شهریور دی هیچکدوم شبیه سوالات گذشته نبودن حتی شبیه همدیگه هم نبودن و سوالات جدید طرح کرده بودند به نظرتون واسه امسال ما هم همین برنامه رو دارن ؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-Gh نمایش پست ها
      من سوالات نهایی رو نگاه کردم سال 95 خرداد شهریور دی هیچکدوم شبیه سوالات گذشته نبودن حتی شبیه همدیگه هم نبودن و سوالات جدید طرح کرده بودند به نظرتون واسه امسال ما هم همین برنامه رو دارن ؟؟
      احتمالش هست چون ما هم پارسال شیمی خرداد غافلگیر شدیم اخیرا داره سبک سوالا عوض میشه.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-Gh نمایش پست ها
      سلام
      امتحان دینی تون چندمه ؟
      برای دینی کامل کتاب رو بخونین کامل و با تمرکز و دقیق و مفهومی(زیست رو چطوری میخونین؟ اونجوری دینی بخونین! بی شوخی ولی از سال 94 به بعد سوالا رو به مفهومی شدن رفته و دیگه فقط با حل بنی هاشمی و امتحان یار گاج و گلبرگ جواب نمیده دیدم ک میگم دینی شدم 17.5 سال 94 تازه برا شما که پیچیده تر هم که شده )

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      راستش سال قبل من واسه دینی اصلن کتابو نخوندم . فقط سوالای آماده آخر هر درس پرسمان گاج خوندم . تو نوشتن جوابم از اصطلاحات عربی زیاد استفاده کردم . 18.5 شدم . اگه درسنامشو میخوندم وضع بهتر میشد. ولی اگه فرصت ندارین همون کافیه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      منم پس فردا امتحان دارم برنامم اینه از هر پاراگراف چن تا کلیدواژه حفظ کنم بعد سر جلسه امتحان بشینم به فلسفه بافی منظورم ربط دادن کلیدواژه ها به همِ .

Mehdi Is Back

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خود امتحان دینی جزء سخت ترین امتحاناست ولی تصحیح برگش خیلی دست و دلبازانست واسه همین اگه یه دور هم کتاب رو خونده باشید بعیده زیر 18 بیارید.
      اون پاسخنامش هم اگه دبیری که تصحیح میکنه دبیر دینی باشه خیلی بش توجه نمیکنه.
      فقط خوشخط بنویسید که نره رو اعصاب طرف

You Brilliant Bas*tard

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم پس چرا تو مدرسه معلم ها و معاون ها میگن نهایی سه نفر برگتونو تصحیح میکنن بعد شما پسرین میره مدرسه دخترونه و خانوما هم خیلی نکته سنجن و خیلی سخت میگیرن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین رفیق شما سعی کن خوب مفاهیم رو یاد بگیری .اگر سر جلسه احیانا یادت رفت یا بلد نبودی.سعی کن تا در حد درکت از درس توضیح بدی.من 93 وقتی اومدم خونه از امتحان دینی گفتم 13 یا 14 یا دیگ فوقش مهربون تصحیح کنه 15.ولی جوابا که اومد 18.5 شده بودم.تازه شب امتحانی خوندمش.شما که هنوز وقت داری.چون فکر میکردم اولین امتحانمو خراب کردم دیگ نخوندم معدلم شد13.وگرنه شب امتحانی میخوندم همه رو حدااااااااقل معدل18 بود الان

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دونفر تصحیح میکنن برگه نهایی رو اگر نمرات این دو نفر مغایرت داشت نفر سوم تصحیح میکنه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه جورایی بهترین تصحیح تو درس دین و زندگیه

ولی با این اوصاف تا حد امکان تلاشتون رو بکنید و مرتب و خوانا بنویسید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)